EN HE

חנות לעיצוב פנים

הפרויקט של
המעצבות

אנחנו מזמינות אתכם לתמוך בהקמת חנות לעיצוב פנים!


כולם צריכים מעצב פנים

אתם רוצים לשפץ את האמבטיה ולא יודעים מאיפה מתחילים, אתם צריכים למקם שולחן עבודה בבית ואין לכם מושג איפה, קניתם דירה מקבלן ואתם רוצים רק כמה שינויים קטנים של מיקומי נקודות תאורה, אתם לקראת רכישת דירה ורוצים להבין עד כמה ניתן למקסם את הפוטנציאל שלה. מה אתם עושים? לא לכל אחד יש פרויקט ענק שמצדיק עלויות משוגעות של משרד לעיצוב פנים, אבל כל אחד מתישהו צריך ייעוץ של מעצב פנים.


מי אנחנו? 

לוסי ויקנין וליטל רוזנשטיין - המעצבות. את המשרד שלנו הקמנו לפני כחמש שנים עם הרבה נחישות ותעוזה (וגם קצת כישרון). סגנון העיצוב שלנו עכשווי, פרקטי, מנומק ופוטוגני.

אחרי עשייה רחבה עם עשרות פרויקטים מוצלחים, אנחנו מרגישות שמשהו בתחום העיצוב פנים בארץ חסר. המודעות קיימת – יותר ויותר אנשים מבינים את הצורך בליווי מקצועי של מעצב פנים אבל לא תמיד נמצא המענה הנגיש, המהיר ובעיקר כזה שמתאפשר מבחינה כלכלית.


אז מה אנחנו מציעות בעצם?

נגישות, מהירות ומחיר. אנחנו רוצות לייעץ לכם ולתת מענה לכל בעיה של תכנון או עיצוב שעולה לכם. 

תמיכתכם חיונית, ורק בזכותה נוכל להגיע ל100% הנדרשים כדי שנוכל לפתוח את החנות הראשונה לעיצוב פנים, להציע את השירות החדש שלנו, 

לאפשר לכם להיכנס פנימה ממש כמו שנכנסים לחנות מכולת, לספוג השראות מהעיצובים שלנו ולקבל ייעוץ במחיר שיתאים לכל כיס ובלי עיכובים מיותרים. אתם אומרים מה אתם צריכים – ואנחנו על זה.


למה חשוב שהפרויקט שלנו יצליח?

כי שינויים בהרגלי הצריכה תמיד פועלים לטובת הכלל. חשוב וצריך שתהיה לכו-לם את היכולת לקבל ייעוץ מקצועי בעיצוב פנים מבחינת זמינות ואפשרות כלכלית.


יחד אתכם זה יוכל לקרות

כדי להקים את המקום הזה ולהפוך אותו למעטפת שלמה של השראה מעוצבת ונגישה, אנחנו מבקשות שתקחו איתנו חלק ברעיון שלנו ותעזרו לנו להגשים את החלום שלנו. בתמורה לתמיכה שלכם, תוכלו להגיע לחנות החדשה לעיצוב פנים שנקים בתל אביב ולקבל מאיתנו את השירות, המקצועיות והפתרונות הכי יצירתיים ופרקטיים עבורכם. 


בואו לבחור תשורה ולתמוך בפרויקט שלנו. הפרויקט של

המעצבות
צור קשר עם היזם
היי, אנחנו לוסי ויקנין וליטל רוזנשטיין - המעצבות. את המשרד שלנו הקמנו לפני כחמש שנים עם הרבה נחישות ותעוזה (וגם קצת כישרון). תפיסת העיצוב שלנו מודרנית, פרקטית ונגישה ואנחנו מתמחות בהשבחת נכסים להשקעה, תכנון דירות, משרדים ושטחים ציבוריים. בין הפרויקטים שלנו: דירות מגורים במרכז תל אביב, תכנון פרויקט של 21 יחידות דיור בבניין בוטיק בנחלת בינימין, משרדי קבוצת בולטהאופ, משרדי ampm ועוד. אנחנו חולמות בעיניים פקוחות על עיצוב עכשווי שיעצים כל חלל בסיסי ויהפוך אותו לסביבה שמעניקה מעטפת פרקטית, מנומקת ופוטוגנית.
80,250
מתוך 78,000 ₪
103%
מומן
0
ימים שנותרו
124
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?

הפרויקט בשיתוף

מינימום 50 גלוית תודה אישית
כל תמיכה שווה בשבילנו המון, אז תודה רבה!
נשלח לכם גלוית תודה דיגיטלית עם כל הפרטים שלנו ונקווה לראות אתכם בחנות החדשה לעיצוב פנים.

18 תומכים
מינימום 100 הזמנה אישית להרצאת עיצוב
תמיכה שתבטיח לכם הזמנה אישית להרצאה חווייתית ומעשירה של 45 דקות בתחום העיצוב פנים שתועבר בחנות החדשה בתל אביב על ידי המעצבות.

*ההרצאה תתקיים כחודש לאחר פתיחת החנות החדשה לעיצוב פנים

60 תומכים
מינימום 200 שעת ייעוץ מקצועית
תמיכה שתבטיח לכם מפגש איתנו בחנות החדשה לעיצוב פנים בתל אביב במשך שעה. תוכלו לבוא עם כל בקשה לייעוץ בעיצוב פנים ואנחנו ניתן את המענה המקצועי ביותר עם קפה ונשנוש.

(שווי שעת ייעוץ - 300 שקלים)

24 תומכים
מינימום 350 שעתיים של ייעוץ מקצועי
תמיכה שתבטיח לכם מפגש איתנו בחנות החדשה לעיצוב פנים בתל אביב במשך שעתיים. תוכלו לבוא עם כל בקשה לייעוץ בעיצוב פנים ואנחנו ניתן את המענה המקצועי ביותר עם קפה ונשנוש.

(שווי 2 שעות ייעוץ - 550 שקלים)

12 תומכים
מינימום 500 שלוש שעות של ייעוץ מקצועי
תמיכה שתבטיח לכם מפגש רחב ומעמיק איתנו בחנות החדשה לעיצוב פנים בתל אביב במשך שלוש שעות. תוכלו לבוא עם כל בקשה לייעוץ בעיצוב פנים ואנחנו ניתן את המענה המקצועי ביותר עם קפה ונשנוש.

(שווי 3 שעות ייעוץ - 750 שקלים)

10 תומכים
מינימום 1500 סיור קניות הום סטיילינג קצר
תמיכה שתבטיח לכם סיור קניות חוויתי וממוקד איתנו להתאמת ריהוט ואקססוריז לבית, למשרד או לעסק לפי תקציבכם האישי.

*סיור הקניות ייקבע לאחר תיאום מראש והבנת הצרכים וייערך במשך 3 שעות באזור תל אביב.

(שווי סיור קניות של 3 שעות - 2,400 שקלים)
1 תומכים
מינימום 2500 סיור קניות הום סטיילינג ארוך
תמיכה שתבטיח לכם סיור חוויתי וממוקד איתנו להתאמת ריהוט ואקססוריז לבית, למשרד או לעסק לפי תקציבכם האישי.

*הסיור ייקבע לאחר תיאום מראש והבנת הצרכים וייערך במשך 6 שעות באזור תל אביב.

(שווי סיור קניות של 6 שעות - 4,200 שקלים)
5 תומכים
מינימום 20000 פרויקט קבלן - תכנון ועיצוב
תכנון ועיצוב פרויקט קבלן הכולל סט תוכניות לביצוע ופיקוח עליון
2 תומכים