EN HE

פוליטיקלי קוראת עולה כיתה

הפרויקט של
פוליטיקלי קוראת

הצטרפו אלינו בהקמת גוף תקשורת פמיניסטי עצמאי

אתן כבר מכירות את פוליטיקלי קוראת והעשייה הענפה שלנו, הצטרפו אלינו להפיכה לעמותה וגוף תקשורת של ממש - עם תחקירי עומק, תוכן מולטי מדיה וגיוס מיטב הכותבות הפמיניסטיות מכל שכבות האוכלוסיה.

מי אנחנו? 

כלי תקשורת פמיניסטי שנכתב על ידי נשים, בשביל נשים ומנקודת מבטן.

מה עשינו ומה עוד נעשה?

עשינו רעש עם #יותר_מבוכריס, חשפנו את פרסומי הזנות ב"יד 2", כתבנו תוכן פמיניסטי שהגיע ליותר מחצי מיליון קוראות וקוראים, בנינו אתר מלא בתכנים על ומאת נשים: הוגות, מנהיגות, משוררות, אמניות ,ספורטאיות, מדעניות; הבאנו ביקורת פמיניסטית רדיקלית למיינסטרים. עכשיו פוליטיקלי קוראת עולה כיתה – יחד איתכן. זה מתחיל מפרויקט ההדסטארט הזה שיגייס תקציב ראשוני לפוליטיקלי קוראת – העמותה. בעזרתכן, נעשה עוד יותר: נוכל לעשות תחקירים מעמיקים לאורך זמן, לפרסם מאמרים פורצי דרך, להביא תוכן פמיניסטי לעוד נשים שרוצות לקרוא אותו, בצורה עוד יותר נגישה ונוחה, וגם לשלם לנשים על ייצור התוכן הזה. נוכל לשנות את פני התקשורת בישראל - בעזרתכן. 

בארבע השנים שפוליטיקלי קוראת פועלת, ביססנו את עצמנו כאתר תוכן פמיניסטי מוביל. יש לנו ארבעים אלף עוקבות ועוקבים בדף הפייסבוק ואלפי כניסות לאתר בחודש, עם קהילה פעילה ודיונים מרתקים שמתפתחים סביב התכנים שעולים בדף ומגיעים למאות אלפים. האתר שלנו השתכלל ונוסף לו המון תוכן מרתק. כל שבוע כותבות בפוליטיקלי קוראת עשרות נשים, על מה שמעניין אותן ואותנו, ומביאות קולות נשיים ופמיניסטיים שחסרים כל כך בתקשורת ובמרחב הציבורי. 

פוליטיקלי קוראת במספרים


למה צריך את פוליטיקלי קוראת?

אם אתן מרגישות לפעמים שהתקשורת המסחרית לא מדברת אליכן, אתן כנראה צודקות. בתקשורת הישראלית, רק 29% מהעיתונאים הן עיתונאיות, והשיעורים נמוכים עוד יותר בתפקידים בכירים ויוקרתיים כמו עורכות ראשיות, ראשות דסק ופרשניות. ככה, קולות של נשים נאלמים ונעלמים, או נשארים בשוליים, לפעמים כמעט כקוריוז. 

פוליטיקלי קוראת קמה במטרה לשנות את התמונה הזאת ולאפשר לנשים לכתוב על מה שמעניין אותן ומנקודת מבטן וכך לבנות אלטרנטיבה תקשורתית. אנחנו צריכות אתכן כדי לעשות אפילו יותר ולהתרחב: ליזום תחקירים פמיניסטיים, להעלות את הנושאים שחשובים לנו למרכז הבמה, להגיע לתפוצה רחבה יותר ולהעסיק את הכותבות הכי מעולות שיש.


איך אנחנו עובדות?

פוליטיקלי אף פעם לא היתה מיזם של אשה אחת, או של קבוצה מצומצמת. היא נולדה בישיבה ב-2013 שהשתתפו בה 40 נשים מדהימות, ביוזמה של ליאן רם. היום אנחנו 18 עורכות עם קבוצת מערכת ובה 2,000 נשים שכולן יכולות להשתתף ולתרום תכנים כל יום. אנחנו רוצות להמשיך ולפתח את המודל הזה של כלי תקשורת פמיניסטי ודמוקרטי. בניתן את זה איתנו ביחד עד עכשיו ואנחנו צריכות אתכן ואתכם כדי להמשיך. בואו להשתתף במהפכה.


הכי חשוב: מה נעשה עם הכסף שלך?

עד עכשיו, פוליטיקלי קוראת היתה יותר מכל עמוד פייסבוק. הגיע הזמן שיהיה כלי תקשורת פמיניסטי עצמאי - וזה החזון שלנו. 

בזכות תמיכתכן נוכל ליזום תחקירי עומק ולחשוף חוסר צדק. לתרגם תכנים לאנגלית ולערבית ולהרחיב את קהל היעד שלנו וגם להעסיק את מיטב הכותבות הפמיניסטיות מכל שכבות האוכלוסיה, בתשלום ראוי כמובן. 

  • ניזום תחקירים וחשיפות: את תחקיר יד 2, שהגיע לערוץ 2 ולכנסת והביא לשינוי בנהלי העבודה של החברה, עשינו בלי שום השקעה כספית, בעבודה של מתנדבות על חשבון זמנן הפנוי. תחשבו מה נוכל לעשות עם תקציב לתחקירי עומק: נוכל להביא תוכן יותר מושקע, יותר מעמיק, להתמקצע עוד ולהציע יותר חשיפות, ויותר השפעה.
  • נשדרג את האתר שלנו בעזרת נשות מקצוע, נגיע לחשיפה רחבה עוד יותר ונבסס את פוליטיקלי ככלי תקשורת מוביל בישראל, כי הגיע הזמן שקולות ודעות של נשים יהיו במרכז.
  • נתרגם תכנים לערבית ולאנגלית וננגיש את העבודה הפמיניסטית שנעשית כאן לאזרחיות דוברות הערבית ולפמיניסטיות באיזור ובעולם.
  • ניצור תוכן בפלטפורמות מדיה שונות כמו וידאו ופודקסטים כדי להגיע ולהנגיש תוכן לקהלים נוספים.
  • נשלם לכותבות ולעורכות: כבר ארבע שנים שכל מאות הנשים המעורבות בפוליטיקלי קוראת עושות זאת בהתנדבות מלאה, החל מכתיבה מידי פעם ועד עריכה ותחזוק יומיומי של האתר ודף הפייסבוק. אנחנו רוצות להיות מסוגלות לשלם על התוכן המעולה שנשים מביאות לנו. תשלום לנשים עבור העבודה, הכשרון והידע שלהן הוא ערך פמיניסטי ראשון במעלה. 


תשורות:

שלט לדלת - חתולים

שלט לדלת - כלבים

תיק צד מבית "למה את חייבת להרוס" (עברית)

תיק גב שרוכים מבית "למה את חייבת להרוס" (אנגלית)

תיק צד מלכותי (לטפי אותי שפחה)

רביעיית מגנטים מאויירים מבית "למה את חייבת להרוס"

רביעיית תחתיות מאויירות לספלים מבית "למה את חייבת להרוס"

שלישיית גלויות איורי אופנה של יהלי זיו גודל 10X15

Three fashion illustration postcards by Yali Ziv

חצאית ספורט איכותית של "אלבה"

הדפס של האמנית שרה קנול גודל 44X160

Art print by Sarah Knol 44X160

ציור מקורי של שרה קנול גודל 60X73 (מס' 1) / Original painting by Sarah Knol

ציור מקורי של שרה קנול גודל 30X160 (מס' 2) / Original painting by Sarah Knol

ציור מקורי של שרה קנול גודל 50X70 (מס' 3) / Original painting by Sarah Knol

ציור מקורי של שרה קנול גודל 70X100 (מס' 4) / Original painting by Sarah Knolהפרויקט של

פוליטיקלי קוראת
צור קשר עם היזם
כלי תקשורת פמיניסטי שנכתב על ידי נשים, בשביל נשים ומנקודת מבטן. בארבע שנים שפוליטיקלי קוראת פועלת, ביססנו את עצמנו כאתר תוכן פמיניסטי מוביל. יש לנו ארבעים אלף עוקבות ועוקבים בדף הפייסבוק ואלפי כניסות לאתר בחודש, עם קהילה פעילה ודיונים מרתקים שמתפתחים סביב התכנים שעולים בדף ומגיעים למאות אלפים. האתר שלנו השתכלל ונוסף לו המון תוכן מרתק. כל שבוע כותבות בפוליטיקלי קוראת עשרות נשים, על מה שמעניין אותן ואותנו, ומביאות קולות נשיים ופמיניסטים שחסרים כל כך בתקשורת ובמרחב הציבורי.

בחירת הצוות

62,020
מתוך 250,000 ₪
25%
מומן
41
ימים שנותרו
697
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 20 תודה רבה!
אנחנו מעריכות מאד את תמיכתך ואת הנכונות להשקיע בהקמת כלי תקשורת פמיניסטי שנותן במה לקולות של נשים. מייל תודה יישלח אליך ממערכת פוליטיקלי קוראת.
74 תומכים
מינימום 40 שלט לדלת
אנחנו מעריכות מאד את התמיכה ואוהבות אותך. קשטי את הכניסה לבית עם שלט חתולים או כלבים "כאן גרות/כאן גרים" של שולמית פרבר, קומיקסאית מחוננת, מנהלת בפוליטיקלי קוראת והוובמאסטרית של האתר שלנו. צפי בדוגמת השלט בלינק שבתיאור הפרויקט. איסוף עצמי ממספר נקודות מרכזיות ברחבי הארץ.
נא לציין אם את מעוניינת בשלט עם הדפס חתולים או כלבים.
58 תומכים מתוך 75
מינימום 45 עותק דיגיטלי מהאלבום של שני פלג "ניתוקים"
תודה רבה על התמיכה! אחת היוצרות הכי מעניינות ברוק הישראלי מזה שנים בדרך אליכן למייל, עותק דיגיטלי של האלבום שייתן לכן אגרוף בבטן, יגרום לכן להתמכר ולחזור אליו שוב ושוב, לפי מבקרת המוזיקה של פוליטיקלי קוראת.
12 תומכים מתוך 15
מינימום 50 תיק פוליטיקלי קוראת עם קומיקס "למה את חייבת להרוס"
תודה, שותפה וחברה. קחי איתך את פוליטיקלי לטיולים, לישיבות חשובות, לאוניברסיטה, לגן של הילדה או לחוף הים. תיק איכותי בעיצוב של שולמית פרבר, יוצרת "למה את חייבת להרוס", לפמיניסטית שיש לה חוש הומור. ניתן לבחור מבין האפשרויות בצילומים, בקישור שבתיאור הפרויקט. איסוף עצמי ממספר נקודות מרכזיות ברחבי הארץ.
נא לציין אם הינך מעוניינת בתיק גב או בתיק צד וכן אם תרצי הדפס "אנחנו יכולות לעשות את זה" באנגלית או בעברית או הדפס החתול המלכותי בעברית.
327 תומכים
מינימום 70 אלבום חתום של נעמי חשמונאי
תודה מכל הלב. קבלי אלבום של נעמי חשמונאי המופלאה, משוררת ומוזיקאית שעושה רוק מתוך העולם החסידי, עם חתימה של נעמי.
"אשה עם כיסוי ראש מהלכת אימה על העולם, כאילו אומרת למרחב - הסתכלו בי, הסתכלו בי, אני הולכת לאכול את שארית החילוניות שלכם".
2 תומכים מתוך 5
מינימום 70 רביעיית מגנטים פוליטיקלי קוראת
תודה רבה על התמיכה. את מקבלת מאיתנו את הקומיקס של שולה פרבר ברביעיית מגנטים ישר למקרר או לארון, שיהיה מצחיק בדרך לגלידה. ראי תמונה בלינק שבעמוד תיאור הפרויקט. איסוף עצמי ממספר נקודות מרכזיות ברחבי הארץ
80 תומכים מתוך 100
מינימום 70 שובר למשקאות בליין המסיבות התלאביבי סבן אילבן
לחיים! ותודה לך על הנדיבות. מזמינות אותך למשקה בליין המסיבות הכי מדובר בעיר בימי שני, עלינו. למימוש ביום שני לבחירתך לאחר סיום הקמפיין
0 תומכים מתוך 10
מינימום 80 "להתראות אללה", הספר המדובר של לי אור אמיר
תודה לך על התמיכה! נשלח לך ספר שהוא יצירה נשית עם גיבורה מרתקת: גיבורת הספר היא חיילת בשטחים שהופכת, בעל כורחה, למסתערבת בקרב אנשי חמאס. זהו ספר על דרכה של אישה צעירה בשני עולמות גבריים מאוד, וגם על הסכסוך הישראלי-פלסטיני, שמוצג באופן שלא עושה הנחות לאף אחד. ספר מקור פמיניסטי ומורכב שנושאיו רלוונטיים מאוד לקוראות\ים בישראל. איסוף עצמי ממספר נקודות מרכזיות ברחבי הארץ. מתנת הוצאת כנרת זמורה.

5 תומכים מתוך 10
מינימום 80 השתתפות בוובינר בנושא פמיניזם ישראלי (באנגלית)
הצטרפו להרצאה אינטראקטיבית של צוות פוליטיקלי קוראת על פמיניזם בישראל - בואו לשמוע על מתחים היסטוריים ואירועים עדכניים - ממקור ראשון. באנגלית, אונליין, מועד ייקבע בהמשך.
6 תומכים מתוך 50
מינימום 85 סט 4 תחתיות מאויירות לספלים
תודה מכל הלב! נשדרג לך את שולחן האוכל עם סט תחתיות מעוצב בהדפסי קומיקס פמיניסטי של שולמית פרבר. ראי קישור לתמונת התחתיות בתיאור הפרויקט. איסוף עצמי ממספר נקודות מרכזיות ברחבי הארץ.
49 תומכים מתוך 50
מינימום 100 ספר המסלולים של ארץ וטבע
תודה לך על ההשקעה והתמיכה. ספר המסלולים הגדול של ארץ וטבע, המלווה החיוני לטיולים בארץ, בדרך אליך, טיול מהנה. איסוף עצמי מנקודות חלוקה מרכזיות בערי הארץ.
29 תומכים מתוך 30
מינימום 120 שלוש גלויות וירטואליות עם איורי האופנה של יהלי זיו
את כזאת נהדרת! קבלי מאיתנו עותק דיגיטלי מגלויות איורי אופנה של יהלי זיו המוכשרת: מאיירת ומעצבת עצמאית שעובדת בטכניקות ידניות ודיגיטליות. קישור לצילום האיורים בעמוד תיאור הפרויקט.
2 תומכים מתוך 30
מינימום 150 כרטיס זוגי להופעה של נעמי חשמונאי
תודה, התמיכה שלך עושה לנו חשק לשיר! כרטיס זוגי להופעה של הזמרת-יוצרת המדהימה נעמי חשמונאי בדרך אליך. נעמי עושה רוק חסידי מיוחד וכותבת, בין השאר, ככה:
"אשה עם כיסוי ראש מהלכת אימה על העולם, כאילו אומרת למרחב - הסתכלו בי, הסתכלו בי, אני הולכת לאכול את שארית החילוניות שלכם".
למימוש בתיאום עם ההפקה.

1 תומכים מתוך 5
מינימום 200 שלישיית גלויות איורי אופנה של יהלי זיו
תודה על ההצטרפות למהפכה פמיניסטית בתקשורת! קבלי תשורה שכולה יופי: סדרת איורי אופנה של יהלי זיו המוכשרת: מאיירת ומעצבת עצמאית, בוגרת המחלקה לתקשורת חזותית בשנקר. עובדת בטכניקות ידניות ודיגיטליות, מאיירת למגזינים, ספרים, מיתוג, איורי אופנה ועוד. קישור לצילום האיורים בעמוד תיאור הפרויקט. איסוף עצמי מנקודות מרכזיות ברחבי הארץ.
3 תומכים מתוך 30
מינימום 250 טיפול במגע בשיטת ספלטר אצל המטפלת דרור צוקרמן
הרבה תודה לך על תמיכתך. דרור צוקרמן היא מטפלת נפלאה בשיטת ספלטר שמשלבת טיפול גוף-נפש. את מוזמנת להתפנק באחווה נשית בקליניקה שלה שבגבעת עדה.
4 תומכים מתוך 6
מינימום 260 כרטיס זוגי להופעה של איה כורם
תודה על התמיכה! עכשיו לכי לשמוע את איה, היוצרת המדהימה שאנחנו אוהבות ואוהבת אותנו בחזרה. כרטיס זוגי למופע במרכז עינב בתל אביב למימוש במהלך 2018, בתיאום מראש עם ההפקה.
0 תומכים מתוך 1
מינימום 300 יעוץ לתכנון פעילות ויזמות דיגיטלית: מעיין אלכסנדר
תודה רבה על התמיכה והנה תמיכה בחזרה: פגישת ייעוץ בת שעה עם מעיין אלכסנדר, מנהלת פרויקטים, יועצת, מרצה ובלוגרית בנושאי מדיה דיגיטלית. בעלת הבלוג "אינטרנט, טכנולוגיה ושינוי חברתי". מעיין תדריך אתכם/ן בהקמת אתרי אינטרנט יעילים, תחזוק בלוגים, תכנון פעילות דיגיטלית ויזמות חברתית דיגיטלית. זמין בירושלים, תל אביב, מודיעין או באמצעות שיחת וידאו. מועד ייקבע בתיאום ישיר עם מעיין.
0 תומכים מתוך 3
מינימום 330 חצאית ספורט של מותג "אלבה"
תודה רבה על התמיכה, אנחנו אוהבות אותך מאד. קבלי לאות תודה חצאית ספורט נהדרת שתעשה לך חשק לספורט. אלבה הוא מיזם לקידום העצמה נשית ומותג הלבשה שנוצר על ידי נשים ומציע הלבשת ספורט איכותית ונוחה לנשים, בנוסף לסדנאות, אירועים ובניית קהילה של נשים. www.albawomen.com
0 תומכים מתוך 1
מינימום 400 הכנה לראיונות עבודה וסיוע בכתיבת קורות חיים
תודה מכל הלב על תמיכתך, תרשי לנו לתת לך תמיכה בחזרה: נטע עמית, פסיכולוגית בהתמחות תעסוקתית עם ניסיון באבחון, מיון וייעוץ תעסוקתי, (וגם עורכת מוכשרת בפוליטיקלי קוראת, וכתבת מוזיקה), תכין אותך לשלב הבא בקריירה שלך. בפגישת ייעוץ אישית בת כשעה וחצי נטע תלמד אותך איך לשפר את קורות החיים שלך ואיך להבריק בראיונות עבודה (באזור המרכז, או דרך סקייפ, בתיאום מראש).
0 תומכים מתוך 2
מינימום 400 סדנת כתיבה עיתונאית עם ירדן סקופ
תודה רבה על התמיכה! אם את חולמת על קריירה בעיתונות או רוצה ללמוד איך לספר סיפור עיתונאי? יש לנו מתנה בשבילך: ירדן, אחת ממנהלות פוליטיקלי קוראת, היתה כתבת החינוך של ״הארץ״, וגם עורכת עמוד השער וראשת דסק החדשות ואחראית לכמה מהדיווחים והחשיפות החשובים של העיתון. כיום היא לומדת לתואר שני בתכנית יוקרתית לתקשורת וניו מדיה באוניברסיטת אמסטרדם. בסדנה מיוחדת, חד פעמית ובלעדית לפוליטיקלי קוראת, ירדן תדריך בכתיבה עיתונאית ותחקיר כולל תרגילי התנסות. הסדנה תתקיים בחודשי הקיץ כשירדן תגיע לארץ ותלויה בהרשמה של שש משתתפות/ים. מקום ייקבע בתיאום עם המשתתפות באזור המרכז.
2 תומכים מתוך 13
מינימום 760 אימון בכירים בנושא Storytelling ועמידה מול קהל
אימון אישי עם ליאור שוהם, מאמן דוברים ב-TEDx ובכירים בחברות המובילות בעולם, כמו: Google, Barclays, AIPAC, משרד החוץ ועוד.
הסשנים מתאימים למי שכבר יש לו ניסיון בדיבור בפני קהל ורוצה להשתפר עוד, לקראת כנס, ישיבת הנהלה, לקוחות אסטרטגיים, דירקטוריון או עובדים. האימון יכול להתבצע בעברית או אנגלית, בתיאום מראש מול ליאור.
1 תומכים מתוך 2
מינימום 800 הדפס של האמנית שרה קנול
מרגש לראות את התמיכה שלך! קבלי מאיתנו הדפס יפהפה של שרה קנול ישר לסלון שלך. שרה היא ציירת ופסלת שעבודותיה מוצגות בתערוכות יחיד ובתערוכות קבוצתיות ונמכרו לאוספים פרטיים בארץ ובעולם. לינק לצפייה בהדפס בעמוד תיאור הפרויקט, איסוף עצמי ממספר נקודות מרכזיות ברחבי הארץ.

0 תומכים מתוך 1
מינימום 1000 הרצאה: זכויות יוצרים ולשון הרע באינטרנט
אנחנו מעריצות אותך ומודות לך כל כך! עו"ד תמי דיינס, מומחית לפטנטים ולזכויות יוצרים, מייסדת פוליטיקלי קוראת, תגיע אליכן להרצאה על התחומים החמים והסבוכים ביותר בעולם המשפט היום: איך ניתן לשמור על זכויות יוצרים באינטרנט? ומתי משהו שסתם כתבת בפוסט עלול להיחשב ללשון הרע ולגרור תביעת דיבה. הרצאה חיונית לחיים ברשת. ניתן לקיים את ההרצאה בכל מקום מחיפה עד באר שבע.
0 תומכים מתוך 2
מינימום 1000 הרצאה: פייסבוק, פרובוקציות ופמיניזם
כך הפכתי את הדף האישי שלי למנוף השפעה על דעת הקהל וגרמתי לאמא שלי לחשוב שאני בהריון – הרצאה של שירה הדס נקר
את הגיבורה שלנו! שירה הדס נקר המופלאה, בוגרת גל"צ, עיתונאית בתאגיד ועורכת בפוליטיקלי קוראת תגיע אליך להרצאה על תקשורת ואיך להשתמש ברשתות חברתיות כדי לקדם אג'נדה וליצור השפעה. ניתן לקיים את ההרצאה באזור המרכז או בירושלים, מיקומים נוספים בתשלום נוסף.
0 תומכים מתוך 2
מינימום 1000 הרצאה: הרגליים כבר לא קשורות? נשים בסין
את נפלאה יותר משאפשר לתאר! תודה רבה. רחל בית אריה, מנהלת בפוליטיקלי קוראת, מומחית לסין, לשעבר כתבת קול ישראל ועיתון כלכליסט בבייג'ינג שחיה בשלוש ארצות לפחות במקביל, תגיע אליך להרצאה על נשים בסין, ואיך הן שיחררו וממשיכות לשחרר את עצמן. ניתן לקיים את ההרצאה בכל חלקי הארץ.
0 תומכים מתוך 2
מינימום 1000 פמיניזם אופטימי: ממאבק הסופרג'יסטיות ועד #MeToo
את נהדרת וההשקעה שלך מוערכת. מה עבר על התנועה הפמיניסטית בישראל ובארצות הברית במאה השנים האחרונות? מה הוביל לפיצולים בתנועות והאם אנו עדות להתחברות מחדש? ואיך כל זה קשור לפמיניזם אופטימי? הרצאה של ד״ר יעל ברוידא-בהט, חוקרת משפט, היסטוריה ופמיניזם וחברה פעילה בתנועת נשים עושות שלום. ההרצאה תיקבע בתיאום עם יעל החל מסוף אוגוסט, בכל חלקי הארץ.
0 תומכים מתוך 1
מינימום 1000 הרצאה: לז***ן את השכל: מה קורה למוח שלנו בזמן סקס?
תודה על התמיכה, קבלי הרצאה פרובוקטיבית ומרתקת: איזה איבר מין יש גם לגברים, גם לנשים וגם לכל מי שלא נכנס/ת להגדרות האלו? נכון, המוח.
המוח הוא איבר המין העיקרי שלנו, והוא גם האיבר המורכב מכולם. הוא גמיש במיוחד: טריליוני הקשרים שיש בו משתנים כל הזמן, גם תוך כדי קריאת שורות אלו.
איך הגמישות באה לידי ביטוי בסקס? מה המוח צריך כדי להגיע לאורגזמה? איפה במוח נמצאת המיניות, והאם היא מולדת או נרכשת? האם נכון המשפט "כשהזין עומד - השכל בתחת"? ולמה אני חושבת על כביסה בזמן סקס?
תשובות לשאלות האלו, וגם פרספקטיבה חדשה על סקס וידע שימושי על המוח שרלוונטי לכל תחומי החיים – תקבלו בהרצאה המעולה של אור סרי.אור היא מוסמכת במדעי המוח והקוגניציה (M.A), פמיניסטית, אקטיביסטית, מקדמת מדיניות, הייטקיסטית לשעבר, מתרגלת יוגה ומתחזקת זוגיות וכלב - לא בהכרח לפי הסדר הזה. מועד ההרצאה בתיאום עם אור, זמין בין באר שבע לחיפה כולל ירושלים.
0 תומכים מתוך 1
מינימום 1000 סדנה קבוצתית לדיבור בפני קהל עם הלן גוטשטיין
כמה אנחנו מתרגשות מההשקעה שלך? אין מילים בכלל, אולי הלן תעזור לנו למצוא אותן. הלן גוטשטיין, מאמנת קבוצות ויחידים להצטיין ביכולת של תקשורת בין-אישית ויכולת הצגה מול קהל. הלן מאמנת קבוצות ויחידים בהצגת פרזנטציות, שיווק רעיונות וסיפורים. הסגנון שלה הוא דינמי ומדוקדק. הבוחרת בתשורה זו תוכל לבחור בין שתי סדנאות:
1. סדנת מספרי סיפורים אינטנסיבית - סדנה קבוצתית למגייסי כספים, חברי הנהלה, דוברים, צוותים ואנשי עשייה. כיצד לבנות סיפור, מהו משפט הפתיחה, מה עליו לכלול, הטקסט והסאב-טקסט, פאנצ' וגישור בין חלקי הסיפור.

2. טירונות לסיפורים: סדנה קבוצתית למגייסי כספים, חברי הנהלה, דוברים, צוותים ואנשי עשייה. סדנה זו מלמדת כיצד לגבש סיפורים מבוססי ערך עבור קהלים שונים. כל משתתף יגבש לפחות שלושה סיפורים עבור קהלים שונים. הסיפורים האלה יעבדו!

הסדנא תועבר באנגלית או בעברית לבחירתכן, בירושלים או במרכז, תאריך יתואם מול הלן.
0 תומכים מתוך 1
מינימום 1000 מיניות של נשים אחרי לידה - הרצאה של ליאור מאלי בצר
את אחלה! קבלי הרצאה שרלוונטית לכולנו: איך מבנים חברתיים שונים מגבילים את האפשרות שלנו להבנות את המיניות שלנו בעצמנו, בייחוד בתור אימהות, ומה אפשר לעשות בעניין. ליאור מאלי בצר, חוקרת מגדר ומיניות, אקטיביסטית בנושאי מגדר ולהטבפא"ק, תגיע אליכן להרצאה מרתקת. בתיאום מראש ישירות עם ליאור, בין באר שבע לחיפה.
0 תומכים מתוך 2
מינימום 1000 הרצאה: היבטים מגדריים בספרות ילדים
את נהדרת! קבלי הרצאה מרתקת, במיוחד להורים ולנשות חינוך: כיצד תכתיבים מגדריים מוטמעים בספרות ילדים ועשויים להשפיע על עיצוב התודעה שלהם, להסללה או לריבוי ומגוון. ליאור מאלי בצר, חוקרת מגדר ומיניות, אקטיביסטית בנושאי מגדר ולהטבפא"ק, תגיע אליכן להרצאה מרתקת. בתיאום מראש ישירות עם ליאור, בין באר שבע לחיפה.
0 תומכים מתוך 2
מינימום 1000 נשים וכסף - הרצאה של אורה אריאל
תודה, שותפה! אורה אריאל, מנהלת הבלוג הפיננסי "האופטימית" וקהילת "עוברות ושוות" תספר לכן מה היתרונות והחסרונות של נשים בעולם הפיננסי ותיתן עצות פרקטיות להתחיל לנהל את הכסף. בתיאום מראש, באיזור המרכז בלבד.
0 תומכים מתוך 1
מינימום 1000 הרצאה: "זה לא אובייקטיבי בשבילי".פילוסופיה של המדע
אין עליך בעולם! תודה רבה על ההשקעה. מאיה רומן, מייסדת פוליטיקלי קוראת ודוקטורנטית בפילוסופיה, תגיע אליך להרצאה על פילוסופיה של המדע במאה העשרים, פמיניזם ולמה אנחנו מתכוונים כשאנחנו אומרים שאנחנו יודעים משהו. ניתן לקיים את ההרצאה בכל חלקי הארץ.
1 תומכים מתוך 2
מינימום 1400 הרצאה: מסיפור אישי לאקטיביזם פוליטי פמיניסטי
את מדהימה! בואי לפגוש עוד אשה מדהימה: יעל שרר, פעילה פוליטית פמיניסטית, מרצה על סיפורה האישי כנפגעת אלימות מינית בתוך המשפחה ועל ההליך המשפטי שניהלה נגד אביהי, על יצירת הסרט התיעודי "כביסה מלוכלכת" ועל היציאה מהחוויה האישית לאקטיביזם חברתי. זמין באזור המרכז (איזור חיוג 03 או 09) בתיאום עם יעל.
0 תומכים מתוך 1
מינימום 1500 סדנה: הטמעת חשיבה פמיניסטית בארגונים
תודה מעומק הלב על ההשקעה בעתיד של תקשורת פמיניסטית. המנהלות של פוליטיקלי קוראת ישמחו להגיע אליכן לארגון/לחברה לסדנת הדרכה על הטמעת חשיבה פמיניסטית בארגונים. ניתן לכן ארגז כלים שבאמת יוביל לקידום של נשים, להשמעת קול של נשים לטובת הארגון וליישום המדיניות השוויונית שאתן שואפות אליה, הלכה למעשה. מיקום: באזור המרכז, בירושלים ובבאר שבע, ייתכנו מיקומים נוספים בתיאום.
0 תומכים מתוך 5
מינימום 2000 ציור מקורי של האמנית שרה קנול
אנחנו באמת אוהבות אותך מאד ומודות לך עד השמים על ההשקעה בתקשורת פמיניסטית. נשלח לך ציור מקורי יפהפה של שרה קנול ישר לסלון שלך. שרה היא ציירת ופסלת שעבודותיה מוצגות בתערוכות יחיד ובתערוכות קבוצתיות ונמכרו לאוספים פרטיים בארץ ובעולם. ראי צילומים של הציורים בקישור שבעמוד תיאור הפרויקט, איסוף עצמי ממספר נקודות מרכזיות ברחבי הארץ.
נא צייני באיזה ציור את בוחרת מבין 4 הצילומים המופיעים בעמוד תיאור הפרויקט.
0 תומכים מתוך 4
מינימום 2800 סדנת הגנה עצמית מבית ALBA
אין כמוך בעולם כולו ואנחנו מודות לך עד השמים! סדנאות ההגנה העצמית לנשים של רחל קצין, בעלת ידע נרחב באומנויות לחימה ומנהלת מותג ההלבשה הספורטיבית אלבה, נועדו להעניק כלים פשוטים ויעילים להגן על עצמך בכל סיטואציה ולשיפור הביטחון העצמי. סדנה של 3 שעות לעד 15 משתתפות, באזור המרכז בלבד, בתיאום.
0 תומכים מתוך 1
מינימום 5000 צילום ועריכת סרטון תדמית לעסקים/עמותות
מור קומפני, מנהלת בפוליטיקלי קוראת ובמאית מנוסה תכתוב תביים ותערוך לעסק שלכם סרטון תדמית מהמם. התשורה כוללת שיחת ייעוץ וקונספט, כתיבת תסריט, יום צילום עם צלם מקצועי וזוכה פרסים והבמאית, עריכת הסרטון. מועדי הצילומים והעריכה בתיאום מראש.
0 תומכים מתוך 1
מינימום 5000 תומכת כסף: חבילת פרסום באתר פוליטיקלי קוראת
את משקיעה בגדול בעתיד של נשים בישראל. מציעות לך או לארגון שלך חבילת פרסום לשלושה חודשים באתר פוליטיקלי קוראת לאחר שיעבור שידרוג.
0 תומכים מתוך 10
מינימום 10000 תומכת זהב: חבילת פרסום באתר פוליטיקלי קוראת
את גדולה מהחיים ומלכת העולם. מציעות לך או לארגון שלך חבילת פרסום לשישה חודשים באתר פוליטיקלי קוראת לאחר שיעבור שידרוג.

0 תומכים מתוך 5
מינימום 15000 תומכת פלטינה: חבילת פרסום באתר פוליטיקלי קוראת
את הגדולה מכולן. תודה שקירבת אותנו להגשמת החלום של כלי תקשורת של נשים, על ידי נשים ולמענן. מציעות לך או לארגון שלך חבילת פרסום לשנה באתר פוליטיקלי קוראת לאחר שיעבור שידרוג
0 תומכים מתוך 3
מינימום 35 כרטיס להרצאה של "היסטוריה גדולה, בקטנה"
תודה מקרב לב על תמיכתך! יישלח אליך מייל תודה ממערכת פוליטיקלי קוראת בצירוף כרטיס מתנה להרצאה היסטורית של "היסטוריה גדולה, בקטנה", יוזמה שנולדה, כמונו, מעמוד פייסבוק ומספרת היסטוריה מרתקת בשפה נגישה לכל אחת. ההרצאות נערכות ברחבי הארץ, בכפוף להרצאות שיש כרגע.
10 תומכים מתוך 10
מינימום 40 זוג מגנטים מעוצבים. עם חתולים!
תודה רבה, התמיכה שלך מרגשת! רוצה אותנו על המקרר שלך? זוג מגנטים עם הלוגו שעיצבה שולמית פרבר וגם חתולים פמיניסטים בדרך אליך. צפי בדוגמת המגנטים בלינק שבתיאור הפרויקט, איסוף עצמי ממספר נקודות מרכזיות ברחבי הארץ.
20 תומכים מתוך 20
מינימום 45 "מגילת אסתר: מאחורי המסכה" - ספר דיגיטלי
ד"ר תמר עילם-גינדין, בלשנית ואיראניסטית, מספרת על השורשים ההיסטוריים, תרבותיים ובלשניים במגילת אסתר באופן מרתק שמעניין לא רק בפורים. יש גם פרק נהדר על אסתר כגיבורה נשית. ניתן לרכוש את הספר באנגלית או בעברית, אנא ציינו את השפה הרצויה בהערות, ניתן לשדרג לעותק קשיח בתוספת תשלום בעת קבלת התשורה.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 54 "בישול טבעוני ישראלי" ספר דיגיטלי
ספר הבישול המפורסם של גלי לופו אלטרץ במהדורה דיגיטלית, בספר כמאתיים מתכונים טעימים, מיוחדים, פשוטים מאוד להכנה, וכמובן טבעוניים ובריאים — ולצידם טיפים ליעילות במטבח וסיפורים, הספר מתאים לכל מי ששומר על אורח חיים בריא או רוצה לאכול בריא יותר ומתעצל. ניתן לרכוש את הספר באנגלית או בעברית, אנא ציינו את השפה הרצויה בהערות.
10 תומכים מתוך 10
מינימום 60 "מטבח של שלום" - עותק דיגיטלי
ספר בישול טבעוני מהמטבח הערבי שכתוב בשתי השפות ערבית ועברית, מקבץ של מנות מסורתיות טבעוניות וכאלה שטבענתי, מאת כיפאח דסוקי. ניתן לרכוש את הספר באנגלית או בעברית, ניתן גם לשדרג לעותק קשיח בעלות נוספת בעת קבלת התשורה - נא לציין בהערות אם תרצי עותק קשיח.
10 תומכים מתוך 10
מינימום 60 "סוף משחק", ספרה המטלטל של אור סיונוב
תודה רבה על התמיכה! אתן זוכרות את אור, שהביאה פמיניזם מזרחי בועט ישר לפריים טיים עם השתתפותה ב"אח הגדול". בספר היא מגלה את הסודות מאחורי הקלעים של התכנית. קבלי עותק חתום על ידי המחברת, איסוף עצמי ממספר נקודות מרכזיות ברחבי הארץ.
10 תומכים מתוך 10
מינימום 60 הספר "תזכירי לי מי את", חתום על ידי המחברת
תודה רבה על התמיכה! קבלי מאיתנו את הספר המעולה של נטע חוטר, "תזכירי לי מי את".
על הספר: ספר שהגיבורות שלו הן בעיקר נשים - נשים כמוני וכמוך, כנראה, על כל הפגמים והחולשות שלהן, שקשה שלא לחבב אותן ולהזדהות איתן, (מתוך הביקורת של נטע עמית באתר פוליטיקלי קוראת). איסוף עצמי מנקודות חלוקה מרכזיות ברחבי הארץ.
8 תומכים מתוך 8
מינימום 60 אם לא נרקוד לא נבין/ יהוא ירון
תודה לך! קבלי ישר לאזניות שלך את האלבום האחרון של יהוא, אחד הגברים שאנחנו תמיד שמחות להקשיב להם, "אם לא נרקוד לא נבין".
5 תומכים מתוך 5
מינימום 60 כרטיס להופעה של יהוא ירון
מודות לך מאד על ההשקעה ואת מקבלת מאיתנו כרטיס להופעה מעולה של יהוא ירון בתאריך לבחירתך, בתיאום עם ההפקה (לא תקף לפסטיבלים).
5 תומכים מתוך 5
מינימום 70 "שפות שותקות", ספרה של איאת אבו שמיס
מודות לך מאד מאד על ההשקעה בתקשורת פמיניסטית. ספרה של המשוררת המופלאה איאת אבו שמיס על החיים בין העברית לערבית ועל שפת האהבה מחכה לך, חתום על ידי המשוררת. איסוף עצמי ממספר נקודות מרכזיות ברחבי הארץ.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 70 "שיבה" - הספר המדובר של יא ג'סי
"היסטוריה מספרת סיפורים. ולכן, כשאתם לומדים היסטוריה, עליכם לשאול את עצמכם: איזה סיפור חסר לי? איזה קול הושתק כדי שקול אחר יישמע? ברגע שמצאתם את התשובה, עליכם למצוא גם את הסיפור." - יא ג'סי, ילידת גאנה, מספרת את תולדותיהם של שני ענפים ממשפחה אחת, הענף שנחטף לעבדות באמריקה והענף שנשאר באפריקה, מהמאה ה-18 ועד ימינו. הרומן זכה בפרסים רבים בארה"ב, תורגם על ידי שי סנדיק ויצא בהוצאת תמיר/סנדיק (בעברית). איסוף עצמי מכמה נקודות מרכזיות ברחבי הארץ.
10 תומכים מתוך 10
מינימום 70 כרטיס להצגה לסביהונסט
תודה רבה על ההשקעה בנו. קבלי כרטיס למופע הכי לוהט בעיר: מופע שירים ומערכונים על נשים שאוהבות נשים. תאריך למימוש בתיאום עם ההפקה, מיקום ההופעות - ברחבי הארץ, בכפוף להיצע בסיום הקמפיין.
2 תומכים מתוך 2
מינימום 80 כרטיס להופעה של שני פלג
תודה רבה מעומק הלב על ההשקעה בתקשורת פמיניסטית. שולחות לך כרטיס להופעה של היוצרת הפמיניסטית שמטלטלת את הרוק הישראלי וקורעת את הבמות. למימוש בתיאום עם ההפקה.
4 תומכים מתוך 4
מינימום 80 "מחר נעבוד", ספר שירה של תהילה חכימי
תודה רבה, את בלב שלנו! הספר של תהילה חכימי הנפלאה, אחת המשוררות האהובות עלינו, בדרך אליך, חתום על ידי המשוררת. איסוף עצמי מנקודות חלוקה מרכזיות ברחבי הארץ.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 80 כרטיסים להופעה של אביב גדג'
התמיכה שלך חשובה לנו מאד ולאות תודה תקבלי כרטיס להופעה שהיא חוויה על חושית, לדברי מבקרת המוזיקה של פוליטיקלי קוראת. הופעות ברחבי הארץ, בתיאום עם ההפקה.
6 תומכים מתוך 6
מינימום 100 כרטיס למסיבה בליין המסיבות אריסה בתל אביב
עולה ולא יורד לנו מההשקעה המדהימה שלך. קבלי כרטיס מאיתנו ולכי לחגוג את המהפכה הפמיניסטית באריסה, הליין הכי חם בתל אביב. למימוש במסיבה לבחירתך במהלך 2018, בתיאום מראש דרך עמוד הפייסבוק של האריסה.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 120 "את לא נולדת אשה", בעריכת ריקי כהן
תודה מכל הלב! קבלי את הספר המדובר והיפהפה בעריכת ריקי כהן: 100 יוצרות ישראליות בשירה וצילום מספרות מה זה להיעשות אשה. איסוף עצמי ממספר נקודות מרכזיות ברחבי הארץ.
3 תומכים מתוך 3
מינימום 140 חבילת RIOT!!
אוהבות אותך! תודה רבה על התמיכה. חבילה שמכילה חולצה וחמישה פנזינים מבית ליין המוזיקה הנשי המעולה ריוט!! של ניצן פינקו מחכה לך, איסוף עצמי ממספר נקודות מרכזיות ברחבי הארץ.
1 תומכים מתוך 1
מינימום 150 זוג כרטיסים להופעה של נועם רותם
מודות לך הרבה וכלום לא יפריד אותך מאיתנו! כרטיס זוגי להופעה של נועם רותם המדהים בדרך אליך. למימוש בתיאום עם ההפקה.
1 תומכים מתוך 1
מינימום 150 שובר לרכישת תיק עור בעבודת יד של רקל גונזלס.
אנחנו אוהבות אותך ואת האמון שלך בנו ושמחות להעניק לך שובר בשווי 200 ש"ח לרכישת תיק עור בעבודת יד באתר המעצבת www.RaquelGonzalezShop.com משלוח חינם לכל העולם.
2 תומכים מתוך 2
מינימום 150 "שרף אורנים" של אביב גדג' + דיסק בונוס
.תודה רבה רבה לך מכולנו. בוודאי תהני לשמוע את המוזיקה המיוחדת והחד פעמית של אביב גדג'. "שרף אורנים", האלבום המדובר והמעולה של אביב, בצירוף דיסק בונוס נדיר שלא הופץ מסחרית, חתום על ידי האמן, מחכה לך, איסוף עצמי ממספר נקודות מרכזיות ברחבי הארץ.
3 תומכים מתוך 3
מינימום 150 סיוע בכתיבת קורות חיים
את נהדרת! תודה לך על העזרה והנה איך שנעזור לך חזרה: נטע עמית, פסיכולוגית בהתמחות תעסוקתית עם ארבע שנות ניסיון בתחום האבחון והמיון, תעבור על קורות החיים שלך, תשפר ותתאים אותם בדיוק למשרה שאת חושקת בה. ייעוץ אונליין, בתיאום.
3 תומכים מתוך 3
מינימום 200 זוג כרטיסים להופעה של רוקפור
כמה את נפלאה ואנחנו מתות עליך? מספיק כדי לקבל מאיתנו מאיתנו כרטיס זוגי להופעה של רוקפור הנפלאים, הלהקה שבלב שלנו. למימוש בתיאום עם ההפקה
1 תומכים מתוך 1
מינימום 250 כרטיס זוגי להופעה של רונה קינן
שימחת את ליבנו! תרשי לנו לשמח אותך חזרה עם כרטיס זוגי להופעה של האחת והיחידה, רונה קינן. מימוש המתנה בתיאום עם ההפקה, במספר מיקומים ברחבי הארץ *(לא זמין לזאפה תל אביב).
2 תומכים מתוך 2
מינימום 260 חולצת ספורט איכותית של מותג "אלבה"
תודה רבה ושוב תודה רבה על התמיכה! נשלח לך חולצת ספורט של אלבה שפשוט תעשה לך חשק להתאמן. "אלבה" הוא מיזם לקידום העצמה נשית ומותג הלבשה שנוצר על ידי נשים ומציע הלבשת ספורט איכותית ונוחה לנשים, בנוסף לסדנאות, אירועים ובניית קהילה של נשים. www.albawomen.com

1 תומכים מתוך 1
מינימום 260 טייטס ספורטיבי איכותי לנשים של מותג "אלבה"
התמיכה שלך מדהימה וחשובה לנו מאד. קבלי טייטס של "אלבה": מיזם לקידום העצמה נשית ומותג הלבשה שנוצר על ידי נשים ומציע הלבשת ספורט איכותית ונוחה לנשים, בנוסף לסדנאות, אירועים ובניית קהילה של נשים. www.albawomen.com


1 תומכים מתוך 1
מינימום 400 ייעוץ לקידום ותוכן ממומן באינטרנט
את משקיעה יקרה ומוערכת ואנחנו מודות לך מאד. יערה כהן, מנהלת בפוליטיקלי קוראת בלילה ומנהלת שיווק ביום תעבור איתך על התוכן והנוכחות אונליין של העסק/מותג שלך ותייעץ לך כיצד להפיק את המיטב מהרשתות החברתיות, קידום ממומן ושיווק מבוסס תוכן. מיקום: ירושלים / תל אביב / אונליין, בתיאום מראש.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 470 יום כיף זוגי בספא "כפר הים" ליד קיסריה
מעריכות את תמיכתך! אודרי לורד לימדה אותנו שפמיניזם זה גם לטפל בעצמך אז סידרנו לך כניסה לספא המפנק "כפר הים" ליום כיף זוגי. היום כולל עיסוי של 45 דקות, שימוש במתקני הספא כולל בריכה חיצונית, בריכה מקורה וחוף ים, ג'אקוזי וסאונה וכיבוד קל לאורך היום. זמין באמצע השבוע בתיאום מראש. בסופי שבוע וחגים עלות של 50 ש"ח נוספים לאדם לתשלום במקום.
https://goo.gl/KCLu3H
1 תומכים מתוך 1
מינימום 500 סדנה אישית לדיבור בפני קהל עם הלן גוטשטיין
התכונני לפגישות עם משקיעים, תורמים, שופטים, משתתפים בכנס, עובדים וגם ראיונות - כמו מקצוענית. למדי כיצד להגדיר מטרות, להכין דוגמאות להצלחה שלך, להקשיב באופן אפקטיבי, לשלוט בסמול טוק ולהפיק את המיטב מנטוורקינג, לבנות אמון ועוד. הלן גוטשטיין מאמנת קבוצות ויחידים להצטיין ביכולת של תקשורת בין-אישית ויכולת הצגה מול קהל. באנגלית או בעברית, בירושלים או אונליין, בתיאום מראש.
1 תומכים מתוך 1
מינימום 650 חליפת ספורט, חולצה וטייטס, מאתר ALBA ,
את נפלאה ואנחנו מודות לך מהנשמה ושולחות לך חליפת ספורט של אלבה שתיתן לך תמריץ מושלם להתאמן, להתחזק ולרסק את תקרת הזכוכית. "אלבה" הוא מיזם לקידום העצמה נשית ומותג הלבשה שנוצר על ידי נשים ומציע הלבשת ספורט איכותית ונוחה לנשים, בנוסף לסדנאות, אירועים ובניית קהילה של נשים. www.albawomen.com
1 תומכים מתוך 1
מינימום 1000 הרצאה: סוף עידן התמימות. נשים בקולנוע הישראלי
וואו! תודה רבה לך, את מדהימה. ליאור אלפנט, מייסדת פוליטיקלי קוראת, דוקטורנטית ומומחית לקולנוע, תגיע אליכן להרצאה מרתקת על נשים, קולנוע ולמה אין בו מספיק מהן. ניתן לקיים את ההרצה באזור המרכז, בבאר שבע ובחיפה.

2 תומכים מתוך 2