EN HE

אג'נדה צבאית (?)

הפרויקט של
דודי וכטל

***הפרוייקט התרחב! מעתה יעד הגיוס הוא 75 אלף ש"ח!***

לאור התגובות והתמיכה הגדולה מאד שאנו זוכים מכם ומהסובבים, חשבנו לעצמנו למה שלא נלך עוד יותר בגדול? למה שלא נמשיך בתנופה? אז הרי לפניכם פרוייקט אג'נדה צבאית חלק ב'- המהדורה המורחבת:

א. התחלנו לעבוד על שני סרטונים מושקעים ורציניים. אחד שמסביר את עיקרי החוברת ואחד שיעודד אנשים לקרוא אותה. שהרי לא מעט אנשים טוענים שכיום בני אדם כמעט ולא קוראים, אבל לצפות בסרטון שמעביר את המסר בצורה ברורה, קצרה ונעימה לעין- בטח שיקליקו ויכנסו לצפות. לטובת כך אנו נשכור את שירותם של הטובים בתחום לטעמנו וביחד נפיץ עוד אור וטוב.
ב. נשקיע יותר בפרסום הרעיון שעומד בבסיס החוברת- פרסום במדיות השונות, שלטי חוצות, פלאיירים וכד'. לטובת העניין נעזר באיזה חברת פרסום מקצועית- נשמח לשמוע המלצות לאחת כזאת שמוכנה לתת כתף למהלך הזה שכל כך הרבה אנשים כבר רתומים לו בכל מיני צורות שונות.
ג. נדפיס יותר ונפיץ את החוברת בעוד צמתים, בעוד מרכזי קניות, בעוד תיבות דואר (120 אלף? מה אתם אומרים? אולי יותר?! הכל תלוי בכם).
ד. יש לכם עוד רעיונות יצירתיים ומקוריים? (כמו הרעיון של חברנו מאיר אזולאי שבזכותו עלה לאוויר פודקאסט איכותי של החוברת שנעשה באולפן הקלטות מקצועי- הקליקו לשמיעה\הורדה) שתפו אותנו, נשמח מאד לכל עזרה מכל סוג שהיא.
 
אז הנה לכם יעד גיוס חדש 75 אלף ש"ח! בימים שנותרו לנו נגייס ביחד איתכם עוד 25 אלף שקלים- וביחד נוסיף עוד אור וטוב לנו ולכל עם ישראל ולצבאנו הנערץ והאהוב- צבא ההגנה לישראל.

אבקש מכל אחד ואחת מכם בקשה אישית קטנה: חבר מביא חבר! משימתכם לגייס תומך אחד נוסף לפרויקט - חבר, בן משפחה וכד'. על ידי שיחת טלפון, מייל אישי, או הודעת סמס (זה מביך רק בשנייה הראשונה, אחר כך זה זורם...). אם כל אחד יביא לפרויקט עוד תומך אחד - ביחד נגיע גם ליעד הבא.

תזכורת: ע"פ פסק הרב שמואל אליהו ניתן לתרום לפרוייקט מכספי מעשר.החוברת שלפניכם, זו שאתם מוזמנים לקחת חלק בהוצאתה לאור והפצתה בכל הארץ, מספרת את סיפורה של מהפכה שקטה שמתחוללת תחת עינינו העצומות לרווחה.

זוהי אינה מהפכה שמלווה ברעשים של תעמולה והסברה, זוהי אינה מהפכה שמישהו מאתנו אמור לקלוט בעדשת עינו.

זוהי מהפכה שראשיתה באימוץ תיאוריה חדשנית ולא מבוססת, המשכה בהשקעה אדירה של הפיכת אותה תיאוריה לתורה מסודרת עם השלכות מעשיות עד לפרטי הפרטים של חוקים ופקודות וסופה בשינוי פני החברה כולה.

נשמע מפוצץ? נשמע מפחיד? נכון. כששומעים כזו הקדמה מעדיפים לחשוב שאותה הפיכה מתחוללת במקום אחר על פני האדמה. אלא שלעת עתה, לצערנו, אותה מהפכה מתחוללת ברשות הרבים שלנו, כולנו, כאן במדינת ישראל.

היא מתרחשת במוסד אולי הנערץ ביותר במדינה – צבא ההגנה לישראל.

החוברת שלפניכם חושפת את העובדות המוסתרות והמושתקות, אלו שרצו שלא נכיר ולא נדע. בחוברת מובא מסמך צה"לי שפורסם בשנים האחרונות, מסמך לכאורה תמים וזניח שמסביר מדוע היה צריך לשנות אות אחת בשמו של תפקיד צה"לי עתיק יומין, ולהפוך את היועל"ן – יועצת הרמטכ"ל לענייני נשים, ליוהל"ם – יועצת הרמטכ"ל לענייני מגדר.

ניתוח המסמך מוצג על ידי הרב יגאל לוינשטיין, סגן אלוף במילואים וממקימי המכינה הקדם צבאית הראשונה, בני דוד, אשר ביישוב עלי.

בשנתיים האחרונות נקלע הרב לוינשטיין לכמה סערות ציבוריות, ספג עלבונות וגינויים, מחאות והשמצות, אשר תכליתן, כך יגלה כל מי שיקרא את החוברת, אחת – השתקתו מלומר ולספר את כל מה שידוע לו על השינויים הדרמטיים המתחוללים מתחת לאפנו בצבא.

מלבד כמה הקדמות שהכרחיות לבירור וליבון הנושא, החוברת עוסקת ברובה במסמך הצה"לי אותו הזכרנו, ממנו עולה שצבא הגנה לישראל אימץ לקרבו ומטמיע במערכותיו את תיאוריית המגדר החדשנית, זו הדוגלת בטשטוש המינים ושינוי הזהויות האנושיות.

העולה מכך הוא כי "יש כאן הכרעה של הצבא שכולנו קשורים אליו - בנוגע לשאלה היורדת לשורש מהות האדם - לקבל עמדה מסוימת שבהחלט לא מוסכמת בחברה הישראלית, אפילו החילונית".

החוברת נחתמת בשאלה המופנית לכל אחד מאיתנו : "זה כבר תהליך הרבה יותר בעייתי לכלל החברה בישראל. האם נשכיל להתמודד עימו?"

כל מי שצה"ל יקר לליבו נקרא לסייע להחזיר את השפיות לצה"ל, מי שמבין את מלחמת התרבות בה אנו נמצאים מוזמן להשתתף בכלי ההסברה הכל כך חשוב ומשפיע שלפנינו.

אתם בטח שואלים – טוב, אבל מה אתם רוצים מאתנו?

אז ככה: מעט אור דוחה הרבה מן החושך. מה שמצליח את דרכה של המהפכה החדשה שמתרחשת בצה"ל הוא השקט הגמור בו היא נעשית ודחיית כל ניסיון ביקורת על התהליכים שמתחוללים. ככל שיותר אנשים ידעו מהמתרחש, יגדל הסיכוי שמישהו למעלה יתעורר, ישים את ליבו, ידחה את הכוחות שפועלים לשנות את הצבא, ויחזיר את צה"ל שלנו למסלולו הרגיל ולייעודו הישן והטוב – ניצחון במלחמה. 

חברים,אני מזמין אתכם לבחור תשורה ולקחת חלק בפרויקט, כל מה שנותר הוא להשיג את האמצעים הכספיים הדרושים להדפסה והפצה בעיתוני סופ"ש, עלוני השבת, תיבות דואר, מרכזי קניות וצמתים בכל הארץ. רק יחד אתכם נוכל להגיע אל היעד הכספי (זה הכל או כלום) ולהפיץ עוד לפחות 100,000 עותקים בציבור הכללי בארץ לכל הצמאים לדעת צלולה ובריאה ונוסיף עוד טוב ואמת מול תרבות השקר השוטפת סביבנו.

תמכו בנו ואפשרו לנו להגביר את חשיפת הציבור למה שמוסתר מכולנו.

ניתן לתת מכספי מעשר ומכספי זכר למחצית השקל (שאלנו את הרב שמואל אליהו בנוגע לפרוייקט)

נ.ב-מצ"ב לעיונכם קישור לחוברת במהדורה חדשה עם תיקונים ותוספות כפי שתודפס אי"ה-אג'נדה צבאית (?)הפרויקט של

דודי וכטל
צור קשר עם היזם
תושב נווה, עוסק בחינוך וכותב מאמרים בסוגיות דת ומדינה.
57,998
מתוך 50,000 ₪
116%
מומן
0
ימים שנותרו
344
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 50 אג'נדה צבאית (?)
תשלח בדואר לביתכם החוברת שהשתתפתם וסייעתם בהדפסתה והפצתה
170 תומכים
מינימום 100 אג'נדה צבאית (?)2x
תשלח בדואר לביתכם החוברת שהשתתפתם וסייעתם בהדפסתה והפצתה. עותק נוסף של החוברת ישלח למי שתרצו- ע"מ לחשוף ולשתף עוד חבר\מכר\בן משפחה בנושא הכל כך חשוב הזה לכולנו.
79 תומכים
מינימום 150 אגדה של פסח- עם ליקוטים משיעורי הרב טאו
נוסח ההגדה המצורף הינו על פי הנוסח הנדפס בסידור "עולת ראיה",וכן
ההלכות הן על פי ההלכות המובאות שם. הוספנו הלכות מועטות ותפילות שונות
שנהגו לאמרן. 338 עמ'. ליקוט, סידור ועריכה ע"י הרב רפאל למפרט. האגדה תשלח לביתכם בתוספת החוברת שסייעתם בהוצאתה לאור, או באיסוף עצמי מאזור ירושלים
1 תומכים
מינימום 150 הספר "בנפש השבת" (כריכה רכה)
ישלח לביתכם ספרו של הרב אליעזר קשתיאל "בנפש השבת"- קובץ דברי תורה לפרשת השבוע ומועדים. כמובן שגם נשלח את החוברת שהשתתפתם בהדפסתה והפצתה.
5 תומכים מתוך 10
מינימום 150 הספר "סימני דרך"
הספר "סימני דרך- סיפורי תשובה בראש יהודי בעריכת עודד מזרחי" בהוצאת ראש יהודי. הספר ישלח לביתכם
כמובן שגם נשלח לביתכם את החוברת שלקחתם חלק בהוצאתה לאור והפצתה
7 תומכים מתוך 20
מינימום 200 הספר "נהר האמת"
מסע מופלא אל ההווה, אל הקיום המהותי והשמחה הפשוטה. יצירת מופת הנפרשת כמפת דרכים ומובילה את הצועד בה אל עומק פנימיותו, אל האור הגנוז בנשמתו. נכתב ע"י יוסף המספר וישלח בדואר לביתכם.
כמובן שגם נשלח לביתכם את החוברת שלקחתם חלק בהוצאתה לאור והפצתה
13 תומכים
מינימום 200 הספר "עם-ישראל"
"עם ישראל - פסקאות מבוארות מכתבי הרב קוק" - בהוצאת ראש יהודי. הספר ישלח לביתכם
כמובן שגם נשלח לביתכם את החוברת שלקחתם חלק בהוצאתה לאור והפצתה
5 תומכים מתוך 20
מינימום 200 הספר "בנפש השבת" (כריכה עבה)
ישלח לביתכם ספרו של הרב אליעזר קשתיאל "בנפש השבת"- קובץ דברי תורה לפרשת השבוע ומועדים. כמובן שגם נשלח את החוברת שהשתתפתם בהדפסתה והפצתה.
4 תומכים מתוך 10
מינימום 250 הספר "להכות שורש"
הספר עוסק בתיאור מאבקו של הראי"ה קוק על צביון המדינה שבדרך. מאת הרב אברהם וסרמן והרב איתם הנקין הי"ד. בימים אלה יוצא במהדורה חדשה וישלח לביתכם בדואר.
כמובן שגם נשלח לביתכם את החוברת שלקחתם חלק בהוצאתה לאור והפצתה
15 תומכים
מינימום 250 הספר "בין קודש לחול"
"בין קודש לחול"- ספרו החדש של הרב איתן קופמן, ר"מ במכינת עלי,
עוסק בשיטתו של הרב קוק המאחדת בין קודש לחול בתחומי חיים אקטואליים. לספר חמשה שערים שכל אחד עוסק בתחום אחר, כגון:
יחס תורה ומדע, בירור הקשר בין התפתחות מוסרית לטכנולוגית, ההבדל בין בית מדרש לאוניברסיטה ובין מחשבה רציונלית לאמונית, כיצד לחנך ילדים לקודש ולחול, ועוד.
לספר הסכמות מהרב אבינר, הרב אריאל והרב סדן. 351 עמ', בהוצאת מעמק חברון.
כמובן שגם נשלח לביתכם את החוברת שהשתתפתם בהוצאתה לאור והפצתה.
8 תומכים מתוך 10
מינימום 250 הספר "טללי חיים" לחג השבועות
ישלח לביתכם ספרו של הרב החלבן על חג השבועות. כמובן שגם נצרף את החוברת שהשתתפתם בהוצאתה לאור והפצתה
1 תומכים מתוך 10
מינימום 300 הספר "נלחמות בצה"ל"
ספרו של אל"מ במילואים רז שגיא, יו"ר הפורום לחוסן צה"ל. הספר מרכז נתונים וראיונות המגלים כי גיוס בנות לשירות קרבי פוגע בהן מבחינה גופנית באופן קשה, חמור וארוך טווח ובמקביל פוגע בכשירותו המקצועית של הצבא ובלכידותו. הספר ישלח לביתכם.
כמובן שגם נשלח לביתכם את החוברת שלקחתם חלק בהוצאתה לאור והפצתה
10 תומכים מתוך 20
מינימום 300 הספר "איך היא צומחת"
ישלח לביתכם ספרה החדש של הרבנית ימימה מזרחי. הספר עוסק בהתחדשות, צמיחה, שמחה וברכה, ואסופת מאמרים בנושא העצמה נשית. כמובן שגם נשלח לביתכם את החוברת שלקחתם חלק בהוצאתה לאור והפצתה.
0 תומכים מתוך 10
מינימום 350 הספר "תערוך לפני שולחן"
ספרו החדש של הרב עקיבא אליהו קשתיאל שיצא לאור בעוד כחודש (כ-400 עמודים). "לכל אוהבי התורה, החפצים להעביר לילדיהם, סביב שולחן השבת, רוח של אהבת תורה ויראת שמים, ערכי אמונה ואהבת ישראל, ולא תמיד מוצאים את הדרכים- מוגשים בזה דברי תורה ערוכים, סביב פרשיות השבוע, עם דגשים חינוכיים, מכוונים כלפי מסירתם והעברתם אל הילדים" לשון המחבר.
כמובן שגם נשלח לביתכם את החוברת שלקחתם חלק בהוצאתה לאור והפצתה
25 תומכים
מינימום 400 הסט "בנפש התשובה"
ישלח לביתכם הסט "בנפש התשובה"- שיעורים באורות התשובה מאת הרב אליעזר קשתיאל. כמובן שגם נשלח את החוברת שהשתתפתם בהדפסתה והפצתה.
1 תומכים מתוך 2
מינימום 450 הסט "בנפש התורה"
ישלח לביתכם הסט "בנפש התורה"- שיעורים בספר אורות התורה מאת הרב אליעזר קשתיאל. כמובן שגם נשלח את החוברת שהשתתפתם בהדפסתה והפצתה.
1 תומכים מתוך 3
מינימום 650 הספר "תערוך לפני שולחן"2X
אנו נשלח לביתכם שני עותקים מספרו החדש של הרב עקיבא קשתיאל "תערוך לפני שולחן" (הרחבה על הספר לעיל). כמובן שגם נשלח את החוברת שהשתתפתם בהוצאתה ואור והפצתה.
1 תומכים
מינימום 1750 הקדשה בחוברת
אנו נוסיף בהתאם לבקשתכם הקדשה לע"נ, לרפואה, להצלחה, לזיווג וכד' בגוף החוברת שתודפס אי"ה ב-100 אלף עותקים ותחולק בכל רחבי הארץ.
כמובן שגם נשלח לביתכם את החוברת שלקחתם חלק בהוצאתה לאור והפצתה
3 תומכים מתוך 5
מינימום 1 תודה על תמיכתכם!
אנו נשלח לכם למייל את החוברת שהשתתפתם ותמכתם בהוצאתה לאור.
48 תומכים מתוך 48
מינימום 25 תודה על תמיכתכם!
אנו נשלח לכם למייל את החוברת שהשתתפתם בהדפסתה והפצתה.
1 תומכים מתוך 1
מינימום 275 הספר "כלים ביד כלינו"
ספר חדש של הרב אורי כהן העוסק בהשפעת אמצעי התקשורת על חיינו. הספר נכתב מתוך סקרנות רבה וצימאון להסברה מקיפה ומנומקת אודות השפעתם הסמויה של אמצעי התקשורת על חיינו. תחום מחקר זה, על אף היותו רלוונטי וקריטי לכל אדם, עודנו עוטה צללים וחבוי במעמקי הלא-מודע שלנו. בספר זה נעמיד את המדיה בקרן-אורה ונעמיק בפילוסופיה שהיא טומנת בחובה.מוגש בתור "עלון מידע למשתמש" המחויב להיות מצורף אל כל מכשיר תקשורת. ולפיכך, כל מי שמשתמש במכשירים אלו- חייב לקוראו.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 600 הספר "כלים ביד כלינו"+הספר "תערוך לפני שולחן"
אנו נשלח לביתכם את שני הספרים הנ"ל (הרחבה על תוכן הספרים תמצאו לעיל). כמובן שגם נשלח את החוברת שהשתתפתם בהוצאתה לאור והפצתה.
5 תומכים מתוך 5