EN HE

ספר אמנות ואוכל

הפרויקט של
קרן בר גיל

מזמינה אתכם לקחת חלק בספר אמנות ואוכל - פרוייקט עליו אני עובדת בשלוש השנים האחרונות. 

ספר אמנות ואוכל המציג 50 שפים ואמנים מהשורה הראשונה. השפים מציגים מנה שנקודת המוצא שלה היא אמנות והאמנים מציגים יצירת אמנות שעוסקת באוכל. הספר כולל מנות מפתיעות, מפתות ויצירתיות לצד יצירות אמנות מרהיבות.

על עצמי

האמנות היא אחד הצירים המרכזיים של חיי. אני עוסקת באמנות, מאמינה בה ומחוייבת אליה. עם זאת, ה DNA המשפחתי שלי כרוך גם באוכל. השם בר-גיל הינו עיברות השם בייגל ובבית הספר היסודי קראו לי בייגל'ה.

על הפרוייקט

לפני כארבע שנים התחלתי להתעניין ביצירות אמנות שעוסקות באוכל. התוודעתי למשל לגוף העבודה המרתק של איתמר גלבוע Food Chain Project ;עקבתי באינסטגרם אחרי 'אמהות המזון' פרוייקט מרגש של נלי הורביץ בו היא תיעדה כל יום את קופסת ארוחת העשר שהכינה לבתה לבית הספר. במקביל נתקלתי בננסי פומגרין, שוקולטיירית שמיצבי השוקולד שהיא מכינה הם יצירות אמנות

אט אט נחשפתי לעוד שפים שפעולת הכנת האוכל אצלם היא מעשה אמנות

החלטתי להפגיש אפוא בין שני מושאי התשוקה שלי – אמנות ואוכל – וליצור ספר המחבר בין אמנים ואמניות, שגוף עבודתם עוסק באוכל, לבין אנשי ונשות קולינריה, שנתבקשו להכין מנה בהשארת יצירת אמנות, אמן אהוב, זרם או תנועה. התוצאה של החיבורים האלה היא חושית, אינטלקטואלית, רגשית ומסעירה.   

על הקמפיין

אני מוציאה את הספר ללא הוצאה לאור, ללא מפיץ וללא תלות ברשתות הספרים הגדולות. בחרתי להשתמש בקמפיין הדסארט, כדרך חלופית לשווק את הספר. בתמיכתכם, על ידי רכישה מוקדמת של הספר, אני מקווה להגיע לקהל רחב ללא תלות במו"ל, מפיץ ורשתות הספרים.

בחודשים האחרונים אני עובדת על הספר במרץ וללא פשרות. אני מזמינה אתכם לקחת חלק בהוצאת הפרוייקט לפועל, לבחור באחת ממדרגות התמיכה, לפנק את עצמכם, לקנות מתנה, ולהיות חלק מלידתה של יצירה שתהווה השראה לאוהבי אוכל, אמנות ועיצוב.

שיהיה חג מאוד שמח!

קרן 

הפרויקט של

קרן בר גיל
צור קשר עם היזם
אני אוצרת אמנות עצמאית ויועצת לרכישת אמנות. צמחונית בדרך לטבעונות ואמא לארבעה ילדים.
100,580
מתוך 100,000 ₪
101%
מומן
25
ימים שנותרו
360
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 120 ספר כולל משלוח בארץ
ספר עם הקדשה עד הבית!
120 ש"ח במקום המחיר המלא של 180
מה הכתובת בבקשה?
215 תומכים
מינימום 220 זוג ספרים כולל משלוח בארץ
לא ספר אחד, שניים. עם הקדשה עד הבית
93 תומכים מתוך 200
מינימום 500 חמישה ספרים כולל משלוח בארץ
הופה! לא אחד, לא שניים - חמישה ספרים במחיר מבצע
22 תומכים מתוך 50
מינימום 660 ספר ופרינט במהדורה מוגבלת
ספר עם הקדשה ופרינט יפהפה בגודל A4.
הכנו לכבודכם 10 דימויים מרהיבים של שתיים מהאמניות המשתתפות בספר- נלי הורוביץ ורחלי שרפשטיין - ואתם תוכלו לבחור את האהוב עליכם. כל פרינט יגיע חתום וממוספר, מודפס על נייר פיגמנט ארכיבי.
האופציות מוצגות פה בתיאור הפרוייקט
9 תומכים מתוך 20
מינימום 1180 ספר וזוג פרינטים במהדורה מוגבלת
ספר עם הקדשה עד הבית ושתי יצירות אמנות! תוכלו לבחור שני הדפסים חתומים וממוספרים של נלי הורוביץ או רחלי שרפשטיין
6 תומכים מתוך 10
מינימום 2000 סיור אמנות מודרך ושני ספרים
מאז שנת 2003 אני עורכת סיורי אמנות מודרכים בארץ ובעולם. זוהי הזדמנות להנות מסיור פרטי עם החברים שלכם - עד 20 איש, באיזור תל-אביב. מוזיאון, גלריות בדרום העיר, ביקורי סטודיו, אכסניות אמנות שאינכם מכירים - את התוכן נרכיב יחד, וגם תקבלו שני ספרים עם הקדשה אישית.
2 תומכים מתוך 3
מינימום 2250 25 ספרים כולל משלוח בארץ
אתם חברה? משפחה גדולה? צריכים מתנה ללקוחות? לאדריכלים? אוהבי אוכל? אוהבי עיצוב? 25 ספרים עד הבית במחיר מבצע.
3 תומכים מתוך 5
מינימום 2800 הרצאה על אמנות ואוכל, אצלי בבית, עם קפה ועוגה!
אארח אתכם בביתי ברמת השרון שהוא גם גלריה - ואספר על הקווים המשיקים בין אוכל ואמנות פלסטית, על השפים והאמנים השונים, יצירותיהם והאני מאמין שלהם. תוזמנו לסיור באוסף האמנות, להאכיל את תרנגולות החופש בחצר שלנו, ולהתכבד בקפה ועוגיות מאפה ידי. עד 25 איש.
1 תומכים מתוך 3
מינימום 700 ספר ופסל פורצלן של איתמר גלבוע
ספר עם הקדשה ופסל לבחירתכם מתוך הפרוייקט המרתק של איתמר גלבוע שרשרת המזון, שבמסגרתו יצק בפורצלן את כל הפרטים שאכל. הפסלים במהדורה מוגבלת וממוספרת. בננה מפורצלן מישהו?
10 תומכים מתוך 10
מינימום 3000 הזמנה זוגית לערב אמנות ואוכל 3.0
איך לתאר זאת? ערב אמנות ואוכל הוא הרבה יותר מארוחה והרבה יותר מתערוכה. זו הזדמנות להיפגש פנים מול פנים עם כל השפים והאמנים המופיעים בספר. לאכול פסטה של ניר צוק, קוסקוס כרובית של מוטי טיטמן ממלגו ומלבר, מרק דובדבנים של ננה ועוד הפתעות. הערב ייערך בביתי באמצע מאי. הוא אורך כ 4 שעות והוא חוויה מסחררת חושים. לערב אין מוזמנים מלבד המשתתפים בו ומלבדכם (3 זוגות בלבד)!
3 תומכים מתוך 3