EN HE

סדקים של אור

הפרויקט של
שני שרמן

בואו נגרום לספר שלי "סדקים של אור" לצאת לאור.

רק אם נגיע ליעד ונשיג 100% גיוס אוכל להוציא את הספר שלי. לכל אחד ואחת מכם יש חלק חשוב בהגשמת החלום שלי. 

היי, לא מאמינה שהרגע הזה הגיע.

לא משנה כמה חיכיתי לרגע הזה שום דבר לא הכין אותי אליו באמת..

 קצת עליי:

אני שני שרמן בת 23 מירוחם. כותבת מגיל קטן.

שנים שמרתי בבטן, הסתובבתי עם חומות שבניתי סביבי כגולם המשתוקק להפוך לפרפר, כלואה בתוך מעטפת שחונקת אותי, משתוקקת לפרוש כנפיים.

לאט לאט התבשלתי בתוכי, למדתי לא לחפש אישורים מאף אחד, לקבל את עצמי כמו שאני.

השתיקה הפכה לצעקה רועמת. נמאס לי מהחומות, נמאס לי להסתיר את הסערה המתחוללת בתוכי. מצאתי בכתיבה את היכולת להוריד את החומות, לתת למילותיי להתעופף בחופשיות ובכך לאפשר לעצמי להפוך לפרפר שתמיד חלמתי להיות.


על הספר:

הספר שלי "סדקים של אור" בעצם מסמן את האור שיוצא מהחושך, האור שמחלחל מבעד לסדקים. 'סדק' מסמל שבריריות, אכזבה, שיבוש המציאות. 'אור' מסמל תקווה, אמונה ושמחה. מתוך החושך, מתוך הכאב אנחנו צומחים, מתחזקים. לומדים להעריך את האור כשחשוך, את האהבה כשהיא הולכת ואת האנשים שהיו בית וכעת הם פינה חשוכה ברחוב הקר. והחיים הם כאלה, יש עליות וירידות, חלומות אכזבות  והגשמות, טוב ופחות טוב וספרי "סדקים של אור" משלב את כל הרגשות ובעיקר מנסה להראות את הטוב, את האור שיוצא מבעד לסדקים. 


אוסף של סיפורים וקטעים קצרים, על החוויות שעברתי בטיול הגדול, על התקופה הכל כך מבלבלת של החיפוש העצמי אחרי הצבא, על הדרך שלי בין כל הקשיים, על אהבות, חלומות ועל אנשים הקרובים אליי ששאבתי מהם השראה. בואו להיות חלק מהחלום שלי!! בחרו את התשורה המתאימה, רק בזכות תמיכתכם הספר שלי "סדקים של אור" יצא לאור אז בואו נגרום לזה לקרות ביחד!

טעימה קטנה מהספר:

הכל סביבי רץ.

האנשים, המכוניות, הזמן.

כולם ממהרים, נעים בבטחה בדרכים, יודעים בדיוק לאן עליהם להגיע.

אני מביטה בתנועה המתמדת הזאת ומסתחררת. הכל מסביבי מתקדם כל כך מהר ולפני שאני מספיקה להכיל את כל מה שקורה סביבי אני נמצאת במקום אחר.

איני רוצה לעמוד במקום, מאידך איני מצליחה להשתלב בתנועה הזאת.

חשה את העולם במלוא הדרו ובו זמנית מסתכלת עליו מהצד, כאורחת המגיעה לבית שמעולם לא ביקרה בו קודם לכן.

אנחנו חיים בתנועה מתמדת, בין אם אנחנו רוצים או לא  החיים מתקדמים. כל יום תומן בחובו התקדמות גם אם איננו רואים אותה. בכל יום אנו לומדים משהו ולו הקטן ביותר המרכיב עוד חלק בפאזל של אישיותנו.

אני נקרעת בין הרצון להסתער קדימה, להיות כל כולי בתוך הטירוף הבלתי פוסק, לבין הרצון שהזמן יעמוד מלכת. כל שצריך הוא למצוא את האיזון בין שניהם. 


קדימה למה אתם מחכים????

תבחרו את התשורה המתאימה לכם, רק בזכות התמיכה שלכם אוכל להוציא את ספרי לאור ❤

***רק אם הפרויקט יגיע ל100% הספר יצא לאור***
הפרויקט של

שני שרמן
צור קשר עם היזם
אני שני שרמן בת 23 מירוחם. כן כן ירוחם, יש אשכנזים בירוחם, לא, אנחנו לא נוסעים על גמלים ויש לנו המון כיכרות כדי שיהיה לנו איפה להסתובב. כבר שמעתי הכל. היגרתי לבאר שבע, כן גם עם גמלים. אני מטר ובמבה נוגט (קפוא כי זה הכי טעים!) נולדתי עם שתי ידיים שמאליות, פשוט לא יכולה שלא להפיל, לשפוך, לרמוס, לשבור ואם קרה נס ולא שברתי משהו אז אני אדאג להעביר את המנחוס לאדם אחר שנמצא בקרבתי והוא כבר ישפוך נוזל כלשהו שנקרא בדרכו. הראש שלי טס מאתיים קילומטרים ממני וגם אני טסתי כבר כמה וכמה פעמים, בין היתר בשביל הפלאפל של דרום אמריקה. (כן אני יודעת שזה חומוס אבל כמה אפשר לשמוע את המושג הזה.) אני מטורפת על שוקולד, על שקיעות וזריחות ועל הרפתקאות. טוב נו אם אתם ממש מתעקשים לדעת אני שומרת שבת. וכשרות, דתייה. "איפה החצאית? את לא נראית בכלל", "את שומרת נגיעה?" "לא משעמם לך בשבת?" האמת היא ששבת זאת ברכה, כמה שעות של ניתוק, לכבות את הפלאפונים (דמיינו את עומר אדם שר את זה). ולהתחבר לעצמי, לקב"ה, למשפחה ולכאן ועכשיו (צריך קצת רצינות כאן אל תעשו לי פווו ופרצוף של אוי נו.) התחלתי לכתוב בגיל קטן, זה התחיל בניסיון לחקות את מנהרת הזמן ועם הזמן יצרתי סיפורים משל עצמי. לאחר הצבא התחלתי לכתוב בשצף, אחרי שנים של שמירה בבטן כתבתי בלי סוף, ימים ספורים לפני חזרתי לארץ מה"טיול הגדול" החלטתי להוציא ספר. היום שנה אחרי, אני מוכנה להוציא אותו לאור. במשך יותר משנה כתבתי על דברים שעברתי, על מחשבות, מסקנות והמון רצון להוציא את הטוב מהרע.
12,430
מתוך 26,000 ₪
48%
מומן
35
ימים שנותרו
83
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 35 אור דיגטלי
הספר "סדקים של אור" יחלחל אליכם ישירות למחשב.
5 תומכים
מינימום 55 סדק של אור
עותק מודפס של הספר "סדקים של אור" ישלח אליכם הביתה בדואר רשום עם המון אהבה במחיר מוזל במיוחד לתומכי הד סטארט.
29 תומכים
מינימום 85 הקדשה מאירת פנים
עותק מודפס של הספר "סדקים של אור" עם הקדשה אישית חמה ממני וסימנייה שתאיר לכם את הדרך.
27 תומכים
מינימום 115 עניין של בחירה
זה עניין של בחירה: לראות את החושך או את האור מבעד לסדקים. דיסק "עניין של בחירה" של הזמרת המוכשרת תהילה סממה. תהילה, תושבת ירוחם בת 20 מופיעה ברחבי הארץ עם סיפורה המרגש על העיוורון וההתמודדות שלה, אופטימיות מופלאה וכישרון יוצא מן הכלל.
1 תומכים מתוך 5
מינימום 130 סדק כפול
שני עותקים מודפסים של הספר "סדקים של אור" כדי שתוכלו להפיץ את האור גם לאדם קרוב אליכם. ישלח אליכם עם הקדשה אישית + 2 סימניות.
12 תומכים
מינימום 160 לבחור באור
"בכל דבר יש סדק ככה האור נכנס" (לאונרד כהן). עותק מודפס וחתום של הספר "סדקים של אור ישלח אליכם הביתה + דיסק "עניין של בחירה" של תהילה סממה שמפיצה אור לכל מקום שהיא הולכת
1 תומכים מתוך 5
מינימום 300 מאירים ביחד
אנחנו ניפגש, נדבר על כתיבה ועל החיים, אספר לכם את הדרך שעברתי, תספרו לי את הסיפור שלכם ונכתוב אותו ביחד. כי אור כמו אהבה - גדל כשמפיצים אותו. בנוסף תקבלו שני עותקים מודפסים, חתומים באהבה + 2 סימניות. הפגישה תתקיים באיזור המרכז/ הדרום.
4 תומכים מתוך 5
מינימום 500 תודה מקרב הלב
תודה ענקית ממני אליכם!! אכתוב אתכם בדף התודות ואזכור אתכם לטובה כל חיי. בנוסף תקבלו 3 עותקים מודפסים וחתומים ישירות לדואר בבית +סימניות מאירות
4 תומכים
מינימום 750 אור גדול
אם החלטתם לתמוך בי בסכום כזה מגיע לכם חיבוק ענק! אנחנו ניפגש על בירה או קפה (כל אחד וההעדפות שלו) נדבר על כתיבה ועל החיים, אלמד אתכם כמה טכניקות וכלים שחשוב להשתמש בהם בכתיבה (אפשר להביא עד 3 חברים איתכם) , תקבלו 4 עותקים של הספר + הקדשה אישית + 4 סימניות + אפרסם בדף שלי קטע פרי עתכם. (הפגישה תתקיים באיזור המרכז/ הדרום).
2 תומכים מתוך 5