EN HE

Israel Wine Review

הפרויקט של
איתי גלייטמן

אני מזמין אתכם להצטרף כמנויים ולקחת חלק במימון 

שנת הפעילות הראשונה של אתר היין ISRAEL WINE 

REVIEW!

הסכום לפרוייקט אמנם גוייס בהצלחה, אך אתם עדיין יותר ממוזמנים לרכוש מנוי לאתר במחיר הדסטארט מוזל ולסייע לי להפוך אותו לטוב ביותר שניתן.

אני איתי גלייטמן, בן 38. עד לאחרונה, ובין השנים 2013-2018, עבדתי ככתב ומבקר היין של מוסף גלריה בעיתון הארץ, שם פרסמתי למעלה מ-200 מדורים שהקיפו את עולם היין על כל היבטיו. לפני כחודשיים, כחלק ממהלכי הקיצוץ שננקטו במערכת העיתון בשנים האחרונות, הוחלט להפסיק את הופעתו של מדור יין בהארץ, והשביל שבו פסעתי בחמש השנים האחרונות הגיע לקצו.

לאחר לא מעט לבטים לגביי המשך הדרך, ולנוכח גלי תמיכה אדירים ומחזקים מקהל הקוראים שצברתי עם הזמן, החלטתי לנסות למצות את האפשרות של המשך קריירת הכתיבה על יין, שהפכה לחלק בלתי נפרד מחיי. כך נולד המיזם של אתר האינטרנט ISRAEL WINE REVIEW, שמטרתו העיקרית היא לשמש בית אמין, מקצועי ומכבד לכתיבת תכנים וביקורות על יינות ישראל בפרט והעולם בכלל. האתר החדש יאגד תחת קורת-גג אחת תכנים מכל הסוגים שקשורים בעולם היין, בדגש על יין ישראלי, לצד מנוע חיפוש של ביקורות יין, שנשען על בסיס מידע שעתיד להפוך בחלוף הזמן לנרחב והמקיף ביותר במדינת ישראל. 

האתר, שאמור לעלות בעברית ולאחר זמן קצר גם בגירסה בשפה האנגלית, נבנה בהשקעה פרטית שלי. לא תמצאו בו פרסומות, חסויות או תמיכות מסחריות שעשויות לעורר ניגוד עניינים, זאת על-מנת לשמר את הזכות העיתונאית החשובה ביותר מבחינתי, שעמדה לנגד עיניי גם בזמן עבודתי בהארץ-כתיבה עצמאית ובלתי תלויה.

זה המקום שבו אתם נכנסים לתמונה. כדי להפעיל את האתר ברמה המקצועית ובסטנדרטים הגבוהים אליהם אני שואף, אני זקוק לדחיפה שתסייע בהעלאת האתר לאוויר ומימון שנת הפעילות הראשונה שלו. בקיצור, אני צריך שתיכנסו ותרכשו מנוי שיאפשר לי ליצור את אתר היין המוביל והטוב בישראל. האם בעידן הנוכחי, שמתאפיין בעודף מידע ובתכנים חינמיים, יש עדיין מקום לתוכן בתשלום? לשאלה הזאת עדיין אין לי תשובה. מה שאני כן יודע, זה שזאת האפשרות היחידה לקיים אתר יין עצמאי, מקצועי אשר מחויב בראש ובראשונה לקהל הקוראים שלו. אם אתם, כמוני, מאמינים שעדיין יש מקום וצורך בעיתונות מהסוג הזה, אני קורא לכם להצטרף אליי ולעזור לי להגשים את המטרה והחלום.

זכרו, לפי מדיניות הדסטארט, רק במידה והמיזם ישיג את מלוא המימון הוא ימומש, כך שתמיכתכם חשובה!

תודה רבה ובהצלחה לכולנו!

איתי גלייטמן


הפרויקט של

איתי גלייטמן
צור קשר עם היזם
איתי גלייטמן, בן 38 מכפר סבא. כתב ומבקר היין של עיתון הארץ בשנים 2013-2018. במהלך השנים האחרונות כתבתי מאמרים למגזינים נחשבים ברחבי העולם, כגון WINE SPECTATOR ו-THE GOOD LIFE, וניהלתי את מערך השיפוט של תחרות פרסי היין למסעדות בתערוכת סומלייה.
62,840
מתוך 55,000 ₪
114%
מומן
5
ימים שנותרו
207
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 75 היי, בוא לתמוך ולהכיר!
תנו לי דחיפה קטנה בהעלאת האתר לאוויר, קבלו שלושה חודשי חברות באתר, שכוללים גישה מלאה לכלל התכנים ולמנוע חיפוש ביקורות היין, והרבה אהבה ממני.
23 תומכים
מינימום 140 למי שמתקשה להתחייב...חצי שנת חברות באתר
נסו פרק זמן של שישה חודשי חברות באתר, שכוללים גישה מלאה לכלל התכנים ולמנוע חיפוש ביקורות היין. אהבתם? מוזמנים להישאר!
34 תומכים
מינימום 240 מאמינים בקשר ארוך טווח? שנת חברות באתר
אז תודה על האמון! אתם מסייעים לי בהפעלת שנת הבכורה של האתר. קבלו שנת חברות מלאה באתר, שכוללת גישה מלאה לכלל התכנים ולמנוע חיפוש ביקורות היין.
אלף תודות!
117 תומכים
מינימום 425 טובים השניים
שנת חברות מלאה באתר, שכוללת גישה מלאה לכלל התכנים ומנוע חיפוש ביקורות היין, ושנת חברות נוספת שאותה תוכלו להעניק כמתנה לחבר/ה או בן/ת משפחה.
2 תומכים
מינימום 3750 שף וסומלייה פרטי
חברות שנתית באתר+אני מארח אתכם (2-4 אנשים) בביתי ומבשל (כן, אני מבשל טוב, ככה אומרים) לכם ארוחת ערב מלאה עם יינות מהאוסף הפרטי שלי. את הדרך חזרה תצטרכו לעשות במונית.

מקום האירוח:כפר סבא
1 תומכים מתוך 2
מינימום 4500 פגישה במגרש הביתי
חברות שנתית באתר+אני מגיע אליכם הביתה (באר שבע וצפונה) עם כל מה שצריך, ומעביר לכם ולחבריכם ערב טעימות יין בלתי נשכח. (עד 15 משתתפים בסך הכל)
0 תומכים מתוך 2
מינימום 450 שיהיה גם משהו לשתות בו את היין...
שנת חברות מלאה באתר, שכוללת גישה מלאה לכלל התכנים ולמנוע חיפוש ביקורות היין, ושישיית כוסות יין מדגם 001 של חברת רידל.

כוסות היין ישלחו לביתכם (בין באר שבע בדרום לחיפה בצפון) במסגרת משלוח מרוכז וביום שיתואם מראש. אזורים דרומיים וצפוניים יותר אפשרי איסוף מכפר סבא.
20 תומכים מתוך 20
מינימום 750 זאלטו? יש מה להוסיף?
שנת חברות מלאה באתר, שכוללת גישה מלאה לכלל התכנים ומנוע חיפוש ביקורות היין, ובנוסף זוג כוסות זאלטו מדגם אוניברסל או בורגון.

כוסות היין יגיעו לביתכם (באר שבע בדרום ועד חיפה בצפון) במשלוח מרוכז ביום שיתואם מראש. למזמינים מאזורים צפוניים או דרומיים יותר אפשרות לאיסוף עצמי מכפר סבא.
3 תומכים מתוך 3
מינימום 750 שנת חברות+זוג כוסות זאלטו
שנת חברות מלאה באתר, שכוללת גישה מלאה לכלל התכנים ומנוע חיפוש ביקורות היין, ובנוסף זוג כוסות זאלטו מדגם בורדו.

כוסות היין יגיעו לביתכם (באר שבע בדרום ועד חיפה בצפון) במשלוח מרוכז ביום שיתואם מראש. למזמינים מאזורים צפוניים או דרומיים יותר אפשרות לאיסוף עצמי מכפר סבא.
2 תומכים מתוך 2
מינימום 750 חברות שנתית וזוג כוסות זאלטו!
שנת חברות מלאה באתר, שכוללת גישה מלאה לכלל התכנים ומנוע חיפוש ביקורות היין, ובנוסף זוג כוסות זאלטו מדגם אוניברסל או בורגון (בהתאם למלאי).

כוסות היין יגיעו לביתכם (באר שבע בדרום ועד חיפה בצפון) במשלוח מרוכז ביום שיתואם מראש. למזמינים מאזורים צפוניים או דרומיים יותר אפשרות לאיסוף עצמי מכפר סבא.
2 תומכים מתוך 2
מינימום 900 100 נקודות פארקר
שנת חברות מלאה באתר, שכוללת גישה מלאה לכלל התכנים ולמנוע חיפוש ביקורות היין. בקבוק Domaine de vieille julienne Chateauneuf-Du-Pape reserve 2003 משאטונף-דו-פאפ, שזכה לציון 100 באתר של רוברט פארקר ואף נבחר ליין הבציר בשאטונף ע"י המבקר ג'ב דונוק.
1 תומכים מתוך 1
מינימום 1100 לאוהבי בורדו הישנה והטובה
שנת חברות מלאה באתר, שכוללת גישה מלאה לכלל התכנים ולמנוע חיפוש ביקורות היין. בקבוק של שאטו פאבי 1988 (Chateau Pavie) מהאוסף הפרטי שלי.

הבקבוק יגיע לביתכם (באר-שבע עד חיפה) במסגרת משלוח מרוכז ביום שיתואם מראש. לאזורים צפוניים ודרומיים יותר היין יישלח בחבילת דואר.
1 תומכים מתוך 1
מינימום 1250 חברות שנתית+דקאנטר רידל מדגם אקסטרים
קבלו שנת חברות מלאה באתר, שכוללת גישה מלאה לכלל התכנים ומנוע חיפוש ביקורות היין, ובנוסף דקאנטר רידל יפהפה מדגם אקסטרים (עבודת יד).
1 תומכים מתוך 1
מינימום 2800 טירוף ברוטנברג
חברות שנתית באתר, ובנוסף אני אוסף אתכם (זוג) ממפתן ביתכם (כל נקודה צפונית לבאר שבע) לארוחת טעימות זוגית משובחת במסעדת רוטנברג שבגשר הישנה, במהלכה נשתה בקבוק קוס ד'אסטורנל 1970 מהאוסף הפרטי שלי.
1 תומכים מתוך 1