EN HE

מרים

הפרויקט של
חלי מזראי

            אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק ולתמוך בהפקת הסרט שלנו  

  מרים

         כל סכום שנעשה מעל למטרה שלנו ייתרם למועצה לשלום הילד

וזה יקרה בזכות התמיכה שלכם!!!

 הסיפור האמיתי

ילדה כבת שבע, השוהה בפנימייה, עברה התעללות מינית מצד כמה ילדים בפנימייה, תחת אפם של מי שאמורים להשגיח על ילדה קטנה בת שבע. הפנימייה לא שיתפה את האם בפרטים מהאירוע בטענה שהמקרה נמצא בחקירה. הילדים המתעללים, לא הוצאו מהפנימייה, על הילדה להמשיך ולשהות במחיצתם, כחלק מהחלמתה, עפ"י הפנימייה.

 תקציר הסרט מרים שנכתב בהשראת המקרה

באותו בוקר, מרים (45) קמה בציפייה, זהו יום הביקור החודשי שלה את ביתה, עדן (7), בפנימייה בה היא גרה, בירושלים. בהגיעה לפנימייה, לא נותנים לה לראות את עדן.  מספרים לה שהיא עברה תקיפה מינית על ידי קבוצת ילדים מהפנימייה ושהיא לא מדברת מאז. מרים מאבדת שליטה, היא חייבת לראות את ביתה. היא חוטפת את אקדחו של איש הביטחון המנסה לעצור אותה, דורשת שיביאו את עדן. מרים אוחזת בידה הקטנה של עדן, הן רצות ביחד, בורחות מהפנימייה.

לאן הן הולכות ומה יקרה בהמשך? תוכלו לראות בסרט!

 

אדר שפרן

מקים ושותף בחברת פירמה פילמס המפיקה סרטים באורך מלא, סרטים קצרים וסדרות. אני משתדל לפתח הרבה פרויקטים ולהיות שותף ליוצר כבר מהצעד הראשון. בין הפקותינו: "מכתוב" "לעבור את הקיר" (מפיק שותף) "2 בלילה" ,"חיותה וברל" , "מה כבר יכול לקרות" ועוד...

 חלי מזראי

סיימתי את לימודי במסלול ללימודי המשך באמנות במדרשה לאמנות בית ברל. הסרטים שלי הוצגו בתערוכות יחיד, תערוכות קבוצתיות ובפסטיבלים לקולנוע בעולם. ב 2016, קיבלתי את פרס עידוד היצירה מטעם משרד התרבות. אני עובדת על סרטי הראשון באורך מלא, אשר עוסק ביחסים בין אמא לבתה המתבגרת.

כתיבה זה חלק שאני מאד אוהבת בעשייה הקולנועית, אבל אני מאד מאד מחכה להגיע למימוש כל מה שאני רואה בדמיוני לגבי הסרט, לעבודה עם השחקנים, לצילום, מציאת הפריים הנכון, לעריכה.

אנחנו כבר מוכנים לצאת לצלם! יש לנו שחקנית מדהימה, צלם נהדר ואת כל מה שצריך!

 ופה אתם נכנסים לתמונה!!

הסרט יצולם בזכות התמיכה שלכם!!!

אז תסתכלו על התשורות שהכנו לכם ותהיו שותפים!!!

 שלכם

                        חלי ואדר                      

הפרויקט של

חלי מזראי
צור קשר עם היזם
סיימתי את לימודי במסלול ללימודי המשך באמנות במדרשה לאמנות בית ברל. הסרטים שלי הוצגו בתערוכות יחיד, תערוכות קבוצתיות ובפסטיבלים לקולנוע בעולם. ב 2016, קיבלתי את פרס עידוד היצירה מטעם משרד התרבות. אני עובדת על סרטי הראשון באורך מלא, אשר עוסק ביחסים בין אמא לבתה המתבגרת.
6,000
מתוך 100,000 ₪
6%
מומן
40
ימים שנותרו
25
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 50
גלויית תודה אישית עם צילום מהסרט שתגיע אליכם בדואר.
1 תומכים
מינימום 120
הזמנה אישית לפרמיירה החגיגית + גלויית תודה אישית עם צילום מהסרט שתקבלו ממני, באופן אישי, בפרימיירה.

7 תומכים
מינימום 180
הזמנה זוגית לפרמיירה החגיגית + גלויית תודה אישית עם צילום מהסרט שתקבלו ממני, באופן אישי, בפרימיירה.
1 תומכים
מינימום 200
הזמנה זוגית לפרמיירה החגיגית + גלויית תודה אישית עם צילום מהסרט+ תיק בד מקסים של חברת קום איל פה שתקבלו ממני, באופן אישי, בפרימיירה.
7 תומכים מתוך 20
מינימום 250
סדנת לימוד הגנה עצמית לנערות/ים, נשים וגברים. הסדנה תימשך שעתיים ותכלול חימום+אימון הגנה עצמית+מתיחות. הסדנה תתקיים ב- soko gym- מועדון אומנויות לחימה, ספורט וכושר. מיקום הסדנה בהרצליה או ברמת גן, עפ"י הנוחות.
3 תומכים מתוך 40
מינימום 300
השתתפות בסרט כניצב + הזמנה זוגית לפרמיירה החגיגית + גלויית תודה אישית עם צילום מהסרט שתקבלו ממני, באופן אישי, בפרימיירה.
4 תומכים
מינימום 500
פגישת ייעוץ/שיחה עם אדר שפרן, מפיק הסרט + הזמנה זוגית לפרמיירה + גלויית תודה אישית עם צילום מהסרט שתקבלו ממני, באופן אישי, בפרימיירה. הפגישה תתקיים באיזור תל אביב.
3 תומכים
מינימום 1000
מפגש אינטימי אצלכם בסלון הביתי, בו תספר יוצרת הסרט חלי מזראי על תהליך היצירה מהמפגש עם המציאות המזעזעת ועד המציאות הקולנועית הבדויה.
0 תומכים
מינימום 1500
הקרנה פרטית של הסרט אצלכם בסלון הביתי או בכל מקום שתבחרו + הרצאה על תהליך היצירה של הסרט וסיפורים מאחורי הקלעים.
0 תומכים
מינימום 2000
הרצאת חובה לכל הורה!!! כיצד לגדל ילדים מאושרים? הרצאה המתבססת על עקרונות הפסיכולוגיה החיובית וכוללת כלים פרקטיים ויומיומיים לגידול ילדים מאושרים. מרצה טל בורנשטיין מטפלת CBT, מנחת הורים בכירה, מנחת קבוצות. ההרצאה תתקיים בכל רחבי הארץ. אפשר להתארגן לקבוצה ולהזמין את טל אליכם, להרצאה באווירה ביתית. ניתן לתת מתנה לעובדים שלכם בחברה.
0 תומכים
מינימום 10000
תודה! תודה! תודה מכל הלבבות של כולנו!!!
קרדיט כמפיק שותף בסרט ואורח הכבוד של ההקרנה החגיגית.
0 תומכים