EN HE

הפקת תקליט מוזיקה חדש

הפרויקט של
משה יעקב בן ארויה

בס"ד

שלום חברים יקרים!

בואו לקחת חלק בהוצאת האלבום לאור

"אבנים מספרות"!

תקליט חדש שמתבשל לו כבר למעלה משנתיים בהפקה עשירה בעיקר של כלים אקוסטיים  לצד נפלאות עולם המידי . בהפקה נוטלים חלק חשוב מוזיקאים,,נגנים וטכנאי אולפן מוכשרים מאד. התקליט הוא בזאנר של מוזיקת נשמה יהודית  שכתבתי והלחנתי.  המוטו שלו הוא השביל מהצד  לחפש את האמת שנעדרת בתוך חן שקר הגלובוס שבו אנו חיים ונושמים,לצד העליות והירידות בתוך מדמנת החיים .

 הפרוייקט כבר נמצא בעיצומו הקלטנו כבר חמישה שירים אנו צריכים אתכם חברים יקרים שתקחו עמנו חלק בהפקה בכדי שנוכל לסיים.  ללא  גיוס של 100% לא נוכל לסיים את הפרוייקט..... אז אנא  חברים יקרים הצטרפו אלנו ויחד נברך על המוגמר.


כיוצר אשר שואף תמיד להפיק מוזיקת  נשמה יהודית מקורית העולם המתועש של המוזיקה אינו משאיר לו הרבה מקום, אז עד היום הפקתי עצמאית, אבל הבנתי לאחר הרבה שנים של התעסקות במוזיקה(הלחנה כתיבה שירה והפקה) כי בכדי להפיק דברים טובים וגם איכותיים אני צריך עזרה מכם חברים יקרים!

אתם שלמעשה בסופו של יום מאזינים ,מתחברים, אוהבים את היצירה ומפרגנים תמיד באהבה! 

לכן החלטתי לשתף אתכם ב הדסטארט שהוא המקום הנפלא ביותר שמאפשר ליוצר לתת יד למאזין ויחד להביא לשיר לרקום עור וגידים ולצאת לאויר העולם...

מקווה שיחד נעשה זאת ונוסיף עוד שירים שממתינים לכם חברים לאלה שכבר הפקתי עצמאית ואני תפילה שהאלבום החדש יחמם לנו את החורף הקרוב !

 כמי שחי ונושם את הצפון הכנתי לכם מתנות מיוחדות רק עבורכם ,רכב גולף  חשמלי זוגי לנהיגה באגמון החולה,ארוחת צהריים מפנקת אצל אהרל'ה בצפת....

אז תנו לי יד חברים ובואו ונפיק אלבום ביחד!


אז טיפל'ה עלי...

שמי משה יעקב בן ארויה (58)  בעל תשובה חסיד ברסלב יוצר מוזיקאלי וקריין דקומנטארי כבר שנים רבות. גר כיום בעיר הקדש צפת ועובד באולפן הביתי שלי .כאן באוירה הקסומה של בירת הגליל  בינות ליערות והמעינות אני יוצר ומשתדל לשתף את עם ישראל בכישרון שקבלתי מאבא שבשמים לכתוב ,להלחין ,ולשיר מוזיקת נשמה יהודית. זכיתי להפיק באופן עצמאי בעבר שני תקליטים עם מוזיקה מקורית שלי "תעלומות לב" ו"בעולמך להיות", עבדתי  ועדין עובד עם נגנים ומוסיקאים מוכשרים ,יוסף קרדונר,דניאל אהביאל, גדי פוגטש, עירן קליין ,נחמן הלביץ,אייל ישראל אהרון, ישראל דגן , גייא צבי מינץ, אבי ישראל ועוד.... התקליטים למרות שהופקו כתקליטי מחתרת  התקבלו באהבה רבה  ואף חלק מהשירים שודרו בתחנות הרדיו. הפירגון הרב  והתגובות החמות שקבלתי עודדו אותי להמשיך הלאה. לכן חברים  אני משתדל כרגע להפיק את התקליטור הבא שלי.  .את קודמיו וגם חלק ממנו הפקתי בהפקה אישית וכעת אני זקוק לעזרתכם בכדי לסיימו. 


התקליט יקרא בע"ה "אבנים מספרות" שהוא למעשה השיר  שאני הכי אוהב בתקליט כי הוא מביע את הגעגועים והכיסופים של כל יהודי לבית המקדש בפרט , ולירושלים בכלל. את השיר כתבתי והלחנתי בתקופת בין המייצרים לפני מספר שנים בהתבודדות על שפת הכינרת. מאוחר יותר הפקתי אותו עם חברי הקרוב המוזיקאי המוכשר יוסף קרדונר שהיה אחראי גם לעיבודו והוא בוצע כסינגל בדואט נוגע ללב עם בני הצעיר שמעון. 


 התקליט יכלול כמובן גם שירים מקוריים שכתבתי והלחנתי בזאנר  המוזיקה שבעלי תשובה יוצרים (נכון אני כבר למעלה מ30 שנים מוגדר כך)  מצרף לכם עוד שני סינגלים להתרשמות.. חברים יקרים באם הדברים נוגעים ללבכם אשמח שתהיו גם אתם שותפים בפרוייקט שלי.

בלעדי עזרתכם לא נצליח לסיים!!!

תודה רבה מקרב לב אוהב

משה יעקב בן ארויה

סרטון של משה יעקב בן ארויה אייכה▶ 4:40
הפרויקט של

משה יעקב בן ארויה
צור קשר עם היזם
בן 58 יוצר מוזיקאלי שנים רבות,גדלתי במושב בשרון למשפחה של מוזיקאים ונגנים . הסבא נגן העוד אברהם קרקשון ז"ל, והדודים יצחק ויוסף קרקעי ז"ל ממיסדי קיבוץ עין גדי שהיו בעלי יכולת וואקלית נדירה. גודלתי על ברכי מוזיקת הלאדינו. מאוחר יותר צבא ביחידה מובחרת,לאחר השיחרור קורס שדרים בגל"צ אצל רם תדמור,עוסק בסאונד והגברה,תוך כדי מתחתן ושב למקורות. לאחר הפסקה מעולם המוזיקה חוזר מקים אולפן, ממשיך עם הקרינות מפיק סדרות של סיפורים,משדר תוכניות לרדיו10 וקול השלום בברוקילין,ואז תוך כדי עם שותפי לתכנית קפה של בוקר הרב ארז משה דורון יוצאים השירים מין המגרה והופכים לאלבום מחתרת ראשון,מאז מפיק,יוצר ,מקריין וכרגע עובד על אלבום שלישי
460
מתוך 36,000 ₪
1%
מומן
35
ימים שנותרו
6
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?