EN HE

תושבים. משנים. מציאות.

הפרויקט של
אמיר כוכבי

הי.

 

אנחנו אמיר כוכבי, חבר מועצת העיר הוד השרון ומועמד לראשות העירייה בבחירות הקרובות ויעל ברזילי - מספר 2 ברשימת קצב למועצת העיר.

 

מועצת העיר היא הדירקטוריון של החיים שלנו כאן. 17 חברי מועצה שאחד מתוכם הוא ראש העירייה, קובעים את סדר היום התרבותי, החברתי, והתעבורתי של כולנו. ברצותם, יפנו תקציבים לחינוך לגיל הרך. לפתרונות תשתית ארוכי טווח, לקיימות קהילתית. ברצותם יפנו תקציבים למוסדות דת חרדים מערים אחרות, לתמיכות למקורבים ולפרוייקטים של האדרה עצמית.

 

בחמש השנים בהם ייצגתי אתכם במועצת העיר, התאמצתי לעמוד בהבטחה שנתתי עת ביקשתי את אמונכם בפעם הראשונה. הבטחתי לכם אז, שאני לא יודע הכל, אבל אני מבטיח ללמוד מ א' עד ת' כל נושא שיידרש ממני במסגרת היותי חבר מועצה. נלחמתי על נושאי שקיפות ומנהל תקין, הובלתי מאבקים בתחומי החינוך והפלורליזם התרבותי בעיר, פעלתי לייצור תוכניות עבודה, לשימור תמהיל עירוני צודק שמאפשר לצעירים ולמבוגרים כאחד לחיות בעיר הזאת, עיר ששמה את התושבים בראש סדר העדיפויות שלה ומתכננת לטווח רחוק.

 

היום אנחנו יוצאים לדרך חדשה. דרך שבסופה כולנו נראה מציאות חדשה. מציאות בה העירייה מעמידה במרכז סדר היום שלה את התושב. זה נשמע לכם מובן מאליו. אבל אתם יודעים שזה לא כך. אתם יודעים שהדרך לשם עוד ארוכה.

 

צעד ראשון בדרך הזאת, הוא להתנתק מבעלי ההון. מאלה שיודעים לסמן מראש את אלה שהם רוצים בתפקידים הציבורים. הם קיימים בכל תחומי החיים. אבל איפה שהפוליטיקה פוגשת נדל"ן, פרסום וכסף - שם הם נמצאים ביתר שאת.

 

את קמפיין הבחירות שלנו, לראשות העירייה ולמועצה, נעשה איתכם. בעזרת התמיכה שלכם. כל אחד כפי יכולתו, במסגרת החוק. בתמיכות שיאפשרו לכם להמשיך להתקיים מבלי להרגיש בחסרונן, ולנו הם יאפשרו להרים קמפיין צעיר, שונה ומחובר לאנשים ולעתיד של כולנו כאן.

 

אנחנו לא צריכים מיליונים. אין לנו כוונה "לקנות" את השליחות הציבורית אותה לקחנו על עצמנו. אבל אנחנו כן צריכים את המעורבות שלכם, ותמיכה לפי יכולתכם היא דרך אחת להיות מעורבים בשימור העצמאות של נבחרי הציבור שלכם, אפילו אם אתם לא מהוד השרון. אנחנו מאמינים שהבעת תמיכה שכזאת, מייצרת עוד נדבך של מחוייבות. מחוייבות של התומך לתהליך. כך אנו מקווים כי לא תסתפקו בתמיכה כלכלית אישית בפרויקט הייחודי הזה, אלא תעזרו לנו להפיץ את המסר, לגייס מתנדבים ותומכים אחרים וביחד נשנה מציאות.

 

כי העיר הזאת שלנו. של כולנו. הגיע הזמן שניקח אותה בחזרה.

 

שלכם,

 

אמיר כוכבי ויעל ברזילי

 

* אנחנו פועלים על פי חוקי הבחירות של מדינת ישראל. התומכים חייבים להיות בני 18 ומעלה, תושבי ישראל, לא יתקבלו תמיכות מתאגיד, לא יתקבלו תמיכות העולות על המקסימום המותר בחוק שהוא 5000 ש"ח  מבית אב (כן, אנחנו יודעים ששמנו מדרגות רק עד 2500, אנחנו מעדיפים מספר גדול של תומכים ממספר גדול של מצלצלים. כי זה גם הפרוייקט שלכם.) כל תמיכה שלא תעמוד בתנאי הסף של החוק, תוחזר. תודה על שיתוף הפעולה!

http://www.youtube.com/watch?v=qrR-0uPlROM&feature=youtu.beהפרויקט של

אמיר כוכבי
צור קשר עם היזם
אמיר כוכבי - שליח ציבור, פעיל חברתי ופוליטי, חבר מועצת העיר הוד השרון מטעם סיעת "קצב" בחמש השנים האחרונות ומועמד לראשות עיריית הוד השרון בבחירות הקרובות. יעל ברזילי - מס' 2 ברשימת "קצב" למועצת העיר הוד השרון, פעילה חברתית, מתנדבת ואקטיביסטית ורגילה לשנות מציאות. לטובה.
52,500
מתוך 50,000 ₪
105%
מומן
0
ימים שנותרו
112
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 50 תושבים. משנים. מציאות.
הרגשה טובה שלכם ותודה גדולה שלנו. לקחתם חלק בשינוי פניה של הוד השרון. עכשיו רק נשאר לבוא להצביע. בנוסף, כל התומכים יוזמנו להשתתף בצילום קבוצתי איתנו.
29 תומכים
מינימום 100 תושבים. משנים. מציאות.
הרגשה טובה שלכם ותודה גדולה שלנו. לקחתם חלק בשינוי פניה של הוד השרון. עכשיו רק נשאר לבוא להצביע. בנוסף, כל התומכים יוזמנו להשתתף בצילום קבוצתי איתנו.
44 תומכים
מינימום 300 תושבים. משנים. מציאות.
הרגשה טובה שלכם ותודה גדולה שלנו. לקחתם חלק בשינוי פניה של הוד השרון. עכשיו רק נשאר לבוא להצביע. בנוסף, כל התורמים יוזמנו להשתתף בצילום קבוצתי איתנו.
10 תומכים
מינימום 500 תושבים. משנים. מציאות.
הרגשה טובה שלכם ותודה גדולה שלנו. לקחתם חלק בשינוי פניה של הוד השרון. בנוסף, לאחר הבחירות, תזכו במזכרת - פוסטר בחירות מעוצב עם ברכה אישית של חברי הרשימה. אנחנו נכתוב עליו בעצמנו! עכשיו רק תבואו להצביע.
15 תומכים
מינימום 750 תושבים. משנים. מציאות.
הרגשה טובה שלכם ותודה גדולה שלנו. לקחתם חלק בשינוי פניה של הוד השרון. זכיתם גם באפשרות להזמין אןתנו לחוג בית אישי/ קבוצתי בנושא שאתם תקבעו. רק תספרו לנו על מה זה קודם לכן, שנלמד. עכשיו רק תבואו להצביע.
3 תומכים
מינימום 1000 תושבים. משנים. מציאות.
הרגשה טובה שלכם ותודה גדולה שלנו. לקחתם חלק בשינוי פניה של הוד השרון. בנוסף, לאחר הבחירות, תזכו במזכרת - חולצת בחירות מעוצבת עם ברכה אישית של חברי הרשימה. (תוכלו גם לבקש שלא נכתוב, כדי לא ללכלך את החולצה!)
10 תומכים
מינימום 2500 תושבים. משנים. מציאות.
הרגשה טובה שלכם ותודה גדולה שלנו. לקחתם חלק בשינוי פניה של הוד השרון. בנוסף, לאחר הבחירות, תזכו בפוסטר וחולצה עם ברכה אישית של חברי הרשימה - לפריקים של בחירות: תוכלו גם להמיר זאת בשמשונית חתומה.
6 תומכים