EN HE

הדור הבא של "החברתית"

הפרויקט של
הטלוויזיה החברתית
For English version: Campaign  |  Video
 
דמיינו לעצמכם אתר חדשות עצמאי ששם במרכז אג'נדה המבוססת על ערכים הדומים לשלכם. קרוב לוודאי שתמצאו בוייצוג הולם לנשים ולגברים, סוגיות חברתיות בניגוד לשיח מיליטריסטי שמבוסס על הפחדה ובמה לאזרחים מקבוצות שונות בחברה ולא לפרשנים שיפרשו אותם. אתר חדשות כזה חייב להיות עצמאי ומשוחרר משיקולי רייטינג, כדי שיוכל לבקר את ההגמוניה של שלטון ההון והתקשורת. התכנים בו יהיו נקיים מתוכן שיווקי ומפרסומות (גם לא כאלה של גוגל).
 
בעצם, אתר כזה כבר קיים והוא "הטלוויזיה החברתית". בעזרתכם נוכל להביאו לחשיפה גבוהה ולנראות משמעותית, על ידי שדרוגו לאתר חדשות יומי.
 
אנחנו כבר נמצאים כמה פסיעות לפני שינוי, שיאפשר לאתר "הטלוויזיה החברתית" להיות אתר חדשות יומי, אך כדי שזה יקרה אנו צריכים גם את תמיכתכם.
 
הסקיצות הגרפיות של האתר המחודש כבר מוכנות וניתן לראותן כאן. עתה עלינו לגשת לשלב הפיתוח. גייסנו כבר 8,000 ₪, אנו זקוקים לעוד 25,000 ₪ כדי לסיים את הפיתוח, להריץ את האתר לתקופת ניסיון ולהזין את כל התכנים הדרושים.
 
למה השדרוג נחוץ:
כדי לספק מענה חדשותי לקהל הישראלי בסוגיות שאינן על סדר היום של גופי התקשורת הנפוצים. מספר הידיעות החדשותיות שמגיע אלינו מהשטח הינו עצום, ועדין אין לנו אפשרות להפיק עבור כל ידיעה כתבת ווידיאו. עם שדרוג האתר, נוכל להזרים גם חדשות כתובות ברמה יום יומית שתגענה מפעילים/ת ומארגוני החברה האזרחית (כמובן לאחר עריכה מקצועית).
 
מה בפועל אנחנו הולכים לעשות עם הכסף:
אתר הטלוויזיה החברתית הולך להשתדרג מבחינה עיצובית ומבחינת מגוון התכנים. לראשונה הוא יכלול מדורי טקסט כגון: דבר המערכת ועדכוני חדשות מהשטח, מה שיאפשר לנו להיות אקטואליים ורלוונטים. בדרך זו נגדיל את מספר הכניסות לאתר ונגביר מודעות לסוגיות חברתית, מדיניות וסביבתיות.
 
האתר יעבור גם מתיחת פנים עיצובית, יותאם לצפייה במסכי מחשב רחבים ובמכשירים ניידים.  סדרות ותוכניות כמו המגזין השבועי  |  מיקרופון לדמוקרטיה  |  מבדק תקשורתי - יזכו לבולטות ונראות גבוהה.
 
אם נגייס יחד את התקציב, נוכל להעמיד את האתר המשודרג כבר בתחילת השנה! זה אפשרי וזה לא בשמים. כל מה שצריך זה שני דברים: תמיכה כספית ועזרה בהפצת דף הקמפיין.
 
רוצים להכיר אותנו יותר? 


הפרויקט של

הטלוויזיה החברתית
צור קשר עם היזם
הטלוויזיה החברתית היא ארגון לשינוי חברתי (מלכ"ר) הפועל כגוף תקשורת עצמאי לקידום סדר יום חברתי בישראל. בשנה הבאה נציין עשור לפעילותנו ומאחורינו הפקה של אלפי כתבות ווידאו ומהדורות אולפן. אין אצלנו פרסומות, אין תוכן שיווקי, אין בעלי הון ואין השפעה של פוליטיקאים. לעומת זאת יש לנו חשיפה למאות אלפי אנשים בארץ ובחו"ל. הצלחנו להוכיח שניתן לעשות תקשורת מקצועית וביקורתית ללא חבירה לבעלי הון ומבלי לקדם את תרבות הצריכה.
26,726
מתוך 25,000 ₪
107%
מומן
0
ימים שנותרו
190
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 30 הוקרת תודה
קבלת מייל תודה על השתתפות בקמפיין
98 תומכים
מינימום 65 השתתפות בהדרכת צילום בקבוצה
השתתפות במפגש הדרכה מעשי בן שעתיים בצילום ווידיאו במשרדי הטלוויזיה החברתית
50 תומכים
מינימום 145 קליפ תודה אישי
קליפ תודה אישי ומגניב בן 15 שניות שיבוסס על תמונות אישיות שנקבל ממך
18 תומכים
מינימום 250 הזמנה להרמת כוסית
הזמנה להרמת כוסית באולפן הטלוויזיה החברתית לרגל השקת שדרוג האתר
27 תומכים
מינימום 500 כל התשורות שמופיעות מעל
הזמנה להרמת כוסית + הפקת קליפ תודה אישי + השתתפות במפגש הדרכת צילום
3 תומכים
מינימום 750 עמדה מצולמת
הזמנה להצטלם באולפן ולהציג את עמדתך (חפשו: "מיקרופון לדמוקרטיה" באתר שלנו)
1 תומכים
מינימום 1000 השתלמות אישית בצילום ווידיאו
השתלמות אישית בת שעתיים בצילום ווידיאו במשרדי הטלוויזיה החברתית
3 תומכים