EN HE

המסע בעקבות הדרקון האדום

הפרויקט של
קבוצת תיאטרון מסתורין

 

הדרקון האדום מבקש את עזרתכם כדי ליצור חגיגת פורים ענקית לילדי הדרום

 

הדרקון האדום לא נכנס למקלט

 

כדי לתמוך בילדים הגרים בדרום לאחר שנגמרת המלחמה והדרום יורד מכותרות התקשורת, קבוצת תיאטרון מסתורין תפיק פסטיבל חוצות רב מימדים ביער בדרום בפורים הקרוב.

מטרתנו היא לארגן לתושבי הדרום- ילדים ומבוגרים, חגיגה פורימית בלתי נשכחת ולהביא אלפי ישראלים מכל רחבי הארץ לדרום כדי למנף התיירות ולחזק את האזור כלכלית.

הכוונה היא להגיע ל- 5,000 מבקרים ביום אחד, ורק אתם יכולים לעזור לאגדה הזאת להתגשם.

 

 

האגדה:

 בואו איתנו למסע בחיפוש אחר הדרקון האדום המסתורי והמופלא, היודע את סודות היער העתיק.

 ב"אחו הספינקס" תנסו לפתור את חידותיו הספינקס הענק, ב"חורשת המכשפות המבולבלות" תציצו בתהליך הכנת שיקויים מצחיקים, בעמק הקנטורים תהיו עדים לקרב איגרוף בין שני קנטאורים, הנשפט על ידי גמד קטן וערמומי... ואולי תצליחו לגלות את מיקומו של הדרקון האדום – דמות ענק בגובה 4 מטרים מעוצבת במיוחד עבור האירוע.

 מסלול המסע יסומן על ידי "עקבות הדרקון האדום", עצים מקושטים באדום ורמזים אדומים אחרים.

תוכניית הפסטיבל תעוצב כמפה בה כל הפינות  עם השמות הקסומים שלהן- המפה המעוצבת היא אלמנט קלאסי חשוב בהרבה אגדות, המופיעה בכריכת ספרי פנטזיה שונים כמו "שר הטבעות" "נרניה" ועוד. 

רוצים לפגוש את הדרקון האדום? תמכו ביוזמה הזאת כאן.

במסגרת מתן חסות חברות יוכלו "לרכוש" מקומות אגדיים על המפה- הלוגו של החברה יוכל להופיע על יד שמות המקומות על המפה, ניתן לקרוא לתחנה בשילוב השם של החברה למשל "עמק החד קרן של ..."  עיצוב דגלים של החברה או פריטים אחרים בתחנה עצמה אותה "רכשה" החברה במסגרת מתן החסות.

 

 הדמויות יוכלו להצטלם עם המוצר על ידי צלם מקצועי. החברה תוכל להשתמש בתמונות האלה לצורך פרסום. לקבלת יותר פרטים נוספים על מתן חסויות: צרו עימנו קשר

טל: 0544601551 , דוא"ל:  mystorin.group@gmail.com

 


האוצר של הדרקון האדום לא מספיק ל...

קבוצת תיאטרון מסתורין תתרום את התוכן האמנותי לטובת האירוע. נותרו רק שבועיים כדי לגייס עוד 20,000 על מנת להוציא את הפרויקט אל הפועל. וכאן אתם נכנסים לסיפור. אנחנו זקוקים לעזרה שלכם להשלים את הסכום החסר

כנסו לסיפור, תרמו עכשיו ויחד נוכל ליצור אגדה עם סוף ממש טוב.
במידה ונצליח לגייס סכום כפול נוכל לקיים את האירוע במשך יומיים ולהכפיל את השמחה ביער...

 

 

איך נראה הדרקון האדום?

 


רוצים לעזור לנו מעבר לתרומה הכספית? אתם גרים בדרום? בקשו מילדיכם לצייר לנו את הדרקון האדום שלו, כתבו על הציור את שם הילד, גילו, ומקום מגוריכם והעלו את הציור של הדרקון לדף הפייסבוק שלנו– או לחילופין שלחו לכתובת המייל שלנו

mystorin.group@gmail.com


כל הציורים שישלחו אלינו יכנסו לתוך אלבום ציורים של הדרקון האדום. האלבום יצא במהדורה מיוחדת ומוגבלת ויינתן במתנה לתורמים למען יצירת האירוע ביער בדרום .  


מי אנחנו?


קבוצת תיאטרון מסתורין הנה עמותה ללא מטרות רווח אשר מתמחה ביצירת מופעי חוצות חזותיים בעיצוב מקורי הפתוחים לקהל הרחב ללא תשלום. מופעי הקבוצה פונים לצופים בכל גיל ומאפשרים ליהנות מחוויית חוצות יוצאת דופן ללא הבדל של שפה או מגדר. הקבוצה יוצרת ומפיקה אירועי חוצות רבים בכל רחבי הארץ והעולם. בשנים האחרונות הופיעה הקבוצה ברוסיה, ארמניה, רומניה, פולין, פינלנד, אפריקה ועוד... באנסנבל מסתורין כחמישה עשר יוצרים ביניהם, שחקני תיאטרון, רקדנים, ציירים, מעצבי תפאורה, תאורה ומוסיקה.


אנחנו מודים לכם מכל הלב ומבטיחים מתנות קסומות לכל מי שירים את הכפפה.


אתם מוזמנים להתעדכן גם בדף הפייסבוק של קבוצת תיאטרון מסתורין .


דרקון אדום. יער מהאגדות. פורים 2013. ואתם .נתראה.הפרויקט של

קבוצת תיאטרון מסתורין
צור קשר עם היזם
קבוצת תיאטרון מסתורין הנה עמותה ללא מטרות רווח אשר מתמחה ביצירת מופעי חוצות חזותיים בעיצוב מקורי הפתוחים לקהל הרחב ללא תשלום. מופעי הקבוצה פונים לצופים בגיל ומאפשרים ליהנות מחוויית חוצות יוצאת דופן ללא הבדל של שפה או מגדר. הקבוצה יוצרת ומפיקה אירועי חוצות רבים בכל רחבי הארץ והעולם. בשנים האחרונות הופיעה הקבוצה ברוסיה, ארמניה, רומניה, פולין, פינלנד, אפריקה ועוד... באנסנבל מסתורין כחמישה עשר יוצרים ביניהם, שחקני תיאטרון, רקדנים, ציירים, מעצבי תפאורה, תאורה ומוסיקה.
30,494
מתוך 30,000 ₪
102%
מומן
0
ימים שנותרו
77
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 50 הדרקון על המקרר
מגנט מעוצב של "המסע בעקבות הדרקון האדום".
56 תומכים
מינימום 150 הדרקון צמוד אליכם
סיכה אופנתית עם ציור הדרקון שתלך איתכם לכל מקום + מגנט מעוצב של "המסע בעקבות הדרקון האדום".
13 תומכים
מינימום 400 להרכיב את הדרקון
פאזל מקורי להרכבה בעיצוב מיוחד של הדרקון האדום +סיכה אופנתית עם ציור הדרקון שתלך איתכם לכל מקום + מגנט מעוצב של "המסע בעקבות הדרקון האדום".
3 תומכים
מינימום 550 לראות את הדרקון נולד
כניסה להורה ולעוד שני ילדים לחזרה בה תוכלו לראות כיצד אנו יוצרים את הדמויות במופע " המסע בעקבות הדרקון האדום" + פאזל מקורי להרכבה בעיצוב מיוחד של הדרקון האדום + סיכה אופנתית עם ציור הדרקון שתלך איתכם לכל מקום + מגנט מעוצב של "המסע בעקבות הדרקון האדום".
2 תומכים
מינימום 1000 במהדורה מוגבלת ומיוחדת/מצטלמים עם הדמויות
בוק מקצועי של ילדיכם מצולמים עם דמויות המופע ע"י צלם מקצועי של קבוצת תיאטרון מסתורין. לתורמים מחו"ל שלא יוכלו להגיע ולהצטלם יש מתנה חילופית! אנו נוציא אלבום ציורים מיוחד במהדורה מוגבלת בו ציורי הדרקון האדום של הילדים שגרים בדרום + כניסה להורה ולעוד שני ילדים לחזרה בה תוכלו לראות כיצד אנו יוצרים את הדמויות במופע "המסע בעקבות הדרקון האדום" + פאזל מקורי להרכבה בעיצוב מיוחד של הדרקון האדום + סיכה אופנתית עם ציור הדרקון שתלך איתכם לכל מקום + מגנט מעוצב של "המסע בעקבות הדרקון האדום".
7 תומכים
מינימום 2500 מלך הדרקונים
תחפושת של הדרקון האדום בשביל ילדיכם במתנה התחפושת מעוצבת על ידי מעצבת התלבושות והבובות של קבוצת תיאטרון מסתורין. + לוגו העסק שלכם/שמכם יופיע בתוכניית האירוע עם תודה מיוחדת+ בוק מקצועי של ילדיכם מצולמים עם דמויות המופע ע"י צלם מקצועי של קבוצת תיאטרון מסתורין. לתורמים מחו"ל שלא יוכלו להגיע ולהצטלם יש מתנה חילופית! אנו נוציא אלבום ציורים מיוחד במהדורה מוגבלת בו ציורי הדרקון האדום של הילדים שגרים בדרום +כניסה להורה ולעוד שני ילדים לחזרה בה תוכלו לראות כיצד אנו יוצרים את הדמויות במופע "המסע בעקבות הדרקון האדום" + פאזל מקורי להרכבה בעיצוב מיוחד של הדרקון האדום + סיכה אופנתית עם ציור הדרקון שתלך איתכם לכל מקום + מגנט מעוצב של "המסע בעקבות הדרקון האדום".
3 תומכים