EN HE

אום כולת'ום-מחזה מוזיקלי

הפרויקט של
תיאטרון יפו

בתיאטרון יפו החזרות על המחזה המוזיקלי החדש, בכיכובה של גלית גיאת, בעיצומןמחזה מוזיקלי העוסק בחייה ובשיריה של הזמרת  המצרייה אום כולת'ום, שכונתה  הגבירה, האגדה, קולה של מצרים, כוכב המזרח. אם הזמר הערבי. אנחנו מזמינים  אתכם, להיות שותפים בחוויה מרגשת ולסייע לנו בהפקת מחזה מוזיקלי על חייה של אום כולת׳ום, הזמרת הגדולה של השירה הערבית.

 

המחזה נכתב על פי הרומן רב המכר "אום" מאת הסופר הצרפתי לבנוני סלים נסיב. ההצגה מספרת  על מהלך חייה של אום, הנערה המחופשת לנער, שהחלה את הופעותיה הראשונות בנדודים יחד עם אביה, דרך התפתחות הקריירה המפוארת שלה, במקביל למאבקים פוליטיים ותרבותיים במצריים ומאבקי כוח עם מוחמד עבאד אל וואהב ואחרים, בדרכה לצמרת ועד הפיכתה לסמל לאומי ולקונצנזוס חוצה תרבויות ועולמות

 

הליהוק כבר הושלם :גלית גיאת , תגלם את אום כולתום בתקופות חייה השונות.  יחד איתה ישחקו  חאולה חאג'-דיבסיאריק משעלי, ג'ורג' איסקנדר ועלא אבו עמרהבסיום המח;ה נמשיך ב"חפלה" עם תזמורת וזמרת אורחת שיבצעו עוד משיריה של אום כולת'ום.

.

החזרות בעיצומן, אבל, עלינו עוד לעמול על התפאורה, התאורה, התלבושות, ההקלטות והשיווק כדי להביא את המופע לכל מקום בארץ, והעיקר, העיקר, להיות מוכנים בזמן, לעמוד על הבמה, במחיצתכם, שאחרת, אין לנו סיבה לעשות זאת.

 

בימוי: יגאל עזרתי ; עיבוד: יגאל עזרתי ועדן אוליאל ; תרגום טקסטים מצרפתית: יוספה אבן שושן; רקדנית בטן: תמר בר-גיל ניהול מוסיקלי ונגינה בעוד: עלא אבו-עמרה; עיצוב במה: אורי און; עיצוב תלבושות: שמעון דהאן ; עיצוב תאורה: נדב ברנע ; וידאו: נימרוד צין ; ע. בימוי: עדן אוליאל; יעוץ אמנותי ומיתוג: אלי גרינפלד ; הפקה: תיאטרון מקומי, יפו

 

קהל יקר, אנו מזמינים אתכם לרכוש כרטיסים ברכישה מוקדמת להצגות הבכורה בתל-אביב יפו ובכך, להבטיח, לא רק את זכותכם להיות ראשונים לצפות  ולהשתתף בחוויה גדולה, אלא גם להיפגש עם האמנים והמוסיקאים לאחר המופע. אנו גאים ושמחים להזמין אתכם  להצטרף  אלינו למסע רב-תרבותי מרתק.

 הפרויקט של

תיאטרון יפו
צור קשר עם היזם
ביפו העתיקה, במבנה רב קשתות המשקיף אל הים, במשך חמש עשרה שנים, מרכז התיאטרון הערבי עברי יוצר שפה תיאטרלית ייחודית העושה שימוש בחלל המאתגר ובמרקם החיים העשיר הקיים ביפו. שתי להקות תיאטרון מפיקות יחדיו ובנפרד הצגות בשפה העברית והערבית.
30,269
מתוך 30,000 ₪
101%
מומן
0
ימים שנותרו
79
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 40 מטפחת "אום כולת'ום" חתומה
רוצים מזכרת מיוחדת?
מטפחת מיוחדת מכותנה עם הדפס בעיצובו של המעצב שמעון דהאן, מעצב אופנה ומעצב התלבושות של המחזה. המטפחת היא רב שימושית ויכולה לשמש גם כצעיף דיילות, כצעיף קייצי, ובעיקר תשמש כמזכרת מהמחזה .המטפחת תהיה חתומה באופן אישי על ידי השחקנים המשתתפים במחזה.
7 תומכים
מינימום 60 כרטיס אחד לאחת מהצגות תיאטרון יפו באולם הבית
אתר MAKO הכריז על תיאטרון יפו כתיאטרון הפרינג' הטוב יותר בארץ ! ההצגות הטובות ביותר מרפרטואר התיאטרון : פרחה שם יפה, פאפעג'ינה, עיניים, שניים. הצגות אורחות מהטובות ביותר המתארחות בתיאטרון יפו.
8 תומכים
מינימום 75 כרטיס לאזרח ותיק + מטפחת
מחיר מיוחד לגמלאים שביניכם, רוצים לבוא וליהנות מהצגה אינטימית ולא באולם גדול ? אנחנו מציעים לכם לבוא לאולם התיאטרון ביפו, ברחוב מפרץ שלמה 10, היכן שממוקמת נקודת התצפית ביפה ביותר אל יפו מתל אביב. תגיעו שעה לפני ההצגה, בדיוק לשקיעה ותיכנסו לצפות בהצגה באולם ממוזג ונעים.
11 תומכים
מינימום 108 "אום כולת'ום" והרצאה על הסרט הערבי של יום שישי
גדלתם על השירים של אום כולת'ום? התענגתם ובכיתם כשהקרינו את הסרט הערבי ביום שישי? אז בואו, יש לנו הצעה מיוחדת בשבילכם. בואו לתיאטרון יפו, תקשיבו להרצאה שתיתן לכם הרבה מידע על פרטים ועובדות שלא חלמתם עליהם, עם אחד מהמרצים הטובים, אם לא היחידים, שיש כאן בכל מה שקשור לתרבות הערבית באזורינו בכלל ולתרבות המצרית בכלל.
3 תומכים
מינימום 120 1 כרטיס להצגה + מטפחת
מקום בטוח באחת מהצגת הבכורה של המחזה 'אום כולת'ום' בתל אביב יפו והשתתפות בחאפלה יחד עם האמנים בתום המופע + מטפחת ייחודית לפרויקט.
5 תומכים מתוך 300
מינימום 125 כרטיס לאזרח ותיק + הספר "אום" מאת סלים נסיב
כרטיס + הספר "אום"במיוחד לאזרחים ותיקים שביניכם . החלטתם לבוא לצפות בהצגה, רוצים לקרוא מבעוד מועד על מה המהומה, הזמינו כרטיס + ספר ונשלח אליכם את הספר מראש!
1 תומכים
מינימום 220 2 כרטיסים להצגה
שני מקומות בטוחים באחת מהצגת הבכורה של אום כולת'ום בתל אביב יפו, וכניסה לחאפלה בסיום המופע + 2 מטפחות
39 תומכים מתוך 100
מינימום 280 זוג כרטיסים ל"אום כולת'ום"+כרטיס זוגי מרפרטואר
רוצים לחגוג באווירה ים תיכונית מתמשכת? הבוחרים במסלול זה יוכלו לרכוש זוג כרטיסים למופע "אום כולת'ום" בתיאטרון יפו ויקבלו בתמורה זוג כרטיסים נוסף לצפייה באחת ההצגות מרפרטואר התיאטרון: "פריחה שם יפה", "פאפאעג'ינה", "עיניים", "חברות של אלוהים". "בבית בגן החיות" או באחד מהמופעים המוזיקלים המתקיימים אחת לחודש בתיאטרון.
3 תומכים
מינימום 490 5 כרטיסים להצגה
מקומות בטוחים באחת מהצגות הבכורה של אום כולת'ום בתל אביב + 5 מטפחות
5 תומכים מתוך 50
מינימום 890 10 כרטיסים להצגה
מקומות בטוחים באחת מהצגות הבכורה של אום כולת'ום + 5 מטפחות
5 תומכים מתוך 30
מינימום 9800 אום כולת'ום מחזה מוסיקלי פרטי בתיאטרון יפו
רוצים לרגש את ההורים עם זיכרונות מהעבר? רוצים להציע נישואין לבן או לבת הזוג? בואו לחגוג להם בתיאטרון יפו יחד עם הקהל הביתי שלכם, עד 100 איש, הצגה פרטית רק בשבילכם. אנחנו נדאג גם לכיבוד קל ולצלם סטילס שיתעד עבורכם את האירוע.
1 תומכים