EN HE

ילדים הם תסריטאים - הספר

הפרויקט של
שרית ואסף כץהפרויקט של

שרית ואסף כץ
צור קשר עם היזם
זוג נשוי, הורים לשלוש בנות: שני, רוני ומאיה. אסף קופירייטר, תסריטאי ובעבר מרצה לרעיונאות במכללה למנהל. שרית מעצבת גרפית ובדרך להפוך את תחביב הצילום למקצוע. שנינו במקביל לשלל עיסוקינו יזמנו, הקמנו וכיום מתפעלים יום-יום ובאהבה רבה את דף הפייסבוק "ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם".
75,530
מתוך 58,000 ₪
130%
מומן
0
ימים שנותרו
851
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 20 פרגון אמיתי
למעלה משנה שאנחנו תכל'ס עובדים בדף ומשתדלים להפוך את קריאת הציטוטים הנפלאים שחברי הדף שולחים לנו לחוויה כיפית. אם בא לכם לפרגן לנו ועל הדרך לתמוך בנו ולקדם אותנו לעבר הוצאת הספר - אנחנו ממש נודה לכם. (כאילו באמת נודה לכם, במייל תודה אישי שכולל גם איור תודה מיוחד של שרית)
17 תומכים
מינימום 55 עותק מהמהדורה הראשונה של הספר
גם מיטב הציטוטים מיום הקמתו של הדף, גם איורים חדשים ומעודכנים וגם ציטוטים נפלאים שמעולם לא פרסמנו. תוסיפו לזה גם את החלק שבו הספר הופך לאלבום, שבו תוכלו לתעד את הציטוטים של בני המשפחה שלכם - מה קיבלתם? עותק מהמהדורה הראשונה של "ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם"! שיגיע אליכם בדואר.
614 תומכים
מינימום 145 ספר אחד לכם + 2 ספרי מתנה. כי אתם אנשים טובים
אתם חברים אמיתיים. או קרובי משפחה מפרגנים. או אספנים. לא ברור לנו - לא שואלים.

3 הספרים יגיעו אליכם בדואר.
200 תומכים
מינימום 155 עותק נדיר! ספר עם הציטוט שלכם, מעוצב ומודפס בתוכו
אתם שולחים לנו ציטוט, אנחנו נעצב אותו בסגנון המיוחד של הדף + נוסיף איור שמותאם לו אישית, ונדאג שתקבלו את העותק המיוחד של הספר עם הציטוט שלכם בתוכו, עד הבית.
17 תומכים
מינימום 210 הציטוט שלכם מעוצב וממוסגר! + ספר עם הקדשה אישית
אנחנו ניקח את הציטוט המעולה שלכם, נעצב אותו בסגנון המיוחד של הדף + נוסיף איור שמותאם אישית לציטוט ואז נשלח לכם את זה עד הבית: ממוסגר ומודפס על קרטון מוקצף (קאפה בגודל 20X30, מסגרת אלומיניום). עכשיו לכם רק יישאר להחליט אם לתלות את הציטוט הממוסגר בסלון או בחדר שלו/שלה. או שלכם. אה, חוץ מזה כמובן תקבלו גם עותק של הספר עם הקדשה אישית שלנו.
11 תומכים
מינימום 320 מפגש עם יוצרי הדף + ספר עם הקדשה אישית
את העותק המיוחד של הספר עם ההקדשה האישית תקבלו מאיתנו במשרדי "ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם" (המכונים גם 'הבית שלנו'). במשך שעה תוכלו להיות חלק מ"מאחורי הקלעים" של דף הפייסבוק, לשאול אותנו שאלות בנוגע לפרויקט חיינו בפרט או לגבי ניהול דף פייסבוק בכלל. נתראה :)

* התשלום למשתתף יחיד, בכל מפגש עד 4 משתתפים
1 תומכים מתוך 12
מינימום 500 מפרגן-על
או שאתם ממש מחבבים אותנו או שאתם באמת רוצים שהספר הזה ייראה אור או ש... טוב לא באמת משנה למה, אנחנו פשוט רוצים להגיד לכם: תודה!
ואנחנו גם רוצים שכולם יראו את זה: (אם תסכימו) שמכם יופיע ברשימת תומכי העל בתוך הספר + נודה לכם גם בפוסט מיוחד בדף ("פוסט תודה מיוחד למפרגני-על", שם זמני)
חוץ מזה, עותק מיוחד של הספר עם הקדשה עוד יותר מיוחדת + איור תודה אישי יגיע אליכם, עד הבית.
5 תומכים
מינימום 750 חבילת הזהב:1 מ-10 העותקים הראשונים+ציטוט+מפגש
נכנסתם להיכל התהילה! וגם תקבלו מאיתנו את העותק המיוחד (יש רק 10 כאלה בכל היקום!) באופן אישי, חתום – כולל ציטוט שלכם, מעוצב, מאוייר ומודפס בתוכו. במפגש תוכלו לשאול שאלות בנוגע לדף הפייסבוק וגם שאלות כלליות (אנחנו לא רעים בזה). עוד משהו חשוב: המפגש כולל בני/בנות זוג.
אם תרצו כמובן שנפרגן לכם בדף התודות המיוחד של הספר ובפוסט התודה המיוחד שנעלה בדף.
3 תומכים מתוך 9
מינימום 900 ללקוחות עסקיים, 10 עותקים + הרצאה
אנחנו יכולים לכתוב פה שהספר הוא "המתנה המושלמת שכל עובד ישמח לקבל". אבל זה קצת מוגזם. מצד שני, זאת באמת אחלה מתנה וחוץ מהספרים תקבלו (אצלכם במשרד) גם הרצאה באחד מהנושאים לבחירתכם "ניהול דף פייסבוק: איך מחזקים את האנגייג'מנט, מגדילים את הריצ' ועוד תובנות על מילים שקשה לתרגם" או "חשיבה מחוץ לקופסא - תכל'ס, אנחנו נולדים עם זה ומשם זה מתדרדר".

* ניתן לרכוש יותר עותקים, במחיר מיוחד של 40 ש"ח בלבד לכל עותק נוסף.
1 תומכים מתוך 5
מינימום 1000 העותק הראשון של הספר EVER + תהילת עולם
חתיכת היסטוריה - העותק הראשון אי פעם של "ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם". איך הספר יגיע אליכם? אנחנו נחכה בסבלנות ליד המכונה הגדולה (כלומר, נדמה לנו שהיא די גדולה) וברגע שהוא ייצא מהמכונה אנחנו נצא לכיוונכם. כן כן, העותק ההיסטורי יגיע אליכם עד הבית, איתנו.
* במידה ותסכימו, נודה לכם אישית בדף התודות שבספר + בפוסט תודה מיוחד שנפרסם בדף.
1 תומכים מתוך 1