EN HE

אין לנו זמן לבזבז

הפרויקט של
התנועה לעתיד הנגב המערבי


סוף כל סוף - התשורות נשלחו בדואר

פורסם ב- 20/06/2015

שלום לך,

אנו שמחים (סוף סוף) להעניק לך את התשורות מהקמפיין "אין לנו זמן לבזבז" של התנועה לעתיד הנגב המערבי, ומודים לך מקרב לב על התמיכה בתנועה ובפעילותה לקידום ביטחון ושקט לתושבי הנגב המערבי בפרט ולתושבי מדינת ישראל בכלל.

*תוקף השוברים הוארך עד 30.12.15 (ולא כפי שכתוב עליהם)

*חפשו את התקליט הוא מופיע על פתק קטן עם כתובת האתר + קוד הורדה

בכל בעיה אנחנו כאן: negevforce@gmail.com וניתן גם לפנות בהודעות אישיות בדף הפייסבוק.

התנועה על ציר הזמן:

יצאנו לדרך באוגוסט 2014 במהלך "צוק איתן" כהתארגנות אזורית של תושבים כנגד המצב המתמשך של ירי טילים וסבבי לחימה חוזרים ונשנים ברצועת עזה.

תוך זמן קצר הרחבנו את השורות והפכנו מהתארגנות לתנועה. פגשנו מומחים, רכשנו ידע, פתחנו דף פייסבוק, עמדנו בצמתים והחתמנו תושבים על הצטרפות לתנועה, קיימנו חוגי בית ופעולות מחאה והתגבשנו כקבוצה אזורית מובילה ומתווה דרך.

מהר מאוד הבנו שנדרשים לנו משאבים שיאפשרו לנו לפעול בצורה משמעותית. יצאנו בקמפיין מימון המונים, וכאן אתם נכנסתם לתמונה. האהדה הרבה והמשאבים, שקיבלנו מכל אחת ואחד מכם ומ-800 תומכים סך הכל, נתנו לנו פוש רציני קדימה.

תוך כדי, ובלי הכנה מוקדמת הוכרז על פירוק הממשלה והליכה לבחירות. בשלב זה מיקדנו את כל פעולותינו סביב נושא הבחירות בתקווה להשפיע על הבוחרים ולייצר שינוי במפה הפוליטית.

כעת כשהבחירות מאחורינו אנו ממשיכים הלאה. מחדדים את אסטרטגיות הפעולה, מגבשים תכנית עבודה, ובמקביל מבססים את התנועה ומעמדה כארגון משמעותי ומשפיע.

 

מה עשינו עד כה ומה התכניות להמשך?

 • נרשמנו כעמותה: "עתיד הנגב – התנועה לעתיד הנגב המערבי (ע"ר)"
 • גייסנו עד כה כ-1,500 חברים מכל הארץ
 • קיימנו עשרות חוגי בית בהם השתתפו מאות אנשים
 • אנו מארחים עשרות משלחות וביקורים באזור
 • בנינו שיתופי פעולה אסטרטגיים עם ארגונים שונים
 • פעלנו ונמשיך לפעול בזירה הפוליטית בין היתר להקמת שדולה בכנסת
 • לקראת הבחירות העסקנו רכזת בשכר, קיימנו כנס עם נציגי מפלגות ויצאנו בקמפיין: "איך את/ה עוצר/ת את המלחמה הבאה? כי בלי הסדר זה לא יגמר".
 • התנועה מקבלת כיסוי תקשורתי נרחב, הפכנו לכתובת מרכזית לאנשי תקשורת המסקרים את האזור, יש לנו דף פייסבוק פעיל עם למעלה מ-6,000 אוהדים וחשבון טוויטר.
 • יש לנו צוות מוביל המונה 7 חברים, וכ-25 פעילים.

 

מודים לך על הסבלנות ורואים בכל אחד ואחד מכם שותפים להמשך הדרך.

בתודה ובהערכה רבה,

עתיד הנגב - התנועה לעתיד הנגב המערבי (ע"ר)


חג שמח ועדכון לגבי התשורות

פורסם ב- 04/04/2015

תומכות ותומכים יקרים שלום,

זה לקח יותר זמן משתכננו, אבל הפקת התשורות סוף סוף יצאה. אנחנו מתנצלים מקרב לב על העיכוב, שנבע מחבלי לידה ארגוניים (במקביל להשקעת הרבה עבודה בבחירות ש"נפלו" עלינו), ושמחים לומר שבקרוב תזכו סוף-סוף לקבל לביתכם את התשורות שהזמנתם - חולצות, קופונים, סטיקרים, ספרים, אלבום, גלידה, מנויים וכו'.

יעוד משהו משמח - לכבוד החג קיבלנו מתנה: הרשמתנו כעמותה הושלמה והתנועה שלנו היא כעת עמותה רשומה. צעד זה יאפשר לנו להתנהל בצורה מסודרת מבחינה תקציבית ופורמלית ויהווה מקפצה להתפתחות התנועה לאפיקי פעילות חדשים.

נשמח להמשיך לשמור איתכם על קשר בכל עניין - מהטיפול בתשורות ועד מעורבות והשפעה על המשך דרכה של התנועה. תוכלו לעשות זאת בכל אחת מהדרכים הבאות:

באמצעות פנייה לרכזת הפעילות של התנועה טל ווסר: 050-7609669

בדוא"ל: negevforce@gmail.com

בפייסבוק (שבו עולים כל העדכונים על הפעילות השוטפת)

עם בוא חג החירות והאביב אנחנו מאחלים לכולכם פסח שמח!

שלכם,

התנועה לעתיד הנגב המערבי 


הזמנה לפאנל עם פוליטיקאים המתקיים מחר במכללת ספיר ועדכונים חשובים

פורסם ב- 02/03/2015
שלום לכם,

יש לנו המון עדכונים, אבל קודם כל הכי חשוב קורה מחר ובזכותכם:

התנועה לעתיד הנגב המערבי מארחת: פאנל נציגי מפלגות בנושא ביטחון, הסדר ועתיד הנגב המערבי.

יום שלישי, 3 במרץ 2015, שעה 18:30, במכללת ספיר, בניין 7, אולם 7001

סליחה על ההתרעה הקצרה - נשמח מאוד לכל מי שיוכל להגיע ולאתגר את המועמדים בשאלה המטרידה: איך תמנע את המלחמה הבאה?

*מתנצלות ומתנצלים מראש על ההרכב הגברי. ביקשנו מכל מפלגה נציג או נציגה ואלו הנציגים שהן שלחו.

פאנל2

 

מלבד זאת, במוצאי שבת תתקיים:

עצרת ענק: ישראל רוצה שינוי

יום שבת, 7 במרץ 2015, 19:30, כיכר רבין
 
רונית קציר חביביאן ויונתן שמריז יהיו הדוברים מטעם התנועה לעתיד הנגב המערבי. כולם מוזמנים להגיע - בהמשך נעדכן על נקודת מפגש של התנועה.
 
עצרת ענק4
 

ומה עוד?

הכסף שגייסנו ננמצא עדיין בהדסטארט ומחכה שנסיים עם תהליך הקמת העמותה - אחרי שהבנו שאנחנו נתפסים פוליטיים מידי עבור העמותה שקיווינו לפעול באמצעותה:( לכן התשורות המגיעות לכם מתעכבות עוד קצת, ועמכם הסליחה.

בינתיים אנחנו ממשיכים לקיים חוגי בית, להיפגש עם קבוצות שונות, לתלות שלטים ולפעול ברשתות החברתיות סביב השאלה שנמשיך להעלות בפני כל אחד ואחת:

"איך תמנעי / איך תמנע את המלחמה הבאה?"

הנה טעימה של חלק מהדברים שאנו עושים:

אירוח קבוצות:

מענית

 

תליית פלריגים ברחבי הארץ:

פלריגים

 

קמפיין מסרים ברשת, המנכיח את חוסר הביטחון, את המשמעות הכלכלית, הנפשית, החברתית, שאנו תושבי העוטף נדרשים לשלם כל עוד לא יהיה הסדר מדיני:

תמונה

 

אנו מבינים שרבים מכם עדיין לא מקבלים את המייל השבוע שלנו בו אנו מעדכנים מה נעשה בשבוע האחרון ומה מתוכנן לשבוע הקרוב (והרבה דברים קורים) אז ברשותכם אנו נוסיף אתכם לרשימת התפוצה שלנו, מקווים שבסדר, ומי שמעדיף/מעדיפה שלא, שיודיע/תודיע לנו ונסיר אותו או אותה.

 

להתראות,

חברי התנועה לעתיד הנגב המערבי

 

 

תודה ענקית מתושבי הנגב המערבי

פורסם ב- 14/01/2015

תומכים יקרים, תודה!

עזרתם לנו לעשות את זה.

הקמפיין שלנו הסתיים ביום שישי האחרון בהצלחה גדולה - יצאנו לדרך עם יעד של 40,000 ש"ח ובסופו של דבר הצלחנו לגייס מעל 100,000 ש"ח מ-769 אנשים נפלאים מכל הארץ (וגם מהעולם) שמאמינים במשימה שלנו: לקדם פתרון מדיני באמצעות לחץ על מקבלי ההחלטות ופעולות במישור הציבורי והתקשורתי.

אנו עובדים על התשורות והם ישלחו אליכם במהלך חודש פברואר

נשמח מאוד אם תצטרפו אלינו לתנועה בטופס הזה

כפי שהתחייבנו בפניכם, הכסף יושקע כולו בפעולות שנועדו להשאיר את בעיית הביטחון בנגב המערבי ואת ההכרח להסדר מדיני על סדר היום: חוגי בית, דוכני הסברה, כנסים, סיורים, סרטונים ועוד.

התשורות

בשבוע הקרוב נתחיל לעבוד על הפקת התשורות שהזמנתם. הפקת חלק מהתשורות תתאפשר רק לאחר קבלת הכסף מהדסטארט בעוד כחודש. עם אלה מכם שהזמינו חולצות ניצור קשר כדי לקבל מידע בדבר מידות, הדפס וכו'.

אנו מודים לכם מראש על התמיכה והסבלנות ומבטיחים שהתשורות ישלחו בהקדם האפשרי.

שמרו על קשר על מנת להמשיך להתעדכן ולהיות בקשר עם התנועה, בטופס הזה או לשלוח לנו מייל ל: negevforce@gmail.com

נשמח אם תעשו לנו לייק בדף הפייסבוק שלנו, שגם בו אנו מדווחים באופן שוטף על פעילותנו, וכן מעלים מידע חשוב ואקטואלי הנוגע לסוגיית עזה ועוטף עזה.

נתתם לנו המון כוח להמשך הדרך, אוהבים אתכם, ומעריכים את התמיכה שהבעתם בנו.

התנועה לעתיד הנגב המערבי

 


נותרו עוד 36 שעות!

פורסם ב- 08/01/2015

תומכים יקרים,

עכשיו באמת הגענו לרגע האחרון – הקמפיין שלנו מסתיים מחר, שישי, בלילה ויש לנו עד אז כדי להגיע להישג המדהים של 100,000 ₪, פי שתיים וחצי מסכום היעד המקורי שהצבנו לעצמנו.

תודה ענקית לכולכם על התמיכה, ההתגייסות להפצה והאמונה בחשיבות המאבק שלנו. אנחנו מבטיחים שכל שקל שנתרם יופנה לטובת פעילות מגוונת, יצירתית ומגייסת שתסייע לקדם פתרון מדיני בעזה.

נשמח לכל תמיכה אחרונה בדחיפת ושיתוף הקמפיין – שנהנה מאנרגיות נפלאות.

כי אין לנו זמן לבזבז...!

התנועה לעתיד הנגב המערבי


נותרו שבעה ימים בלבד לסיום הקמפיין – אין לנו זמן לבזבז!

פורסם ב- 02/01/2015

חברים יקרים – הגענו לישורת האחרונה של הקמפיין!

 

שעון

ועכשיו באמת שאין לנו זמן לבזבז. נותרו לנו בדיוק שבעה ימים לדחוף את קמפיין מימון ההמון שלנו בכל הכוח ולכל כיוון אפשרי, כדי להצליח לגייס סכום כסף משמעותי, שיאפשר לנו לפעול במגוון אסטרטגיות שישפיעו על סדר היום במערכת הבחירות הנוכחית.

יודעי דבר טוענים שבעשרת הימים האחרונים של קמפיינים כאלה, היקף התרומות עולה פלאים כי אנשים כבר מרגישים את הסוף ותחושת הדחיפות עולה.

העשייה המשמעותית של התנועה: כנסים, אירועי מחאה, עמידה בצמתים ועוד, והחשיפה התקשורתית שניתנה לנו בתקופה האחרונה, מביאים לכך שיותר ויותר אנשים שומעים עלינו, אך עדיין לא מהווים תחליף לפנייה האישית והישירה שלנו לעשרות חברים ובני משפחה.

עד כה תמכו בנו יחד איתכם עוד 550 איש מכל רחבי הארץ, ויחד איתכם הגענו לסכום של כ-68,000 ש"ח!!!השאיפה שלנו היא להצליח להגיע ל-100,000 ש"ח במהלך השבוע שנותר (עד יום שישי הבא 9/1 שעה: 23:00, מועד סיום הקמפיין בהדסטארט) וכל המרבה הרי זה משובך.

 

מה נעשה בכסף?

הבחירות כבר כאן. שלושת החודשים הקרובים יקבעו את עתידנו לשנים הבאות ותהיה להם השפעה אדירה על מציאות החיים שלנו בנגב המערבי ובמדינה כולה. ככל שנגייס יותר כסף - כך נוכל לפעול בהיקפים יותר רחבים ומשמעותיים ולהשפיע על סדר היום בבחירות ואחריהן.

הכסף ישמש אותנו לקיום כנסים וסיורים לעיתונאים, פוליטיקאים וארגונים באזור, עריכת סקרי דעת קהל, הפקת סרטונים, הפקת חומרי הסברה ותפעול דוכנים ומשמרות ברחבי הארץ ועוד ועוד.

 

מה אנחנו צריכים מכם?

זה הזמן של כולנו לתת דחיפה חזקה אחרונה ולדאוג שכל מי שאנחנו מכירים יראה את הקמפיין ויתרום. חשוב לזכור: גם תרומה מינימלית של 30 ש"ח מזיזה את הקמפיין ומעלה את מספר התומכים, שהוא חשוב לא פחות מהסכום שגויס.

לפנות פנייה אישית אל משפחה, חברים ומכרים ולבקש שיתרמו. הכי טוב להתקשר ולאחר מכן לשלוח הודעת טקסט, הודעה בפייסבוק או מייל עם קישור לקמפיין. בתחתית ההודעה צירפנו הצעה לנוסח פנייה אישית שניתן להיעזר בו.  

להפיץ בפייסבוק:

 • להעלות פוסט אישי הקורא לאנשים לתמוך (מוזמנים לקרוא פוסט אישי בנושא, שעושה את העבודה בצורה נפלאה). מצ"ב גלויה שניתן להעלות כפוסט.
 • לתייג חברים בפוסטים על הקמפיין
 • להחליף את תמונות הפרופיל ותמונת ה-cover בתמונות המצורפות למשך השבוע הקרוב

 

זה הזמן שלנו לעשות משהו גדול – הצטרפו אלינו!!!

תודה,

התנועה לעתיד הנגב המערבי

 

דוגמא לפנייה אישית (של אחד מחברי התנועה)

הנופים של הנגב המערבי מקסימים מתמיד. ירוקים ואדומים ודבר אינו מזכיר את הדרמה שהתרחשה כאן עד לפני ארבעה חודשים.

הרשו לי לזכור ולהזכיר.

בתאריך ה 26.10 נסתיימה הפסקת האש עם החמס בלא שהושג שום הישג מדיני או בטחוני ארוך טווח פרט לחשיפת מנהרות שעכשיו כבר נבנות  מחדש. לא עברו שלושה חודשים ואצלנו באזור כבר שומעים יריות, חיילים נפצעים, יש ירי רקטות,  יש אזעקות צבע אדום וגם הוצבו מערכות "כיפת ברזל". מניסיוננו ככה זה מתחיל ואחר כך מתחיל ירי על כל הארץ.

התנועה לעתיד הנגב המערבי הוקמה במהלך המלחמה של הקיץ האחרון. זאת תנועה של תושבים מכל רחבי הנגב המערבי – מאשקלון ועד חבל שלום, משדרות ועד אשכול, ערים, מושבים וקיבוצים. יש בינינו אנשי שמאל וימין, נשים וגברים, דתיים וחילוניים. התאחדנו כי נמאס לנו לשתוק, נמאס לנו שמפקירים אותנו, כי אנחנו יודעים שיש פתרונות ארוכי-טווח למצב בעזה וכי הגיע הזמן לתבוע מהמנהיגים שלנו להתחיל לפעול באומץ. המאבק שלנו הוא לא רק המאבק של הנגב, הוא המאבק של כל תושבי המדינה. של כל מי שמאמין באפשרות לחיים אחרים פה.

הבקשה שלי אליכם שתעזרו בתמיכה ובמימון פעילות התנועה. http://www.headstart.co.il/project.aspx?id=12164

גם אם תורמים סכום מינימאלי מבחינתנו זו נפש נוספת שתומכת בנו.

תמיכה נוספת תהיה אם תפיצו את המכתב הזה הלאה.

תודה שקראתם או תרמתם או הפצתם או גם וגם וגם.


אין לנו זמן לבזבז, מחר, מוצ"ש משמרת מחאה מול קריה, 19:00

פורסם ב- 19/12/2014

English follows Hebrew

היום נפל קאסם ראשון מאז צוק איתן.

קסאם

והפעם החלטנו שלא נשתוק יותר.

לא ניתן יותר שימרחו אותנו בדיבורים על "טיפטופים" ו"ירי סימלי"!!!

לא נאפשר לנושא להשכח מסדר היום הציבורי!!!

עלינו להבטיח שאחד מנושאי הבחירות יהיו פתרון מדיני ארוך טווח בעזה!!!

לא נסכים יותר להיות עורף שקט המקבל את מציאות השקט המדומה והעימות בעצימות נמוכה.

אין לנו זמן לבזבז - בבחירות הקרובות עוצרים את המלחמה הבאה! מחר בשעה 19:00 נפגש למחאה בשרונה מול הקריה בתל אביב. (רחוב קפלן)

למי שיש - מוזמנים לבוא בחולצות אדומות ועם מטריות אדומות. הפיצו רחב ככל האפשר. יוצאים לרחובות כדי לא להשאר בממ"ד!!!התנועה לעתיד הנגב המערבי

מוזמנים להירשם לאירוע בפייסבוק או פשוט להגיע:

https://www.facebook.com/events/468622066609240/

 

 

We are receiving positive feedbacks from many people who, it seems, wished for and expected such an initiative from citizens living in the Western Negev who raise their voices and demand a better future for themselves and their families.

We still have 21 days left to develop this campaign further and to reach a bigger and more meaningful target which will enable us to develop intensive activities in the coming months of the election campaign.

So now we are moving on to our next target – NIS 80,000.

 

Please continue to spread and to share this call. A suggested example letter: 

 

Dear _______________ , Shalom, I would like to tell you about an important project of the Movement for the Future of the Western Negev.

They are a group of inhabitants of the “Gaza Envelope” region who are no longer prepared to passively wait for the next war and have therefore decided to act to create a sane and more secure future for themselves and all the inhabitants of this country.

They are inviting you to join their struggle and to contact them at:

http://ww.headstart.co.il/project.aspx?id=12164

The Movement for the Future of the Western Negev is a movement of citizens from all over the Gaza Envelope region – towns, townships, moshavim, and kibbutzim, who believe that real security in the south will be achieved only through a political agreement in Gaza and are campaigning in order to keep Gaza and the Gaza Envelope region and its problems as an important issue on our national agenda.

Enough talking, It’s time for action. Join us! Do you have questions? Would you like

more information?

You are invited to contact us at: Anat: 972-54-7916451

The Movement for the Future of the Western Negev


הצלחנו!!! הגענו ליעד, אבל זוהי רק ההתחלהלה

פורסם ב- 05/12/2014

חברים יקרים, הצלחנו!!!!

תודה, תודה, תודה!!! בזכותכם הצלחנו!

בזכות ההתגייסות שלכם, התמיכה, השיתוף וההפצה הצלחנו תוך שבוע וחצי בלבד להגיע ליעד של 40,000 ש"ח!!!

אנחנו מקבלים פידבקים חיוביים בתגובות שכתבם לנו ומהרבה אנשים שחיכו ליוזמה אזרחית כזאת, שתראה שתושבי הנגב המערבי יודעים להשמיע את קולם ולדרוש עתיד טוב יותר.

נותרו לנו עוד 35 ימים שלמים להעיף את הקמפיין הזה לגבהים חדשים ולהגיע לסכום גדול ומשמעותי שיאפשר לנו פעילות משמעותית, במיוחד בתקופת הבחירות הצפויה בחודשים הקרובים.

וכעת ממשיכים ליעד הבא – 80,000 ש"ח, בכל הכוח!

מוזמנים להמשיך להפיץ ולשתף.

 

להלן נוסח לדוגמה:

 

------- שלום,

אני רוצה לספר לך על פרויקט חשוב ביוזמה של התנועה לעתיד הנגב המערבי.

מדובר על תושבים מעוטף עזה, שלא מוכנים לחכות שוב בשקט עד למלחמה הבאה, לכן הם החליטו לקחת את גורלם בידם ולפעול כדי ליצור עתיד שפוי ובטוח להם, ולכל האנשים שחיים במדינה הזאת.

הם מזמינים אותך להיכנס לקישור ולהצטרף למאבק:

http://www.headstart.co.il/project.aspx?id=12164

התנועה לעתיד הנגב המערבי היא תנועה של אזרחים מכל רחבי עוטף עזה – ערים, עיירות, מושבים וקיבוצים. אשר מאמינים שביטחון אמיתי בדרום יושג רק באמצעות הסדר מדיני בעזה ונלחמים כדי להשאיר את עזה, ועוטף עזה, על סדר היום הלאומי.

מספיק לדבר. הגיע הזמן לעשות הצטרף/י אלינו! 

 

*יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד?

מוזמנות ומוזמנים ליצור איתנו קשר: גלי: 054-4689276 ענת: 054-7916451

תודה ושהיה לכולנו סופשבוע נעים

ושבת שלום

התנועה לעתיד הנגב המערבי
הפרויקט של

התנועה לעתיד הנגב המערבי
צור קשר עם היזם
התנועה לעתיד הנגב המערבי קמה במהלך מבצע "צוק איתן" ותביעתה המרכזית: על ממשלת ישראל לקדם לאלתר פיתרון קבע בעזה שיביא שקט, ביטחון ושגשוג לתושבי הנגב המערבי ולמדינת ישראל כולה. התנועה לעתיד הנגב המערבי הוקמה על ידי תושבי עוטף עזה והיא תנועה אזרחית לא-מפלגתית המאחדת קולות רבים ומגוונים השותפים לתביעה זאת ומתכוונים לפעול למימושה. לא נסכים להמשך המצב הקיים, למציאות של חוסר-ביטחון מתמשך לילדינו ולחיים תחת האיום התמידי של רקטות ומנהרות אל שטחה של מדינת ישראל. אנו דורשים טיפול שורש: הפניית מירב תשומת הלב, המשאבים, התשתית האנושית וסדר היום הפוליטי להסדר מדיני אשר יכלול ערבויות איתנות לביטחוננו, ומטרתו הסופית רווחה ואופק לתושבי האזור. אנו מאמינים שפתרון כזה הוא בר-השגה ושביכולתו להיטיב עם האנשים החיים משני צידי הגבול. בכוונתנו לפעול לקידומו של פתרון כזה.
101,591
מתוך 40,000 ₪
254%
מומן
0
ימים שנותרו
769
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?

הפרויקט בשיתוף

מינימום 30 תודה!
מדרגה לבקשת הקהל. כל סכום מסייע לנו בדרך ליעד. מודים לך. גלויית תודה בדרך אליך.
107 תומכים
מינימום 50 תמיכה חופשית
במדרגה את או אתה יכולים לתמוך בכל סכום העולה על רוחכם (מ-50 ש"ח ומעלה) בקיצור, תפתיעו אותנו.*המדרגה מיועדת לתומכים שאינם רוצים תמורה. אנחנו כבר מודים לכם מראש וגם נשלח לכם מייל תודה.
171 תומכים
מינימום 50 מגוון סטיקרים
תודה, תודה! שולחים לך גלויית תודה ומגוון סטיקרים של In / Out
Out קאסמים - In פתרון מדיני
Out בטון - In ביטחון
Out חופרים - In מדברים
Out הפקרה - In הסדרה
100 תומכים
מינימום 70 חבילת הטבות לבילוי בנגב המערבי
חבילת הטבות לבילוי בנגב המערבי, הכוללת את העסקים הבאים: מסעדת ארטישוק (גיאה), אסיף - פרטים הנאספים באהבה (תלמי יוסף), פסיפס על החומה (נתיב העשרה), בריאה (ברור חיל), יויולי - הפעלת ילדים ומשפחות (ארז), מסעדת סינס דגים ופירות ים (צומת שער הנגב), בשביל התבלינים והבשמים (ניר משה), ארוח כפרי תיירות גבולות.
וגם גלויית תודה ומגוון סטיקרים
30 תומכים
מינימום 100 חבילת הטבות מוגדלת לבילוי בנגב המערבי
חבילת הטבות מוגדלת לבילוי בנגב המערבי, הכוללת גם את העסקים הבאים (בנוסף לאלה הכלולים בחבילה הרגילה): שאולי - פרלינים, טראפלס ועוגיות בעבודת יד ללא סוכר וגלוטן (יתד), החומוס של טחינה (שדרות), מוניתה (אשקלון), הנפחיה של אמנון (רוחמה), חנות אופניים לה-מדווש (בארי), רונית מידן - התפתחות תינוקות (שער הנגב), לילך עיצובים בבדים ובעוגיות (נירים), Van Van השכרת קרוואנים בארץ.
וגם גלויית תודה ומגוון סטיקרים.
94 תומכים
מינימום 120 גלידה אסאי - מעדן בריאות מברזיל
מוסיפים בעקבות הביקוש, 2 ליטר של גלידה אסאי, פרי העל שמשגע את העולם. המוצר ללא חלב, ללא מייצבים, ללא משמרים, ללא צבעי מאכל; ושאר הדברים שלא הייתם רוצים לראות באוכל שלכם... ובנוסף גלויית תודה, מגוון סטיקרים, חולצה ותקליט מתנה.
*הגלידה באיסוף עצמי מאזור המרכז או הדרום
35 תומכים
מינימום 130 חולצה ותקליט
כן, כן! הגעת למדרגה הנוסטלגית של חולצה ותקליט!!! פנינו ליוצרים מהנגב המערבי ודרומה וביקשנו מהם לתרום יצירות מוסיקאליות למארז דיגיטאלי, שיחכה לך ברשת לשמיעה והורדה, בנוסף מדרגת התמיכה מקנה לך גם חולצה עם הדפס מיוחד מאיורי המאיירת מירי שפירו, גלוית תודה, מגוון סטיקרים וחבילת הטבות לבילוי בנגב המערבי.

55 תומכים
מינימום 150 פיקניק כלניות מפנק
מדרגת התמיכה מקנה לך פיקניק עם חברי התנועה בשדות הכלניות של הנגב המערבי וגם גלוית תודה, מגוון סטיקרים, חבילת הטבות לבילוי בנגב המערבי, חולצה ותקליט מתנה.
11 תומכים
מינימום 200 פיקניק כלניות מפנק "כרטיס זוגי"
אתם מוזמנים להגיע בזוג לפיקניק עם חברי התנועה בשדות הכלניות של הנגב המערבי, וגם תקבלו גלוית תודה, מגוון סטיקרים, חבילת הטבות לבילוי בנגב המערבי, חולצה ותקליט מתנה.
32 תומכים
מינימום 250 ספר "הנסיך" עם הקדשת הסופרת
הסופרת המקסימה אורלי קראוס-ויינר, מחברת רבי מכר, תורמת לנו את רומן המתח הנסיך. + גלויית תודה + מגוון סטיקרים + חבילת הטבות לבילוי בנגב המערבי + חולצה ותקליט
8 תומכים מתוך 20
מינימום 650 לילה באכסניית פאוזי עזר + הטבות
אתם מקבלים לילה זוגי, למימוש רק בחודשים ינואר פברואר.+ גלויית תודה + מגוון סטיקרים + חבילת הטבות לבילוי בנגב המערבי + חולצה ותקליט.
2 תומכים מתוך 8
מינימום 1500 סיור בנגב המערבי
מתנה לקבוצה. סיור עם מדריך או מדריכה מקומיים, המותאם לצרכי הקבוצה, בדגש היסטורי, טבע ופריחה או בעקבות המלחמה האחרונה. בנוסף גלויית תודה, מגוון סטיקרים, חבילת הטבות לבילוי בנגב המערבי, חולצה ותקליט מתנה.
4 תומכים
מינימום 12000 סיפורו של מקום
סיפורו של מקום - עיתונאי ועורך בכיר יכתוב עבורכם ספר על הישוב (או המועצה) ועל החיים באזור ספר קרוב לגבול, מאז ועד היום. התשורה כוללת תחקיר, ראיונות (בחלקם טלפונים), כתיבה ועריכה.
0 תומכים מתוך 1
מינימום 25 תמיכה חופשית
במדרגה את או אתה יכולים לתמוך בכל סכום העולה על רוחכם (מ-25 ומעלה) בקיצור, תפתיעו אותנו.
*המדרגה מיועדת לתומכים שאינם רוצים תמורה. אנחנו כבר מודים לכם מראש, וגם נשלח לכם מייל תודה.
77 תומכים מתוך 77
מינימום 35 גלויית תודה ומדבקה
מודים לך מאוד, ובתמורה נשלח גלויית תודה וסטיקר מתנה.
10 תומכים מתוך 10
מינימום 60 בילוי זוגי בסינמטק שדרות
כל הקודם זוכה! אנו מציעים לכם 10 כרטיסים זוגיים לכל סרט שתבחרו בסינמטק שדרות - משכן התרבות והבילוי האולטימטיבי של תושבי הנגב המערבי. בנוסף נשלח גלויה ומגוון סטיקרים.
10 תומכים מתוך 10
מינימום 60 בילוי זוגי בסינמטק שדרות
גייסנו לכם עוד 25 כרטיסים זוגיים לכל סרט שתבחרו בסינמטק שדרות - משכן התרבות והבילוי האולטימטיבי של תושבי הנגב המערבי. בנוסף נשלח גלויה ומגוון סטיקרים
25 תומכים מתוך 25
מינימום 100 גלידה אסאי - מעדן בריאות מברזיל
2 ליטר של גלידה אסאי, פרי העל שמשגע את העולם. המוצר ללא חלב, ללא מייצבים, ללא משמרים, ללא צבעי מאכל; ושאר הדברים שלא הייתם רוצים לראות באוכל שלכם... ובנוסף גלויית תודה, מגוון סטיקרים, חולצה ותקליט מתנה.
20 תומכים מתוך 20
מינימום 220 כרטיס זוגי למשחק של הפועל תל אביב בכדורסל
כרטיס זוגי לאחד ממשחקי העונה של קבוצת הכדורסל המיתולוגית הפועל תל אביב (על בסיס מקום פנוי). + גלוית תודה + מגוון סטיקרים + חולצה ותקליט
3 תומכים מתוך 3
מינימום 240 מנוי שנתי לסינמטק שדרות
המנוי הכי משתלם בארץ, לזוכה יחיד בלי שותפים + גלויית תודה + מגוון סטיקרים + חבילת הטבות לבילוי בנגב המערבי + חולצה ותקליט
1 תומכים מתוך 1
מינימום 500 לילה באכסניית פאוזי עזר
בידיעות אחרונות כינו אותה "אכסניית החלום”, ואתר מפה הכריז עליה “תגלית השנה”, ואנחנו מציעים לך לילה במחיר מבצע. וגם גלויית תודה, מגוון סטיקרים, חבילת הטבות לבילוי בנגב המערבי, חולצה ותקליט מתנה.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 600 לילה זוגי בבקתת עץ מפנקת בלב החורש
לילה זוגי (באמצע השבוע) בבקתות הברוש במצפה חורשים, בלב חורש טבעי ביישוב הכי גשום בארץ, כולל ארוחת בוקר + + גלוית תודה + מגוון סטיקרים + חולצה ותקליט.
4 תומכים מתוך 4
מינימום 650 לילה באכסניית פאוזי עזר+הטבות
אתם מקבלים לילה זוגי + גלויית תודה + מגוון סטיקרים + חבילת הטבות לבילוי בנגב המערבי + חולצה ותקליט
5 תומכים מתוך 5
מינימום 1000 מופע סטנד אפ - טיפול 10,000
ההצגה מועלית בתאטרון הסימטה: "כשמציאות נפגשת עם פרודיה. לגיל שישים מקבלת אירית מתנת יומ'ולדת מפתיעה שלוקחת אותה למסע משעשע ומטלטל..." ההצגה מתאימה במיוחד לנשים בגיל השלישי. בנוסף תקבלו כמובן גלויית תודה, מגוון סטיקרים, חבילת הטבות לבילוי בנגב המערבי, חולצה ותקליט מתנה.
1 תומכים מתוך 1
מינימום 1000 קרקס שכונתי
גלעד שמש תורם לנו מופע רחוב קרקסי לילדים, הכולל חד אופן ולהטוטי אש. בנוסף תקבלו גלויית תודה, מגוון סטיקרים, חבילת הטבות לבילוי בנגב המערבי, חולצה ותקליט מתנה.
2 תומכים מתוך 2
מינימום 1100 קרקס שכונתי
לבקשת הקהל עוד מופעי קרקס עם גלעד שמש. מופע רחוב קרקסי לילדים, הכולל חד אופן ולהטוטי אש. בנוסף תקבלו גלויית תודה, מגוון סטיקרים, חבילת הטבות לבילוי בנגב המערבי, חולצה ותקליט מתנה.
2 תומכים מתוך 2