EN HE

מחברים את ישראל בשבת

הפרויקט של
נוע תנוע - תחבורה בשבת


סיום חלוקת התשורות לתומכים בנוע תנוע

פורסם ב- 16/07/2017

שלום לתומכים ולתומכות בתחבורה בשבת,

אנחנו שמחים לבשר שמחר יישלחו החולצות והתיקים למי שתמך בנו בעבור תשורה זו ובזאת סיימנו את חלוקת התשורות בפרוייקט. כל התשורות חולקו, או נשלחו הוראות למימושן, וכל ההרצאות, הסיורים והמופעים (פרט להרצאה אחת) התקיימו.

על כן, אם יש מקרים פרטניים בהם הייתה בעיה במימוש התשורה, זוהי ההזדמנות האחרונה לכתוב לנו על כך למייל ( noat.headstart@gmail.com ) עד יום שלישי ה- 18.07.17.

שמחנו על האפשרות הנפלאה לפגוש אתכם, קהל התומכות והתומכים בתחבורה בשבת, בהרצאות והמופעים אליהם הגעתם ולהתרשם מהכוח שלנו לפעול ביחד כדי לקדם את המדינה. 

ניתן להתעדכן בהתפתחות הפעילות שלנו ובמסלולי כל קווי האוטובוס בשבת באתר שלנו: www.noat.co.il או בפייסבוק שלנו: www.facebook.com/veaf.noat

(תמונה מתוך ההרצאה לתומכים שלנו על היקום הקולנועי של MARVEL)

יחד נחבר את ישראל בשבת!

נוע תנוע


נוע תנוע מתרחבים ומשיקים קווים חדשים!

פורסם ב- 10/07/2017

שלום לתומכים בתחבורה בשבת, 

רצינו להודות לכם שוב על התמיכה בפרוייקט מימון ההמונים שלנו ולעדכן אתכם בהתפתחויות של קווי נוע תנוע בשבת:

אוטובוב במסלול קו 18:
הקו הושק בהצלחה בזכות התמיכה שלכם, כשבוע לאחר סיום הפרוייקט. בעקבות השקתו הצטרפו לאגודה מעל 1000 חברים חדשים שנוסעים איתו מדי שבת בבת ים, יפו ותל אביב.


אוטובוב במסלול קו 61:
הקו הושק לפני מספר שבתות ויפעל במהלך חודשי קיץ 2017 כדי לחבר את רמת גן ותל אביב בשבת. הקו מספק מענה לתושבי רמת גן ומאפשר להם להגיע לדיזנגוף סנטר, שדרות רוטשילד, חוף הים ויעדים נוספים בתל אביב.


קו לבחירת הציבור:
בימים אלו ממש נערכת ההצבעה לבחירת מסלול הקו החמישי שלנו, שיפעל בקיץ 2017. חשוב לנו שאתם, שתמכתם בנו כלכלית ואפשרתם לקו לצאת לדרך, תקחו חלק בבחירת הקו - http://bit.ly/2qwiHku

האפשרויות הן:
1. קו במסלול 55 (המחבר את קריית אונו, רמת גן, גבעתיים ותל אביב).
2. קו המחבר את חולון ותל אביב.
3. קו המחבר את ירושלים ותל אביב.
4. קו המחבר את חיפה ותל אביב.
5. קו במסלול 29 (המחבר את כפר סבא, רעננה והרצליה).

בקרוב ההצבעה תיסגר - אז קדימה – הצביעו - http://bit.ly/2qwiHku

ומה עם הקווים שהיו קיימים לפני קמפיין מימון ההמונים? 
האוטובוס במסלול 63 ו"ימבוס" הנוסע מבאר שבע לחוף הים ממשיכים לפעול כרגיל, בכל שבת ברציפות, ומלאים מאי פעם 😊

שוב תודה על התמיכה שלכם. יחד נחבר את ישראל בשבת!


תכנית העבודה של נוע תנוע: ספוילר – בשבת הקרובה קו 18 יוצא לדרך!

פורסם ב- 03/05/2017

שלום לתומכים ולתומכות בתחבורה בשבת,

בכל אחד מהמיילים האחרונים פתחנו בתודה על התמיכה בתחבורה בשבת, כבר נגמרו לנו הדרכים החדשות להודות לכם, לכן בעדכון הזה נתמקד בלספר לכם מה נוכל לעשות באמצעות התמיכה שלכם.

בזכות ההתגייסות האדירה שלכם בחודש וחצי האחרונים הצלחנו לגייס מעל 335,000 ₪ שיאפשרו למאות אלפי תושבים לנסוע איתנו בשבתות באמצעות:

אוטובוס במסלול קו 18

כבר מיום שבת הקרוב (06.05.17) נתחיל להפעיל אוטובוס במסלול קו 18 המחבר את בת ים, יפו ותל אביב. האוטובוס יפעל במהלך כל שבת ברציפות ולאורך כל השנה, ובמהלך החודש הקרוב (מאי) הנסיעה בו תהיה חינם. פרטים נוספים על לו"ז הקו יתפרסמו באתר ובעמוד הפייסבוק של נוע תנוע.

אוטובוס במסלול קו 61

במהלך חודש יוני 2017 ועד סוף אוגוסט נפעיל אוטובוס במסלול קו 61 המחבר את רמת גן ותל אביב. תאריך ההשקה ופרטים נוספים על לו"ז הקו יתפרסמו באתר ובעמוד הפייסבוק של נוע תנוע.

קו לבחירת הציבור

במהלך חודש יוני נקיים הצבעה פתוחה לציבור ונחליט יחד מה יהיה הקו החמישי שנפעיל במהלך חופשת הקיץ (יולי-אוגוסט) 2017! עקבו אחר עדכונים בנושא זה בעמוד הפייסבוק של נוע תנוע.

נסיעות חינם לחיילים בשנת 2017

בעקבות ההצלחה בגיוס, כבר שתי שבתות חיילים בשירות סדיר יכולים לנסוע איתנו בחינם, זאת בהצגת חוגר בתוקף. הנסיעות יתאפשרו במהלך שנת 2017 באוטובוסים במסלול 63, 18 ובעקבות הצלחת הגיוס גם 61.

בעקבות שאלות שקיבלנו חשוב לנו להבהיר – מטרת ההטבה היא שחיילים ייהנו מהחופש שלהם, אין צורך לעלות על מדים כדי לממש אותה.

חלוקת כרטיסים לאוכלוסיות חלשות

בקרוב נתחיל בחלוקת 20,000 כרטיסים לאוכלוסיות חלשות בשווי של 180,000 ₪.


חלוקת התשורות

חלק מהתשורות כבר התחלנו לחלק, כל תשורה, או הוראות למימוש התשורה יישלחו במייל לכל תומך לא יאוחר מה-21.05.17. באם לא קיבלתם עדכון עד לתאריך זה - אנא פנו אלינו לא יאוחר מה 25.05.17 במייל הייעודי לצרכי חלוקת התשורות – 

noat.headstart@gmail.com

בעוד שננסה לענות לפנייה בכל אמצעי התקשרות, סביר שהמענה באמצעים אחרים יהיה פחות אפקטיבי ועשוי להקשות על מימוש התשורה.


על מנת לנסוע איתנו

על מנת לנסוע איתנו בקווים בגוש דן יש להירשם כחבר אגודה, ניתן לעשות זאת פה. ולאחר מכן להוריד את אפליקציית HopOn ולהזין אמצעי תשלום. חשוב להדגיש שגם עבור הנסיעה במסלול 18 בחודש מאי (כאשר הנסיעה בחינם) יש לבצע את התהליך על מנת לנסוע איתנו.


איך אפשר לעזור עוד?

אנו מחפשים מתנדבים מאזור תל אביב, גבעתיים, רמת גן, יפו ובת ים לליווי הנסיעות באוטובוסים שלנו. בכל אוטובוס יש לנו בכל רגע נתון במקביל לנהג מתנדב שמטרתו להנגיש את השירות לנוסעים שנוסעים איתנו בפעם הראשונה. ההתנדבות אורכת 5-6 שעות ומבוצעת אחת לחודש וחצי לערך. נשמח שתיקחו חלק, על מנת לעשות זאת אנא השיבו למייל זה וכתבו את שמכם, איפה אתם גרים ואת מספר הפלאפון.


רוצים לשמור על קשר ולהמשיך להתעדכן?

עקבו אחרינו בפייסבוק, זו הדרך הטובה ביותר! לעמוד הפייסבוק של נוע תנוע לחצו כאן.


ושוב המון תודה!

 נוע תנוע

יחד נחבר את ישראל בשבת!

נ.ב.
כמובן שממשיכים כרגיל בשני הקווים הפעילים שלנו - מסלול 63 בגוש דן וימבוס מב"ש לים:


אוטובוס במסלול קו 63

נמשיך להפעיל אוטובוס במסלול קו 63, המחבר את רמת גן, גבעתיים ותל אביב, כפי שעשינו בשנתיים האחרונות. האוטובוס ימשיך לפעול במהלך כל שבת ברציפות ולאורך כל השנה. לפרטים נוספים על לו"ז הקו כנסו לאתר או לעמוד הפייסבוק של נוע תנוע.

 

ימבוס - קו מבאר שבע לים

בעקבות ההצלחה האדירה של פרוייקט ימבוס בשנה שעברה, הקיץ הזה תיהנו מארבעה חודשי פעילות של קו האוטובוס מבאר שבע לחוף הים של אשקלון. החל מיום שבת ה-03.06.17 ועד 16.09.17 (כולל) לפרטים נוספים כנסו לאתר ימבוס.


היעד הבא – קו במסלול 61 במהלך קיץ 2017!

פורסם ב- 26/04/2017

נתחיל בלכתוב שוב – תודה! התמיכה שלכם רחוקה מלהיות מובנת מאליה. אנחנו נדהמים כל פעם מחדש מהצלחת הקמפיין. עד כה הצלחנו הרבה הרבה יותר משציפינו -

הפעלת קו במסלול 18 בשבת – צ'ק

נסיעות חינם לחיילים במהלך 2017 במסלול 18 ו -63 – צ'ק

חלוקת 20,000 כרטיסים בשווי 180,000 ₪ לאוכלוסיות חלשות – צ'ק

קו לבחירת הציבור שיפעל במהלך חודשי קיץ 2017 – צ'ק

 

התלבטנו הרבה מה יהיה היעד הבא. מצד אחד – נשאר מעט זמן לקמפיין ואנחנו לא רוצים להציב יעד יומרני מדי. מהצד השני מבחינתנו כל דבר שהוא לא להפעיל תחבורה בשבת בעוד מקום מרגיש קצת כמו לחטוא למטרה ולכוון נמוך מדי. לכן החלטנו שהיעד הבא יהיה קו במסלול 61 שיפעל במהלך חודשי קיץ 2017 ויחבר את רמת גן ותל אביב בשבת יותר טוב מאי פעם! כך נוכל לשפר את חייהם של יותר אנשים וכך נוכל להתקדם עוד יותר לעבר המטרה האמתית היחידה שלנו – לחבר את ישראל בשבת.


תזכרו - כשאתם תומכים ביעד הבא שלנו אתם לא תומכים בתחבורה בשבת בתל אביב או ברמת גן, אלא כולנו מתקדמים לעבר מדינה בה יש תחבורה בשבת בכל מקום.

בשביל לעשות את זה אנחנו צריכים רק עוד 45,000 ₪. קצת מעל 15% ממה שגייסנו עד עכשיו. אם כל אחד מכם יתמוך רק עוד קצת נעבור את היעד ממש מהר.

כמו שאולי ראיתם – הוספנו תשורות חדשות ושוות:

1. ערב של "מדע גדול, בקטנה"

2. הפקת חתונה באזור השרון

3. 2 כרטיסים ל"הכל על הקומיקס זבנג!"

4. 2 כרטיסים להרצאת "המדע של הלא כלום"

5. 2 כרטיסים להרצאת "ואף על פי כן – נוע תנוע!"

6. בירה ביתית "שחר"

7. סדנת אימפרוביזציה אצלך בסלון!

8. ייעוץ אקדמי לסטודנטים

 

נשמח אם תתמכו בנו עוד קצת, ואם תעבירו את הלינק למי שאתם יודעים שרוצה לקדם תחבורה בשבת כמוכם –

לחצו כאן לכניסה להדסטארט של נוע תנוע - http://bit.ly/2mNhBhl

תודה תודה תודה ואל תשכחו – יחד נחבר את ישראל בשבת!


וואו, הצלחתם להדהים אותנו!

פורסם ב- 15/04/2017

תוך מספר שעות הצלחנו לגייס 25,000 ₪ שיאפשרו לנו להנגיש תחבורה בשבת לאוכלוסיות חלשות. ההתגייסות יוצאת הדופן שלכם מחזקת את האמונה שאנחנו יכולים לכוון רחוק, להציב יעד שאפתני ולאפשר לכם לבחור את הקו הבא שיפעל במהלך הקיץ כשנגייס 290,000 ש"ח!

זו ההזדמנות להמשיך להפיץ את הבשורה לחברים ולמשפחה בכדי שנצליח לעמוד ביעד החדש. לתמיכה בנוע תנוע בהדסטארט - http://bit.ly/2mNhBhl

תודה תודה תודה ביחד נחבר את ישראל בשבת!


את הקו הבא אתם בוחרים!

פורסם ב- 15/04/2017

זה היה מהיר :) תודה על התמיכה המדהימה בתחבורה בשבת!

בזמן כל כך קצר הצלחנו לגייס תמיכה כל כך משמעותית שגרמה לנו להאמין שאסור לנו לעצור כאן. לכן הרשנו לעצמנו לכוון רחוק, להציב יעד שאפתני ולהחזיר לכם את זכות הבחירה – אחרי שנעבור את מדרגת ה- 230,000 ₪ ונחלק לפחות 20,000 כרטיסי נסיעה, חינם, בשווי של 180,000 ₪ לאוכלוסיות חלשות, אנחנו מתכוונים להגיע ל- 290,000 ₪ באמצעותם נפעיל קו לבחירת הציבור במהלך קיץ 2017!

התמיכה שלכם הוכיחה לנו עד כמה  אנחנו יכולים להתגייס למען מטרה משותפת ולייצר בשטח שינוי אמיתי. בזכותכם גייסנו מעל 205,000 ₪ שיאפשרו לנו להסיע חיילים בשירות סדיר בחינם עד סוף השנה במסלול 18 (בת ים, יפו, תל אביב) שנתחיל להפעיל כבר במאי בזכות התמיכה שלכם וב- 63 (רמת גן, גבעתיים ותל אביב) הפועל בשנתיים האחרונות! במקביל, נוכל להרחיב את הפעילות בבאר שבע במהלך הקיץ לרווחת תושבי העיר הרוצים להגיע לים בשבת.

הצלחנו לגייס את הסכום הנדרש בכדי לאפשר חופש תנועה למאות אלפי תושבים. עכשיו יש לנו הזדמנות להנגיש את הזכות הזו לכולם!

אנו מבקשים שתמשיכו להפיץ לחברים, למשפחה בפייסבוק, בווטסאפ, בסמסים, בשיחות אישיות ובגביעי קוטג' ותבקשו מהם לתמוך בפרויקט (בכסף ;) ) בכדי שנצליח לעמוד ביעד. לתמיכה בנוע תנוע בהדסטארט - http://bit.ly/2mNhBhl

תודה שאתם נותנים לנו את הכח להמשיך ואת האמונה ששום יעד אינו מחוץ לטווח השגה.

יחד נחבר את ישראל בשבת!


עשינו את זה! מהפכת התחבורה בשבת כבר כאן

פורסם ב- 14/04/2017

180,000 תודות לתומכים ולתומכות בתחבורה בשבת!

אין לנו מילים כדי לתאר כמה אנו מודים לכם על ההתגייסות למען החופש של כולנו. בזכותכם גייסנו מעל 180,000 ₪ שיאפשרו לנו להפעיל כבר מחודש מאי הקרוב את קו 18 (בת ים, יפו ותל אביב) בנוסף לקו 63 (רמת גן, גבעתיים ותל אביב) ולהרחיב את הפעילות בבאר שבע במהלך הקיץ.

בשבוע האחרון הצטרפו אלינו מאות תומכים ותומכות המוכיחים עד כמה ישראל מחכה לתחבורה בשבת.

לא עוצרים – בשבועיים הקרובים יש לנו הזדמנות לעשות שינוי נוסף אם נגיע ל-205,000 ₪!

כשנגייס 205,000 ₪ נוכל לאפשר לחיילים בצה"ל, השומרים עלינו כל השבוע ורק רוצים לבלות בסופ"ש, לנסוע בחינם עם נוע תנוע בכל שבת עד סוף שנת 2017 בקווי גוש דן שבמסלול 18 (בת ים, יפו ותל אביב) ו-63 (רמת גן, גבעתיים ותל אביב).

כשנגייס 230,000 ₪ נוכל לחלק לפחות 20,000 כרטיסי נסיעה חינם לאוכלוסיות מוחלשות בשווי של 180,000 ₪, וכך לאפשר גם למעוטי יכולת את ההזדמנות להכיר וליהנות מתחבורה בשבת.

המטרות האלו נבחרו, בהמשך טבעי לכל הפעילות שלנו, במטרה לתרום לקהילה ולאפשר למי שרוצה לבחור להשתמש בתחבורה בשבת.

הצלחנו לגייס את הסכום הנדרש בכדי לאפשר חופש תנועה למאות אלפי תושבים. עכשיו יש לנו הזדמנות להנגיש את הזכות הזו לכולם!

עזרו לנו להמשיך להפיץ את הבשורה לחברים ולמשפחה בפייסבוק, בווטסאפ ובשיחות אישיות בכדי שנצליח לעמוד ביעד החדש שלנו. לתמיכה בנוע תנוע בהדסטארט http://bit.ly/2mNhBhl

שוב תודה על הכל. אתם אלופים.

יחד נחבר את ישראל בשבת!


חג חירות שמח מנוע תנוע!

פורסם ב- 10/04/2017

היום אנו חוגגים את יציאת מצריים. חג שמסמל יציאה מעבדות לחירות. עם זאת, בישראל עדיין אין לכל אחד את החירות והחופש לנסוע בשבת לאן שהוא רוצה. החירות הזאת היא המטרה שלנו בנוע תנוע.

ראשית, ננצל את הזדמנות להודות לכם על כל התמיכה, בזכותכם גייסנו כבר מעל 120,000 ש"ח שמקרבים אותנו מאוד לפתיחת קו 18. חצינו כבר את השני שליש מיעד הגיוס, כך שאם כל אחד מכם יגרום לחבר אחד לתמוך בנו - נוכל לסיים את הגיוס מייד.

לכן נרצה לבקש מכם – לספר עלינו לחברים, להורים ולדודים החופרים בליל הסדר ולהציע להם לתמוך בנוע תנוע. כדי שנוכל לקדם חופש תנועה. כדי שכל אחד יוכל לבלות בשבת איך שהוא רוצה. 

ספרו להם על הקו במסלול 63 שאנחנו מפעילים כבר שנתיים ומספר הנוסעים גדל משבת לשבת, על ימבוס שמביאים את הים לבאר שבע בקיץ, ועל המטרה - לפתוח את קו 18 בשבת, קו אורך חשוב מאוד בגוש דן שמחבר את תל אביב יפו ובת ים.

שלחו להם את הלינק להדסטארט, ותבקשו מהם לתמוך -  http://bit.ly/2mNhBhl

לשנה הבאה עם תחבורה ציבורית בשבת!

חג שמח 😊 !


עדכון מנוע תנוע - מסכמים שבוע באוויר

פורסם ב- 26/03/2017

חברות וחברים יקרים,

תוך שבוע אינטנסיבי אחד הצלחנו לגייס מעל 56,000 ₪, שהם כ-30% מהסכום הנדרש להרחבת הפעילות של נוע תנוע שיאפשר לנו לפתוח קו אוטובוס נוסף ולהרחיב את הפעילות בבאר שבע!

דווקא עכשיו כשעלינו על הגל אנחנו צריכים את העזרה שלכם בשיתוף הקמפיין והפצת הבשורה - שכן אם לא נגייס את כל הסכום המיועד (180,000 ₪) לא נקבל את הכסף. זה הזמן להרחיב את מעגל ההשפעה של נוע תנוע ולספר לחברים ולמשפחה על מהפכת התחבורה בשבת שמתרחשת בימים אלו ממש מתחת לאף שלהם.

כל שיתוף שלכם יגדיל את המודעות לפעילות שלנו, ככל שיותר אנשים ישמעו על הקמפיין נתקרב למטרה. אז למה אתם מחכים? ספרו עכשיו לאדם שמולכם שנוע תנוע מגייסת כסף לתחבורה בשבת – ולמה הנושא הזה כל כך חשוב.

זאת ההזדמנות להודות לכם על ההירתמות המדהימה למען התחבורה בשבת ועל הפרגונים שנותנים לנו כח להמשיך אפילו כשקשה.

יחד נחבר את ישראל בשבת!


עברנו את השלב הראשון - הגיע הזמן להפיץ ולשתף!

פורסם ב- 17/03/2017

חברים יקרים,
צלחנו את השלב הראשון ועכשיו הגיע הזמן להפיץ את הבשורה לכמה שיותר אנשים.

לפני מספר דקות העלנו את הסרטון הרשמי לעמוד הקמפיין והפייסבוק. עכשיו נשמח אם תשתפו אותו ותכתבו כמה מילים משלכם כדי שנגיע לכמה שיותר אנשים!

הפיצו את הסרטון מהפייסבוק בלינק http://bit.ly/2n6DWXB

תודה רבה על התמיכה עד כה. יחד נחבר את ישראל בשבת!
הפרויקט של

נוע תנוע - תחבורה בשבת
צור קשר עם היזם
נוע תנוע היא אגודה שיתופית ללא מטרת רווח הפועלת לקיום תחבורה בשבת. האגודה הוקמה לפני כשנתיים על ידי רועי שוורץ תיכון, שהשקיע את מענק השחרור שלו וחסכונותיו כדי לבסס את פעילותה הראשונית של האגודה. עם תחילת פעילות נוע תנוע נעם תל-ורד וליאור תבורי הצטרפו לרועי, כשהיום שלושתם מנהלים את האגודה. צוות נוע תנוע כולל כ-30 מתנדבים ומתנדבות המסייעים לקיים את פעילות האגודה השוטפת ומאפשרים את התרחבותה. ביניהם, ניתן למצוא מלווי נסיעות, מעצבים גרפיים, צלמים, מתכנתים, מתורגמנים, יועצים משפטיים, כלכלנים ועוד הרבה אנשים טובים שעזרו לנו פה ושם.
338,540
מתוך 180,000 ₪
188%
מומן
0
ימים שנותרו
2849
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 50 מייל תודה
תקבל/י את הערכתנו ותודתנו במייל!
מייל זה יקנה לך מקום קבוע בהיכל התהילה של הפעילים לתחבורה בשבת!
1315 תומכים
מינימום 80 SMS תודה
תקבל/י את הערכתנו ותודתנו בסמס!
SMS זה יקנה לך מקום קבוע בהיכל התהילה של הפעילים לתחבורה בשבת!
99 תומכים
מינימום 100 כרטיס למופע על חושי!
מופע המגשר על הפער בין מציאות לדמיון, אם אהבתם את שרלוק הולמס, אתם תאהבו את המופע! כאדם הניחן ברגישות עצומה לפרטים הכי קטנים, דניאל מסוגל לדעת עליכם הכל, באמצעות מבט בלבד. מה אכלתם היום? מי אומר אמת ומי משקר? ואפילו פרטים שכבר הספקתם לשכוח, דניאל יכול לזהות. שימו לב, לא מדובר בעוד מופע טלפתיה סטנדרטי – בניגוד לאמני חושים רבים המתרכזים בהצגת היכולות שלהם, המופע עוסק באנשים עצמם, ואתם מרכז המופע! מדובר במופע אינטראקטיבי בשיתוף מלא של הקהל. מופע שיגרום לכם לתפוס את הראש מתדהמה ואת הבטן מצחוק.
על האמן: דניאל הראל הוא וירטואוז בידור על חושי. במשך למעלה מעשר שנים הוא מבדר ומדהים קהלים קטנים כגדולים. דניאל הראל הוא אבי שיטת ה-"פענוח האנושי" (Deductive Mind-Reading) המבוססת על הסקת תובנות מהרמזים הקטנים ביותר בקרב האנשים העומדים מולו. המופע יערך באזור המרכז באחד מערבי הקיץ. פרטים מדויקים על מועד ומיקום המופע יימסרו בהמשך לתומכים.
7 תומכים מתוך 15
מינימום 100 שני כרטיסים להרצאה "ימבוס - מיוזמה להצלחה"
בואו לשמוע איך מוציאים לפועל רעיון עד שלב המימוש הסופי. בהרצאה מרתקת יספרו לכם מובילי הפרויקט "ימבוס" את כל השלבים למימוש המיזם החברתי הקיצי של באר שבע. איך מגבשים קבוצה סביב רעיון, כיצד רתמנו את הקהילה, איך מתמחרים ואיך עושים שיווק מאפס. ההרצאה תשלב עצות מעשיות ומוטיבציה לעשיה חברתית יזמית.
תשורה זו מזכה בזוג כרטיסים להרצאה שתיערך באחד מערבי הקיץ בבאר שבע. פרטים מדויקים על המועד והמיקום יימסרו לתומכים בהמשך.
30 תומכים מתוך 35
מינימום 100 פוסט תודה בפייסבוק
פוסט תודה בעמוד הפייסבוק של נוע תנוע, בו נביע את הערכתנו לכל תומכי מדרגה זו!
192 תומכים
מינימום 100 בירה זוגית באברהם הוסטל
2 כוסות בירה שפירא (שליש ליטר) באברהם הוסטל תל אביב, תרימו כוס לתחבורה בשבת!
320 תומכים
מינימום 120 2 כרטיסים לאיך הקמתי את "נוע תנוע"?
בואו לשמוע איך רעיון של חייל משוגע הפך ליוזמה שמשנה את המציאות בשטח בשנתיים האחרונות. יוזמה שמאפשרת חופש תנועה בשבת. בואו לשמוע איך ביום הראשון לפעילות הכל התפקשש, ואיך משם צמחנו, גדלנו והתבססנו עד שהגענו למקום בו אנחנו נמצאים כיום - אגודה ללא מטרות רווח שמצליחה לשפר את החיים לאלפי אנשים, יום אחד בכל שבוע.
תשורה זו מקנה זוג כרטיסים להרצאה שתיערך באזור המרכז באחד מערבי הקיץ. פרטים מדויקים על מועד ההרצאה ומיקומה יימסרו בהמשך לתומכים.
40 תומכים מתוך 45
מינימום 135 2 כרטיסים ל"הכל על הקומיקס זבנג!"
בהרצאה יסביר אורי פינק יוצר הקומיקס "זבנג!" את יסודות יצירת הקומיקס וידגים איך גם מי שלא יודע לצייר יכול להתבטא במדיה נפלאה זו. אורי יספר כל מה שרציתם לדעת על "זבנג!", יציג ממגוון עבודותיו ב-20 שנות הקריירה שלו ויראה את שלבי העבודה על דף קומיקס גם בעזרת הדגמות במקום.

תשורה זו מקנה זוג כרטיסים להרצאה שתיערך באזור המרכז באחד מערבי הקיץ. פרטים מדויקים על מועד ההרצאה ומיקומה יימסרו בהמשך לתומכים.
14 תומכים מתוך 15
מינימום 140 2 כרטיסים להרצאה על מוסר במדע
בהרצאה נדון בבסיס המוסר המדעי ומהם הדרישות המוסריות ממדענים. נציג דוגמאות בהן מדענים סטו מהקוד המוסרי, מה היו ההשלכות ואיך ניתן למנוע מצבים דומים בעתיד.

על המרצה: ד"ר מוטי פרידמן - עוסק שנים במוסר במדע, מרצה בכיר להנדסה בבר אילן, חוקר את הזהות בין אור מרחב וזמן לצורך עיבוד מידע בסיבים אופטים.

תשורה זו מקנה זוג כרטיסים להרצאה שתיערך באזור המרכז באחד מערבי הקיץ. פרטים מדויקים על מועד ההרצאה ומיקומה יימסרו בהמשך לתומכים.
19 תומכים מתוך 20
מינימום 145 2 כרטיסים להרצאת "ואף על פי כן נוע תנוע!"
למה הכנסיה הקתולית שרדפה את גלילאו גליליי בגלל המודל ההליוצנטרי אימצה בהתלהבות את תיאורית "המפץ הגדול"?

על המרצה:
עמנואל ילין, בעל תואר שני בפיזיקה מאוניברסיטת בן גוריון מלמד פיזיקה במכללת ספיר.

תשורה זו מקנה זוג כרטיסים להרצאה שתיערך באזור המרכז באחד מערבי הקיץ. פרטים מדויקים על מועד ההרצאה ומיקומה יימסרו בהמשך לתומכים.
7 תומכים מתוך 10
מינימום 145 2 כרטיסים להרצאת "המדע של הלא כלום"
מאז ימי פרמינדס (500 לפנה"ס) ועד ימינו פילוסופים דנים בשאלה האם הלא-כלום קיים, ומה התפקיד שהוא משחק במבנה היקום ובתפיסת עולמנו? במתמטיקה הלא-כלום, הוא כלי שימושי, ולמעשה כל מושגי המתמטיקה כולם בנויים על הבסיס של הקבוצה הריקה. בהרצאה נסקור את המופעים של הלא-כלום בפילוסופיה ובתרבות, ועל התפקיד של הלא-כלום בהבנת תופעות פיזיקליות כמו חורים שחורים, הולכה חשמלית ומבנה היקום.

על המרצה: ד"ר יוני טוקר הוא מרצה בכיר לפיזיקה באוניברסיטת בר-אילן, ראש המעבדה לספקטרוסקופיית פעולה. בנוסף, יוני מעביר הרצאות רבות לקהל הרחב בתחומי הפיזיקה הפופולרית, שעשועי מתמטיקה וקיפולי נייר.

תשורה זו מקנה זוג כרטיסים להרצאה שתיערך באזור המרכז באחד מערבי הקיץ. פרטים מדויקים על מועד ההרצאה ומיקומה יימסרו בהמשך לתומכים.
9 תומכים מתוך 10
מינימום 150 תעודת הוקרה
תקבל/י את הערכתנו הכנה בתעודת הוקרה דיגיטלית ואישית!
31 תומכים
מינימום 150 ערב של "מדע גדול, בקטנה"
ערב שיכיל שתי הרצאות של כותבי עמוד הפייסבוק הפופולרי "מדע גדול, בקטנה":
"זה ממש לא ככה" - ניפוצי מיתוסים נפוצים בתזונה:
כל הזמן שומעים על הטרנדים החדשים - גלוטן יהרוג אותנו, שומן רווי זה רע או שבעצם זה טוב, פחמימות הן האויב, וסוכר חום הוא דווקא מאריך חיים. האמנם? איך מסתדרים עם כל המידע הזה? אחרי ההרצאה הזו תשארו עם קצת יותר תשובות בראש ובעיקר, כמה כלים לוודא כיצד לא עובדים עליכם.
"מי מפחד מחלקיקים קוונטיים?" – על העולם הקוונטי:
בהרצאה נדבר על העולם הקוונטי ה"מוזר", ההבדלים בינו לבין העולם הקלאסי שאנו מכירים, ועל איך תופעות קוונטיות מוזרות משפיעות על העולם ה"רגיל" שלנו.
על המרצים:
צרי בריקנר וד"ר יניב קטן טננבאום, מומחים בתחומם וחברי "מדע גדול, בקטנה".
תשורה זו מקנה כרטיס בודד להרצאות שיערכו בתל אביב באחד מערבי הקיץ. פרטים מדויקים על מועד ומיקום הערב יימסרו בהמשך לתומכים.
17 תומכים מתוך 20
מינימום 150 זוג כרטיסים למופע על חושי!
מופע המגשר על הפער בין מציאות לדמיון, אם אהבתם את שרלוק הולמס, אתם תאהבו את המופע! כאדם הניחן ברגישות עצומה לפרטים הכי קטנים, דניאל מסוגל לדעת עליכם הכל, באמצעות מבט בלבד. מה אכלתם היום? מי אומר אמת ומי משקר? ואפילו פרטים שכבר הספקתם לשכוח, דניאל יכול לזהות. שימו לב, לא מדובר בעוד מופע טלפתיה סטנדרטי – בניגוד לאמני חושים רבים המתרכזים בהצגת היכולות שלהם, המופע עוסק באנשים עצמם, ואתם מרכז המופע! מדובר במופע אינטראקטיבי בשיתוף מלא של הקהל. מופע שיגרום לכם לתפוס את הראש מתדהמה ואת הבטן מצחוק.
על האמן: דניאל הראל הוא וירטואוז בידור על חושי. במשך למעלה מעשר שנים הוא מבדר ומדהים קהלים קטנים כגדולים. תשורה זו מזכה בזוג כרטיסים למופע שיערך באזור המרכז באחד מערבי הקיץ. פרטים מדויקים על מועד ומיקום המופע יימסרו בהמשך לתומכים.
56 תומכים מתוך 60
מינימום 180 2 כרטיסים להרצאה על המדע של האהבה והזוגיות
מיליוני שירים נכתבו עליה; אגדות, סיפורים ומה לא? היא נוצרת ונגמרת בכל דקה וגורמת לסערת רגשות בכל פעם מחדש - האהה-ב-ה. במהלך ההרצאה נעסוק באופן מדעי בשאלה הכה נצחית מה זו בכלל אהבה? כיצד היא נוצרת? למה היא כל כך מעסיקה אותנו במהלך כל החיים? האם יש קשר בין הסוגים השונים של האהבה? מה קורה במוח שלנו כשאנחנו אוהבים? איך אנחנו בוחרים את האחד/ת? מה בין אהבה למין והאם אנחנו בנויים לאהבת נצח?
לבסוף, למאמינים באהבת אמת – מרשם מדעי מוכח לשימור האהבה הזוגית והאושר במשפחה.
על המרצה: ליאת יקיר היא ד"ר לגנטיקה מולקולרית מטעם מכון ויצמן למדע. מחקריה עוסקים בתחומי הגנטיקה, ביוכימיה ואבולוציה. כיום עוסקת בחינוך מדעי, בהנגשת מדע ובמחקר עצמאי של השורשים האבולוציוניים של ההתנהגות האנושית: נשית וגברית.

תשורה זו תזכה בזוג כרטיסים להרצאה שתיערך באזור המרכז באחד מערבי הקיץ. פרטים מדויקים על מועד ההרצאה ומיקומה יימסרו בהמשך לתומכים.
34 תומכים מתוך 35
מינימום 200 אזכור ברשימת התומכים באתר
שמך יופיע לשנה לפחות ברשימת התומכים המלאה שלנו באתר. כמו כן, תקבל/י מייל הוקרת תודה אישית!
44 תומכים
מינימום 300 חולצה של "ימבוס"!
רוצה להשוויץ בתמיכה שלך בתחבורה בשבת? רוצה שכל החברים ידעו מה זה "ימבוס"? החולצה הזו היא התשורה בשבילך!
חולצת דרייפיט של ימבוס!
החולצה תישלח אליכם בדואר לכתובות בגבולות ישראל שתוזן בעת התמיכה בימבוס.
5 תומכים
מינימום 300 חולצה של “נוע תנוע”!
חולצה של “נוע תנוע”!
רוצה להשוויץ בתמיכה שלך בתחבורה בשבת? רוצה שכל החברים ידעו מה זה "נוע תנוע"? החולצה הזו היא התשורה בשבילך!
חולצת דרייפיט של נוע תנוע!
החולצה תישלח אליכם בדואר לכתובות בגבולות ישראל שתוזן בעת התמיכה בנוע תנוע.
35 תומכים
מינימום 300 דמות מצוירת אישית בעמוד הפייסבוק "האיזם"
דמותך המצוירת תופיע בעמוד הפייסבוק הפופולרי "האיזם" כחלק מקומיקס שיועלה בעמוד.

תשורה זו תסופק בהתאם לתדירות העלאת הפוסטים של העמוד.
15 תומכים מתוך 20
מינימום 300 אזכור ברשימת התומכים באתר כתומך "ארד"
שמך יופיע לשנה לפחות ברשימת התומכים המלאה שלנו באתר כתומך בקטגוריית "ארד". כמו כן, תקבל/י מייל הוקרת תודה אישית!
12 תומכים
מינימום 400 תיק של “נוע תנוע”!
רוצה להשוויץ בתמיכה שלך בתחבורה בשבת? רוצה שכל החברים ידעו מה זה "נוע תנוע"? התיק הזה הוא בשבילך!

תיק שרוך לנשיאה על הגב של "נוע תנוע"!
התיק יישלח אליכם בדואר לכתובות בגבולות ישראל שתוזן בעת התמיכה בנוע תנוע.

*ניתן לקבל תיק "ימבוס" במקום – על מנת לקבל אותו, יש לציין זאת ב”הערות נוספות" לאחר בחירת התשורה.
6 תומכים
מינימום 500 סרטון תודה אישי
סרטון תודה אישי בהשתתפות הנהלת נוע תנוע!
8 תומכים
מינימום 750 ערכת “נוע תנוע”!
חולמ/ת על תחבורה בשבת? מת/ה על "נוע תנוע"? זו הערכה בשבילך!
תשורה זו תזכה בתיק "נוע תנוע", חולצת "נוע תנוע" וזוג כרטיסים להרצאת איך הקמתי את "נוע תנוע"?.
התיק והחולצה יישלחו אליכם בדואר לכתובות בגבולות ישראל שתוזן בעת התמיכה בנוע תנוע. בנוסף תשורה זו מקנה זוג כרטיסים להרצאה שתיערך באזור המרכז באחד מערבי הקיץ. פרטים מדויקים על מועד ההרצאה ומיקומה יימסרו בהמשך לתומכים.

1 תומכים
מינימום 1000 אזכור באתר כתומך "כסף" וסרטון תודה אישי!
אזכור ברשימת התומכים באתר של נוע תנוע כתומך "כסף" לשנה לפחות וסרטון תודה אישי בהשתתפות הנהלת נוע תנוע.
8 תומכים
מינימום 1500 הרצאה של נער אוצר אצלך בסלון!
איך נקבעת המדיניות הכלכלית של מדינת ישראל? מהם עקרונות המאקרו-כלכלה שכל אחד מאיתנו חייב/ת לדעת? ולמה זה רלוונטי אלינו?

בהרצאה תשמעו על מאחורי הקלעים של עבודת משרד האוצר ועל ההשלכות של המדיניות הכלכלית הישראלית על שוק העבודה והחיים הפרטיים של כולנו.

קצת על המרצה: ליאור תבורי, יועץ כלכלי וסטארט-אפיסט, כיהן במגוון תפקידים בכירים במשרד האוצר, ביניהם כיועץ הכלכלי לסגן שר האוצר וכרכז ועדת שטרום. ליאור הוא חבר הנהלת נוע תנוע ועומד מאחורי העמוד הכלכלי "נער אוצר" והפודקאסט "ערך מוסף".

ההרצאה תערך בסלון ביתך הפרטי ולפני קהל מוזמנים מטעמך בתאום מראש ובמרחק של עד שעתיים נסיעה מתל אביב.
1 תומכים מתוך 2
מינימום 1500 סדנת אימפרוביזציה אצלך בסלון!
הזדמנות לארגן לך ולחבריך שלוש שעות של סדנת אימפרוביזציה פרטית שתגיע עד הבית בהנחית המאלתר עמרי הכהן.

על המנחה: עמרי הכהן, שחקן ומאלתר ממקימיי ושחקני קבוצת האילתור פורפליי. בוגר הסטודיו למשחק ניסן נתיב בירושלים, שחקן בתיאטרון האינקובטור וב״בלאק גווארדיה״ מלמד אילתור בסטודיו למשחק ניסן נתיב בירושלים.
הסדנה מתאימה לעד 20 משתתפים ותיערך במיקום לבחירתך בגוש דן. שווי התשורה מוערך ב 3,000 ₪.
1 תומכים מתוך 2
מינימום 2000 אזכור באתר כתומך "זהב" וסרטון תודה אישי!
אזכור ברשימת התומכים באתר של נוע תנוע כתומך "זהב" לשנה לפחות וסרטון תודה אישי בהשתתפות הנהלת נוע תנוע.
2 תומכים
מינימום 2000 הרצאה של יו"ר הכנסת לשעבר
הרצאה של דן תיכון, יו"ר הכנסת לשעבר על מאחורי הקלעים של עבודת הכנסת.

ההרצאה תערך בסלון ביתך הפרטי ולפני קהל מוזמנים מטעמך בתאום מראש ובמרחק של עד שעתיים נסיעה מחיפה.

נושא ההרצאה גמיש בתאום מראש.
2 תומכים מתוך 3
מינימום 2000 חופשי שנתי 2017
תשורה זו תזכה אותך בנסיעות חינם בקווי נוע תנוע בגוש דן במהלך 2017.
2 תומכים
מינימום 3000 הפקת חתונה באיזור השרון
החלטתם להקים בית בישראל? מזל טוב!
אך כמו שעוד תופתעו לגלות, הדרך לשבירת הכוס עוד ארוכה...
מלחיץ לגלות כמה ספקים נחוצים להפקת היום המיוחד בחייכם וכמה אנשים דרושים לתכנון חתונה מוצלחת. בסופו של יום, אירוע נהדר תלוי במציאת הספקים הנכונים והמתאימים ביותר לזוג.

פה עדי נכנס לתמונה.
עדי הוא קצין לשעבר ביחידה קרבית, בעל תואר ראשון בכלכלה וראיית חשבון ועם ניסיון של 7 שנים בהפקת אירועים. כדי לאפשר לכם לעבור את תקופת האירוסין ויום החתונה ללא דאגות, אתם מוזמנים לצאת עם עדי למסע משותף שיאפשר לכם לתכנן את האירוע במינימום לחצים ובמקסימום חסכון כספי והבטחת איכות השירות מהספקים.
לפרטים נוספים: עדי ברגר, 054-9575333 (שווי התשורה מוערך ב 5,000 ₪)
0 תומכים מתוך 1
מינימום 5000 אזכור באתר כתומך "פלטינום" וסרטון תודה אישי!
אזכור ברשימת התומכים באתר של נוע תנוע כתומך "פלטינום" לשנה לפחות וסרטון תודה אישי בהשתתפות הנהלת נוע תנוע.
0 תומכים
מינימום 7500 אזכור באתר כתומך "יהלום" וסרטון תודה אישי!
אזכור ברשימת התומכים באתר של נוע תנוע כתומך "יהלום" לשנה לפחות וסרטון תודה אישי בהשתתפות הנהלת נוע תנוע.
0 תומכים
מינימום 10000 פרסום לעסק בנוע תנוע!
במדרגת תמיכה זו אנו מציעים לעשות את המיטב כדי להחזיר לעסק שלך על התרומה שלו לתחבורה בשבת. אנו מציעים פרסום לשנה לפחות בעמוד התומכים באתר עם לוגו ולינק, פרסום פוסט בעמודי הפייסבוק האינסטגרם והטוויטר שלנו וצירוף העסק שלך למייל העדכון הבא שנוציא לחברי האגודה.
0 תומכים
מינימום 10000 דייט עם הנהלת נוע תנוע!
נבלה איתך ערב במסעדה יוקרתית בתל אביב בו נדבר על תחבורה בשבת ועל החיים עצמם!
1 תומכים
מינימום 180000 !Make Israel Great on Saturday!
וואו, בזכותך תהיה פה תחבורה בשבת!

לא נוכל לתת שום דבר שמשתווה לזה, אבל בוא נדבר ונראה מה אפשר לעשות :)
0 תומכים
מינימום 80 הרצאה על איך הקמתי את "נוע תנוע"?
בואו לשמוע איך רעיון של חייל משוגע הפך ליוזמה שמשנה את המציאות בשטח בשנתיים האחרונות. יוזמה שמאפשרת חופש תנועה בשבת. בואו לשמוע איך ביום הראשון לפעילות הכל התפקשש, ואיך משם צמחנו, גדלנו והתבססנו עד שהגענו למקום בו אנחנו נמצאים כיום - אגודה ללא מטרות רווח שמצליחה לשפר את החיים לאלפי אנשים, יום אחד בכל שבוע.
על המרצה: רועי שוורץ תיכון (24), חשב על נוע תנוע כאשר היה חייל בן 20, שנתיים מאוחר יותר הקים את האגודה ממענק השחרור והחסכונות וכיום משמש כיו"ר האגודה. רועי סיים תואר בכלכלה וכעת מתחיל תואר נוסף בביולוגיה.
ההרצאה תיערך באזור המרכז באחד מערבי הקיץ. פרטים מדויקים על מועד ההרצאה ומיקומה יימסרו בהמשך לתומכים.
10 תומכים מתוך 10
מינימום 90 הרצאה על היקום הקולנועי של MARVEL
מה הייתם עושים אם היינו אומרים לכם שלא הבנתם חצי מהעלילה של "הנוקמים"?
בואו לשמוע על היקום הקולנועי של MARVEL ולגלות עולם שלם שעומד מאחורי סרטי גיבורי העל האהובים עליכם. ההרצאה המושלמת לחנונים שבינינו.
ב-2008 יצא הסרט הראשון של איירון מן והיקום של מארוול קומיקס, שהיה קיים עד אז בדפי חוברות ובסדרות טלוויזיה מצויירות, עשה קפיצה לז'אנר הקולנועי של סרטי אקשן. 14 סרטים ו-6 סדרות (סה"כ 11 עונות) מאוחר יותר – היקום הקולנועי של מארוול הוא אחד הפרוייקטים הקולנועיים המורכבים והמדהימים שאי פעם נוצרו, בו כל סצנה וכל דמות מתקשרות אחת לשנייה בין סרטים וסדרות שיוצרים סיפור אחד שלם ומורכב.
רוני טל (33) הוא חנון על להגדרתו – ולהגדרת אחרים – שמכיר כל פינה ביקום הקולנועי של מארוול, ראה כל סרט וסדרה כמה וכמה פעמים, ויבוא לדבר איתכם על הנקודות הקטנות והסצנות הכאילו לא חשובות שפיספסתם ולמה הן המפתח להבנת הסרטים האלה. אה, וספיידרמן הכי טוב. זהו.
ההרצאה תיערך באזור המרכז באחד מערבי הקיץ. פרטים מדויקים על מועד ההרצאה ומיקומה יימסרו בהמשך לתומכים.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 100 הרצאה של "מדע גדול, בקטנה"
"זה ממש לא ככה" - ניפוצי מיתוסים נפוצים בתזונה:
כל הזמן שומעים על הטרנדים החדשים - גלוטן יהרוג אותנו, שומן רווי זה רע או שבעצם זה טוב, פחמימות הן האויב, וסוכר חום הוא דווקא מאריך חיים. האמנם? איך מסתדרים עם כל המידע הזה? אחרי ההרצאה הזו תשארו עם קצת יותר תשובות בראש ובעיקר, כמה כלים לוודא כיצד לא עובדים עליכם.

על המרצה:
צרי בריקנר, מאסטרנט לאפידמיולוגיה ובקרוב דיאטן, אחראי יח"צ ושיווק במדע גדול, בקטנה, מרצה ומטפל באורח חיים בריא וכן מתעסק ביזמויות נוספות בתחומי תזונה ותקשורת המדע.

ההרצאה תיערך בתל אביב באחד מערבי הקיץ. פרטים מדויקים על מועד ההרצאה ומיקומה יימסרו בהמשך לתומכים.
20 תומכים מתוך 20
מינימום 100 סיור קיצי בתל אביב
סיור קיצי ורגלי ברחובותיה העתיקים של תל אביב-יפו. בואו לשמוע על ההיסטוריה המרתקת של האזור ועל ההשלכות שלה על העיר של היום.

קצת על המדריכה: נעם תל-ורד, מנהלת שיווק ופיתוח עסקי בחברת ייעוץ גדולה וחברת הנהלה בנוע תנוע, שירתה בצבא כמדריכת שר-אל והעבירה הדרכות וסיורים ברחבי הארץ למתנדבים מחו"ל שבאו להתנדב לצה"ל לתקופות קצרות.

הסיור יערך באחד מימי שבת של חודשים מאי-יוני ויארך כ-3 שעות. פרטים מדויקים על מועד הסיור ונקודות האיסוף והפיזור יימסרו בהמשך לתומכים. מאחר והסיור רגלי יש להגיע עם נעלי הליכה נוחות, כובע ומים.
25 תומכים מתוך 25
מינימום 100 הרצאה של "נער אוצר"
איך נקבעת המדיניות הכלכלית של מדינת ישראל? מהם עקרונות המאקרו-כלכלה שכל אחד מאיתנו חייב/ת לדעת? ולמה זה רלוונטי אלינו?

בואו לשמוע על מאחורי הקלעים של עבודת משרד האוצר ועל ההשלכות של המדיניות הכלכלית הישראלית על שוק העבודה והחיים הפרטיים של כולנו.

קצת על המרצה: ליאור תבורי, יועץ כלכלי וסטארט-אפיסט, כיהן במגוון תפקידים בכירים במשרד האוצר, ביניהם כיועץ הכלכלי לסגן שר האוצר וכרכז ועדת שטרום. ליאור הוא חבר הנהלת נוע תנוע ועומד מאחורי העמוד הכלכלי "נער אוצר" והפודקאסט "ערך מוסף".

ההרצאה תיערך בתל אביב באחד מערבי הקיץ של חודשי מאי-יוני. פרטים מדויקים על מועד ההרצאה ומיקומה יימסרו בהמשך לתומכים.
30 תומכים מתוך 30
מינימום 100 כרטיס ל"אבולוציה מהירה - מ 40 שנה ל 40 שניות"
רבים חושבים שאת תוצאות התהליך של תורת האבולוציה אפשר לראות רק אחרי מיליוני שנים ושאפשר לחקור אותן רק דרך מאובנים, אך לא כך הדבר. האבולוציה מתרחשת כל הזמן בכל תחומי החיים החל מרכישת זיכרון חיסוני ועד לפיתוח עמידות לאנטיביוטיקה. בהרצאה נצא למסע ונראה כיצד נוכל לראות את האבולוציה מתרחשת ממש לנגד עינינו בטווח זמן שבין 40 שנה ל- 40 שניות (קראתם נכון). בנוסף נראה כיצד האדם רותם אותה למטרותיו.

על המרצה: ד”ר ארז גרטי, בוגר דוקטורט באימונולוגיה ממכון ויצמן למדע וכיום ראש תחום תקשורת המדע במכון דוידסון לחינוך מדעי. ההרצאה תיערך באזור המרכז באחד מערבי הקיץ. פרטים מדויקים על מועד ההרצאה ומיקומה יימסרו בהמשך לתומכים.
175 תומכים מתוך 175
מינימום 100 כרטיס לאירוע "אנשים שבדרך כלל לא מרצים"
כרטיס לאירוע "אנשים שבדרך כלל לא מרצים" שחוזר בשנה הרביעית ברציפות לערב של שבע הרצאות קצרות מפי דוברים לא קונבנציונליים. זאת מתוך אמונה שלסיפור אנושי טוב יש את הכוח לשבור סטיגמות ולייצר שינוי תודעתי. בין המרצים שלקחו חלק בשנים הקודמות היו נהג מונית, דוגמנית למידות גדולות, פקחית חניה, מאבטח בבית ספר ועוד.

האירוע מובל על ידי קהילת ZE.ZE ויתקיים בהאנגר 11, נמל תל אביב, ב7 במאי בשני סבבים: 19:00 ו21:45. האירוע מונגש לחירשים. לפרטים נוספים - www.zezepeople.com
40 תומכים מתוך 40
מינימום 100 בירה ביתית "שחר"
ליטר בירה בוטיק תל אביבית. בסגנון בלגי או בווארי (יש לבחור את סוג הבירה המבוקש בהערות). לאיסוף עצמי במרכז תל אביב בתיאום מראש.
40 תומכים מתוך 40
מינימום 120 זוג כרטיסים למופע האילתורים של קבוצת ״פורפליי״!
מופע אימפרוביזציה קומי בתיאטרון הקאמרי בתל אביב.
על הקבוצה – פורפליי מורכבת מארבעה בוגרי "ניסן נתיב" ומתמחה בז'אנר שנקרא "long form" – אילתור הצגה שלמה או רצף סצנות ארוכות, בהשראת מילים, סיפורים ונתונים שהקהל מציע.

הכרטיסים ניתנים למימוש בכל אחד ממופעי הקבוצה בתיאום מראש.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 135 2 כרטיסים להרצאה על היקום הקולנועי של MARVEL
מה הייתם עושים אם היינו אומרים לכם שלא הבנתם חצי מהעלילה של "הנוקמים"?
בואו לשמוע על היקום הקולנועי של MARVEL ולגלות עולם שלם שעומד מאחורי סרטי גיבורי העל האהובים עליכם. ההרצאה המושלמת לחנונים שבינינו.
היקום הקולנועי של מארוול הוא אחד הפרוייקטים הקולנועיים המורכבים והמדהימים שאי פעם נוצרו, בו כל סצנה וכל דמות מתקשרות אחת לשנייה בין סרטים וסדרות שיוצרים סיפור אחד שלם ומורכב.
רוני טל (33) הוא חנון על להגדרתו – ולהגדרת אחרים – שמכיר כל פינה ביקום הקולנועי של מארוול, ראה כל סרט וסדרה כמה וכמה פעמים, ויבוא לדבר איתכם על הנקודות הקטנות והסצנות הכאילו לא חשובות שפיספסתם ולמה הן המפתח להבנת הסרטים האלה. אה, וספיידרמן הכי טוב. זהו.
תשורה זו מקנה זוג כרטיסים להרצאה שתיערך באזור המרכז באחד מערבי הקיץ. פרטים מדויקים על מועד ההרצאה ומיקומה יימסרו בהמשך לתומכים.
100 תומכים מתוך 100
מינימום 150 2 כרטיסים ל"אבולוציה מהירה - מ 40 שנה ל 40 שניות"
רבים חושבים שאת תוצאות התהליך של תורת האבולוציה אפשר לראות רק אחרי מיליוני שנים ושאפשר לחקור אותן רק דרך מאובנים, אך לא כך הדבר. האבולוציה מתרחשת כל הזמן בכל תחומי החיים החל מרכישת זיכרון חיסוני ועד לפיתוח עמידות לאנטיביוטיקה. בהרצאה נצא למסע ונראה כיצד נוכל לראות את האבולוציה מתרחשת ממש לנגד עינינו בטווח זמן שבין 40 שנה ל- 40 שניות (קראתם נכון). בנוסף נראה כיצד האדם רותם אותה למטרותיו.

על המרצה: ד”ר ארז גרטי, בוגר דוקטורט באימונולוגיה ממכון ויצמן למדע וכיום ראש תחום תקשורת המדע במכון דוידסון לחינוך מדעי. תשורה זו תזכה בזוג כרטיסים להרצאה שתיערך באזור המרכז באחד מערבי הקיץ. פרטים מדויקים על מועד ההרצאה ומיקומה יימסרו בהמשך לתומכים.
10 תומכים מתוך 10
מינימום 150 זוג כרטיסים להרצאה של "נער אוצר"
בואו לשמוע על מאחורי הקלעים של עבודת משרד האוצר ועל ההשלכות של המדיניות הכלכלית הישראלית על שוק העבודה והחיים הפרטיים של כולנו.

קצת על המרצה: ליאור תבורי, יועץ כלכלי וסטארט-אפיסט, כיהן במגוון תפקידים בכירים במשרד האוצר, ביניהם כיועץ הכלכלי לסגן שר האוצר וכרכז ועדת שטרום. ליאור הוא חבר הנהלת נוע תנוע.

תשורה זו מזכה בשני כרטיסים להרצאה. ההרצאה תיערך בתל אביב באחד מערבי הקיץ של חודשי מאי-יוני. פרטים מדויקים על מועד ההרצאה ומיקומה יימסרו בהמשך לתומכים.
85 תומכים מתוך 85
מינימום 150 כרטיס זוגי לסיור קיצי בתל אביב
כרטיס זוגי לסיור קיצי קבוצתי ורגלי ברחובותיה העתיקים של תל אביב-יפו. בואו לשמוע על ההיסטוריה המרתקת של האזור ועל ההשלכות שלה על העיר של היום.

קצת על המדריכה: נעם תל-ורד, חברת הנהלה בנוע תנוע, שירתה בצבא כמדריכת שר-אל והעבירה הדרכות וסיורים ברחבי הארץ למתנדבים מחו"ל שבאו להתנדב לצה"ל לתקופות קצרות.

הסיור יערך באחד מימי שבת של חודשים מאי-יוני ויארך כ-3 שעות. פרטים מדויקים על מועד הסיור ונקודות האיסוף והפיזור יימסרו בהמשך לתומכים. מאחר והסיור רגלי יש להגיע עם נעלי הליכה נוחות, כובע ומים.
90 תומכים מתוך 90
מינימום 160 2 כרטיסים להרצאה על מוסר ומדע
בהרצאה נדון בבסיס המוסר המדעי ומהם הדרישות המוסריות ממדענים. נציג דוגמאות בהן מדענים סטו מהקוד המוסרי, מה היו ההשלכות ואיך ניתן למנוע מצבים דומים בעתיד.

על המרצה: ד"ר מוטי פרידמן - עוסק שנים במוסר במדע, מרצה בכיר להנדסה בבר אילן, חוקר את הזהות בין אור מרחב וזמן לצורך עיבוד מידע בסיבים אופטים.

תשורה זו מקנה זוג כרטיסים להרצאה שתיערך באזור המרכז באחד מערבי הקיץ. פרטים מדויקים על מועד ההרצאה ומיקומה יימסרו בהמשך לתומכים.
1 תומכים מתוך 1
מינימום 200 שלושה כרטיסים להרצאה של "נער אוצר"
איך נקבעת המדיניות הכלכלית של מדינת ישראל? מהם עקרונות המאקרו-כלכלה שכל אחד מאיתנו חייב/ת לדעת? ולמה זה רלוונטי אלינו?

בואו לשמוע על מאחורי הקלעים של עבודת משרד האוצר ועל ההשלכות של המדיניות הכלכלית הישראלית על שוק העבודה והחיים הפרטיים של כולנו.

קצת על המרצה: ליאור תבורי, יועץ כלכלי וסטארט-אפיסט, כיהן במגוון תפקידים בכירים במשרד האוצר, ביניהם כיועץ הכלכלי לסגן שר האוצר וכרכז ועדת שטרום. ליאור הוא חבר הנהלת נוע תנוע ועומד מאחורי העמוד הכלכלי "נער אוצר" והפודקאסט "ערך מוסף".

תשורה זו מקנה 3 כרטיסים להרצאה שתיערך בתל אביב באחד מערבי הקיץ של חודשי מאי-יוני. פרטים מדויקים על מועד ההרצאה ומיקומה יימסרו בהמשך לתומכים.
2 תומכים מתוך 2
מינימום 200 3 כרטיסים ל"אבולוציה מהירה - מ 40 שנה ל 40 שניות"
רבים חושבים שאת תוצאות התהליך של תורת האבולוציה אפשר לראות רק אחרי מיליוני שנים ושאפשר לחקור אותן רק דרך מאובנים, אך לא כך הדבר. האבולוציה מתרחשת כל הזמן בכל תחומי החיים החל מרכישת זיכרון חיסוני ועד לפיתוח עמידות לאנטיביוטיקה. בהרצאה נצא למסע ונראה כיצד נוכל לראות את האבולוציה מתרחשת ממש לנגד עינינו בטווח זמן שבין 40 שנה ל- 40 שניות (קראתם נכון). בנוסף נראה כיצד האדם רותם אותה למטרותיו.

על המרצה: ד”ר ארז גרטי, בוגר דוקטורט באימונולוגיה ממכון ויצמן למדע וכיום ראש תחום תקשורת המדע במכון דוידסון לחינוך מדעי. תשורה זו תזכה בשלושה כרטיסים להרצאה שתיערך באזור המרכז באחד מערבי הקיץ. פרטים מדויקים על מועד ההרצאה ומיקומה יימסרו בהמשך לתומכים.
3 תומכים מתוך 3
מינימום 280 משחק בחדר הבריחה בהגושרים
משחק אחד בחדר הבריחה בהגושרים עד 6 שחקנים, תקף באמצע השבוע או בסוף שבוע בשווי של 450 ש"ח בתוקף עד 31.12.17.
כפוף להזמנה מראש באתר-
www.north-escape.co.il
1 תומכים מתוך 1
מינימום 300 קומיקס אישי של "גלעד נגד המח של גלעד"
תוכל לבחור בין איור שלך באחד הקומיקסים של גלעד נגד המח של גלעד או קבלת קומיקס אישי שיוכן על ידי גלעד בהתאם לבקשתך!

תשורה זו תסופק עד שלושה חודשים לאחר סיום הפרוייקט.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 300 כרטיס משפחתי לסיור קיצי בתל אביב
כרטיס משפחתי לסיור קיצי קבוצתי ורגלי ברחובותיה העתיקים של תל אביב-יפו. בואו לשמוע על ההיסטוריה המרתקת של האזור ועל ההשלכות שלה על העיר של היום.

קצת על המדריכה: נעם תל-ורד, חברת הנהלה בנוע תנוע, שירתה בצבא כמדריכת שר-אל והעבירה הדרכות וסיורים ברחבי הארץ למתנדבים מחו"ל שבאו להתנדב לצה"ל לתקופות קצרות.

הסיור יערך באחד מימי שבת של חודשים מאי-יוני ויארך כ-3 שעות. פרטים מדויקים על מועד הסיור ונקודות האיסוף והפיזור יימסרו בהמשך לתומכים. מאחר והסיור רגלי יש להגיע עם נעלי הליכה נוחות, כובע ומים.
12 תומכים מתוך 12