EN HE

"דם כחול" - כרך שני

הפרויקט של
ורד טוכטרמן


מיילים נשלחו לכל התומכים+ההשקה

פורסם ב- 04/09/2017

שלחתי מיילים לכל תומכי הקמפיין להשלמת פרטים לגבי קבלת התמורות בקמפיין. אם לא קיבלתם מייל ממני, אנא בדקו את תיבת הספאם שלכם, או את תיבת המייל שבה נרשמתם להדסטארט או לתמיכה בקמפיין הזה, או שלחו לי מייל אל vtroom314@gmail.com.


השקת הספר תתקיים ב-9.10.2017 בשעה 16:00 באוהל המפגשים במסגרת פסטיבל אייקון. פרטים על ההשקה תוכלו למצוא בתיאור האירוע בתוכניית אייקון או בדף ההשקה בפייסבוק.


"אבן ירח" ייצא לאור באייקון

פורסם ב- 20/08/2017

אני שמחה (מאד) לעדכן ש"אבן ירח", הספר השני בסדרת דם כחול, נמצא כרגע בשלבי עריכה סופיים בהחלט, וייצא לאור בפסטיבל אייקון הבעל"ט. במהלך הפסטיבל תתקיים השקת הספר, אעדכן על המועד עם פרסום התוכנייה.

בקרוב אפנה לתומכים כדי להתעדכן ולעדכן לגבי אופן המסירה של התמורות המגיעות לכם. אלה שרוצים לקצר תהליכים, או אם שיניתם פרטי התקשרות מאז הקמפיין, מוזמנים לשלוח מייל אל vtroom314@gmail.com.

שוב תודה מקרב הלב לכל התומכים בקמפיין על עזרתכם העצומה כדי לגרום לזה לקרות, ועל סבלנותכם עד כה.


אז מה קורה כרגע?

פורסם ב- 23/06/2016

עבר זמן רב מאז העדכון האחרון, וחלקכם תהיתם מה קורה. היו שקיבלו תשובה אישית, היו שלא.

כתיבתו של הספר הושלמה כבר לפני זמן רב, אבל הייתי תקועה לאורך זמן בשלב של שכתוב ראשון (לאחר קריאת בטא) והכנה לעריכה. במשך תקופה ארוכה נפל עליי מצב בריאותי בעייתי שתקע את ההתקדמות. לפני חודשים ספורים המצב השתפר והתחלתי להתקדם שוב, וכבר ראו את הסוף והרשיתי לעצמי להיות אופטימית. 

למרבה צערי העמוק, לפני חודש וחצי נפטר אחי, אביאל, חצי שנה בסך הכל אחרי שאובחן כחולה סרטן (מיאלומה נפוצה שפגעה לו בלב). הוא היה בן ארבעים בסך הכל, אדם נפלא ואיש אשכולות מרובה כשרונות - בין השאר אדריכל במקצועו, מעצב בזמנו הפנוי, יצר תפאורות ועיצובים להמון הפקות וכנסים, וגם כתב (סיפורו, "רקוויאם למתי", מועמד השנה לפרס גפן. למרבה הצער, הוא נפטר לפני שנודע על המועמדות). הוא היה גם קורא בטא (כלומר, אדם שקורא יצירה בשלביה הראשוניים ומציע הערות לשיפור ולשכתוב) קבוע שלי, וההערות שלו היו אחראיות לשיפורים רבים ב"דם כחול", ויהיו אחראיות לשיפורים רבים גם ב"אבן ירח" (ספר ההמשך). לצערי הרב, הוא כבר לא יראה את התוצר הסופי והמשופר.

כפי שאפשר לצפות, העבודה מתעכבת שוב. היא תסתיים, אני מקווה, בעתיד הנראה לעין, ברגע שאצליח לחזור קצת לחיים תקינים. כתיבה היא תרפיה והסחת דעת, וחשובה לי עכשיו יותר מתמיד, אבל זה ייקח זמן.

אני מודה לכולכם על סבלנותכם.


הטיוטה הראשונה הושלמה

פורסם ב- 15/12/2013

תומכים יקרים, אני שמחה מאד לעדכן אתכם שהטיוטה הראשונה של ספר ההמשך של "דם כחול" (שם עבודה "אבן ירח") הושלמה היום. כמובן, דרושה עוד עבודה רבה לפני שהספר יגיע אל המדפים - ולידיכם - אבל על אף מכשולים רבים בדרך, כבר יש ספר שאפשר להעביר אותו את התהליך הזה, ולא מעט בזכותכם.

עדכונים נוספים - לגבי המשך העבודה ולגבי התשורות המגיעות לכם - יגיעו בהמשך הדרך.

תודה רבה לכולכם על שעזרתם לזה לקרות. 


עדכון התקדמות לתומכים

פורסם ב- 30/11/2013

מאחר שנשאלתי כמה פעמים לגבי התקדמות הספר, הנה עדכון לתומכים הממתינים בסבלנות רבה:

כתיבת הספר מתקדמת לאט יותר מכפי שרציתי וציפיתי, בגלל בעיית עיניים שמאטה את קצב העבודה שלי בשנה האחרונה. עם זאת, "דם כחול 2" (שם עבודה: "אבן ירח", לא מתחייבת שזה יהיה גם השם הסופי) מתקדם ומתקרב לסיומו - נכון להיום יש בו כבר יותר מ-45,000 מילים ואני מקווה שטיוטה ראשונה תושלם בחודש-חודשיים הקרובים. למעשה, סביר להניח אני קצרת רוח יותר מכם להגיע לשם. :-)

לאחר השלמת הטיוטה הראשונה, כמובן, נותרו עוד כמה שלבים עד לצאת הספר (מסירתו לקוראי בטא, שכתוב ראשוני ואם צריך גם נוסף, עריכה - שעשויה להיות תהליך ממושך למדי - ולבסוף שאר השלבים שבהבאה לדפוס). יידרשו עוד כמה חודשים עד שהספר יוכל להגיע לידיכם, אבל אני מקווה שהתוצאה תהיה שווה את ההמתנה.

כמובן, כשהספר יגיע לשלבי הוצאה לאור, במהרה בימינו, אצור איתכם קשר שוב כדי לעדכן וכדי לבקש כתובות עדכניות למשלוח.

שוב תודה לכולכם!

ורד


יום אחרון לקמפיין - ויש עיצוב לחולצות

פורסם ב- 30/10/2012
לפני כמה ימים הוספתי את האופציה לרכוש את חולצת הקמפיין, והנה יש לנו גם עיצוב - תמונה תוכלו לראות בדף הקמפיין. זהו היום האחרון לקמפיין - נצלו אותו!

עוד תשעה ימים - ותשורות חדשות!

פורסם ב- 22/10/2012
נותרו עוד תשעה ימים לקמפיין, ונוספו תשורות חדשות על הקודמות - חולצת הקמפיין, וסיפור לפי הזמנה. וכמובן, נותרו התשורות המקוריות, ובכלל זה האפשרות להזמין את הכרך השני בהזמנה מוקדמת ובמחיר כדאי. עכשיו זמן מצוין להפיץ שוב את הקמפיין ולעודד את מי שעדיין לא תמך - לתמוך עכשיו. ככל שהסכום שיצטבר בקמפיין יהיה גבוה יותר, כך אוכל להקדיש זמן רב יותר לכתיבת הספר הבא ללא הפרעות, והוא ינחת בתיבה שלכם מהר יותר. וכמובן, המון תודה לכולכם על כל העזרה שהושטתם ואפשרה להגיע עם הקמפיין הזה לאן שכבר הגענו איתו!

הקמפיין התעדכן

פורסם ב- 10/10/2012
נותרו עוד שלושה שבועות לגיוס, והקמפיין התעדכן בתשורות חדשות - הוספתי את האפשרות לרכוש שמות של עוד שלוש דמויות משנה אחרונות בהחלט, פוסטרים של כריכת "דם כחול" וכן עותקים חתומים שנוספו כבר קודם. המון תודה לכל מי שתמך והפיץ עד עכשיו - אנא המשיכו לתמוך ולהפיץ גם בהמשך, כדי שנוכל להפיק את המקסימום משלושת השבועות הנותרים. ככל שהקמפיין יצליח לגייס יותר כסף, כך יהיה לי זמן רב יותר להקדיש רק לכתיבת הספר הבא.

כמעט תם היום הראשון, וחצינו את ה-100%!

פורסם ב- 01/10/2012
בזכות ההתגייסות שלכם כדי לאפשר את זה, זה אכן קרה. הצלחנו להגיע ל-100% בתוך פחות מיממה אחת, וזה מדהים אותי. אבל כאן זה לא נגמר. הסכום שהגדרתי כ-100% של הקמפיין היה סכום בסיסי, המינימום שחשבתי שיהיה סביר לגיוס, אבל רצוי - מאד - שהסכום שיצטבר בקמפיין יהיה גבוה יותר, כדי שאוכל לכתוב בראש שקט ולעשות עבודה טובה. בעתיד הקרוב (אחרי תום פסטיבל אייקון) יתחדשו קצת קטגוריות התשורות, וצפויים עוד כמה דברים מעניינים. אני מבטיחה שיהיה שווה לעקוב, ומקווה שאתם מצדכם תמשיכו להפיץ את הקמפיין ולשכנע אחרים כמה ששווה לתמוך בכרך השני של "דם כחול". המון תודה לכולכם, ואייקון שמח!הפרויקט של

ורד טוכטרמן
צור קשר עם היזם
סופרת ומתרגמת מד"ב ופנטזיה, העורכת המייסדת (בדימוס) של כתב העת "חלומות באספמיה". חיה, נושמת, אוכלת, שותה ועושה מדע בדיוני.
15,668
מתוך 10,000 ₪
157%
מומן
0
ימים שנותרו
114
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 20 עקיצת יתוש
תודתי הנצחית בדף ייעודי באתר הספר.
17 תומכים
מינימום 40 הקזת דם
תודתי הנצחית; וכן עותק אלקטרוני של הספר.
13 תומכים
מינימום 60 אנמיה קלה
תודתי הנצחית; עותק אלקטרוני של הספר; וכן עותק דפוס של הספר.
30 תומכים
מינימום 70 נוזל לך משהו על החולצה
תודתי הנצחית; חולצת הקמפיין.
1 תומכים
מינימום 100 אנמיה חמורה עוד יותר
תודתי הנצחית; עותק אלקטרוני של הספר; וכן עותק דפוס חתום ומוקדש של הספר.
6 תומכים מתוך 20
מינימום 150 שוב נוזל לך משהו על החולצה
תודתי הנצחית; עותק אלקטרוני של הספר; עותק דפוס חתום ומוקדש של הספר; וכן חולצת הקמפיין.
2 תומכים
מינימום 200 דימום קשה עוד יותר
תודתי הנצחית; עותק אלקטרוני של הספר; עותק דפוס חתום ומוקדש של הספר; וכן פוסטר חתום ברוחב כ-40 ס"מ של כריכת "דם כחול".
0 תומכים מתוך 20
מינימום 300 המופיליה
תודתי הנצחית; עותק אלקטרוני של הספר; עותק דפוס חתום ומוקדש של הספר; וכן פוסטר קנווס חתום וממוסגר ברוחב כ-60 ס"מ של כריכת "דם כחול".
1 תומכים מתוך 10
מינימום 300 אובדן דם מסיבי
תודתי הנצחית; עותק אלקטרוני של הספר; עותק חתום ומוקדש של הספר; וכן צילום מקצועי שלך עם הערפדים של דם כחול.
6 תומכים מתוך 10
מינימום 500 מילים שנכנסות לוורידים
תודתי הנצחית; עותק אלקטרוני של הספר; עותק דפוס חתום ומוקדש של הספר; וכן סיפור קצר לפי הזמנה, אשר יתפרסם בבמה מתאימה ויוקדש למזמין.
0 תומכים מתוך 1
מינימום 800 רק יתד בלב תעזור
תודתי הנצחית; עותק אלקטרוני של הספר; עותק חתום ומוקדש של הספר; וכן סדנת כתיבה פרטית חד פעמית בנושא לפי בחירתך, שאליה ניתן לצרף עד חמישה חברים.
1 תומכים מתוך 3
מינימום 80 אנמיה חמורה
תודתי הנצחית; עותק אלקטרוני של הספר; וכן עותק דפוס חתום ומוקדש של הספר.
30 תומכים מתוך 30
מינימום 200 דימום קשה
תודתי הנצחית; עותק אלקטרוני של הספר; עותק חתום ומוקדש של הספר; וכן דמות משנית הנושאת את שמך בספר.
3 תומכים מתוך 3
מינימום 300 דרוש חוסם עורקים
תודתי הנצחית; עותק אלקטרוני של הספר; עותק חתום ומוקדש של הספר; וכן דמות משנית הנושאת את שמך בספר.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 350 חוסם עורקים מכה שנית
תודתי הנצחית; עותק אלקטרוני של הספר; עותק חתום ומוקדש של הספר; וכן דמות משנית הנושאת את שמך בספר.
3 תומכים מתוך 3
מינימום 500 עירוי דם דחוף
תודתי הנצחית; עותק אלקטרוני של "דם כחול" ושל הספר; עותק חתום ומוקדש של הספר; וכן דמות משמעותית הנושאת את שמך בספר.
3 תומכים מתוך 3